ilk ne zaman?

aynen katılıyorumvereliniortakama mutluluk gözyaşlarının da tadı başka yani umarım hep mutluluktan ağlarız kızlar boshayallersmile

seni çok iyi anlıyorum tatlım,

ben de mesela sevgilim Ankarada, ben Bursadayım, bu şekilde 1,5 sene geçirdik görüşmeden, daha sonra 4-5 aydır gizli gizli geliyor bursaya ve görüşüyoruz, o ilk aylardaki seni seviyorum dediği sözleri sadece duyuyordum, ama bu sefer gözlerime bakarak söylemesi beni o kadar duygulandırıyor ki, düşündükçe ağlıyorum :asigim::asigim:

seni çok iyi anlıyorum tatlım,

ben de mesela sevgilim Ankarada, ben Bursadayım, bu şekilde 1,5 sene geçirdik görüşmeden, daha sonra 4-5 aydır gizli gizli geliyor bursaya ve görüşüyoruz, o ilk aylardaki seni seviyorum dediği sözleri sadece duyuyordum, ama bu sefer gözlerime bakarak söylemesi beni o kadar duygulandırıyor ki, düşündükçe ağlıyorum :asigim::asigim:

ne tesadüf benimde sevgilim ankarada ben bursada:KK1: desene hemşeri olarak aynı yolda ilerliyoruzyerimseniben

bana teklif ettikten iki hafta sonra (daha cvp vermemistim) bi restoranta gittik
o gun bana beni ne kadar cok sevdigini anlatmaya calisti :asigim:

eski sevgiliminkini hiç unutamamıştım çıkmaya başlayalı 3 ay olmustu mersinde deniz kenarı biyere gitmiştik dönüş için dolmus bekliyoruz ama nasıl rüzgar esiyor fırtına resmen klübe gibi biyere girdik durak gibi üşüdüm fln diyorum ellerimi ısıtmaya calısıo o zaman sana aşığım demişti ilk diyişiydi tabi dondum kaldım bişi diyemedmkaydirigubbakcemile3

eski sevgiliminkini hiç unutamamıştım çıkmaya başlayalı 3 ay olmustu mersinde deniz kenarı biyere gitmiştik dönüş için dolmus bekliyoruz ama nasıl rüzgar esiyor fırtına resmen klübe gibi biyere girdik durak gibi üşüdüm fln diyorum ellerimi ısıtmaya calısıo o zaman sana aşığım demişti ilk diyişiydi tabi dondum kaldım bişi diyemedmkaydirigubbakcemile3

yenisi nasil dedi ? aklinialirimsmile

gözlerimin içine bakarak demişti sonra da sıkıca sarılmıştı bana :)
ama ben ilk söleyişinden çok daha fazla sevdiğini biliyorum şuanda
sık sık günde bi sürü kere söler bana dolu dolu bilirim ki gerçek kalbinden geçeni sölüyor gözlerinden bakışından herşeyi anlarım zaten. o yüzden ilktense sonuncular daha bi kıymetli geliyor bana

Ben hatırlamıyorum ya ..:1ninca:
Kesin o hatırlıyordur ama ben hatırlamıyorum kafamçokkarıştı
3 sene önceydi ama ne zaman , nasıldı hiç bilmiyorum..:bbo:

eski sevgilim lise aşkımdı...onu görmek için tenefüslerde etrafında dolanırdımaklinialirimsmile...kendimi belli etmezdim bir iki samimi arkadaşım bilirdi..onu uzaktan görmekte yetiyordu banayerimseniben..samimi arkadaşlarımdan biri ona söylemiş sen demiş minişe teklif mi ettin herkes bunu söylüyo demiş..2 hafta sonra gerçek teklif geldi..o da hoşlanıyormuş meyersenağlama.
tenefüste bi sınıfa resmen savrulmuştum birine çarptığımı hatırlıyorum dönüp baktığımda oydu..hoşgeldin diyordu sırıtarak.. ben donuk şokta...ellerimi tutup senden çok hoşlanıyorum galiba sevmeye başlıyorumda demişti :gitme: bir buçuk yılda bir kere duydum bu sözü :sinifsinif: nerden bilebilirdim benim duymak için herşeyden vazgeçeceğim sözü yalandan söylediğini bilmiyorumkismile

Çocukluktan beri birbirimizi tanıyoruz nişanlımla, ilk seni seviyorum dediginde sevgisini açmaya çalışıyordu..
Benim sert tavrım karşısında seni seviyorum demişti.. benimse tek sözüm.. ''saçmalama ''olmuştu..kaydirigubbakcemile3
halen hatırlar güleriz :dance:

Ayna grubunun bir şarkısı var SENİ ÇOOK SEVİYORUM diye..işte o şarkıyı birbirimize söylerken ilk seni seviyorumu demiş olduk:))

biz de cıkmaya başladıktan 1 hafta sonra yemege cıktık..Böle durdu durdu ama sıkıntılı garibim belli :) bi anda ellerimi tuttu "seni seviyorum" dedi...Gözleri dolu dolu oldu...Nasıl özledim o günlerimizi....Hiçbirşey aynı kalmıyor...

X