ilk ne zaman?

benım sevgılım ılk bırıncı ay donumunde soledı
bende ona ıkıncı ay donumunde soylemıstım
ama nedense ıkımızınkıde cok kuru gelır bana
bugune kadar dort bes yerde bu cumleyı ıcı dolu dolu soyledıgıne ınanırım hep
her soyledıgınde yada bana her karsılık verdıgınde hıssettıgını cok dusunmem acıkcası
kendı soyledıgı ve cok ıcınden geldıgı zamanlar ancak ınanırım

biz daha bişeylere başlamamıştık..yani sadece arkadaştık,ama ilgisinden haberdardım.bi gece gizli bi msj geldi,seni seviyorum diye...tabi onun olduğunu anlamıştım..(önceden numarayı gizleyip msj atılabiliyordu,şimdi nasıl bilmiyorum..)

duymak ıcın sabırsızlanıyorum ben ıkı kez soyledım :KK43:
bırı ergenlık donemıde ortaokulda baska bı sınıftan cocuğa, "seni seviyorum "demiştim, öyle mi demişti...ne cesaret bendeki de
ıkıncısı cok özel bir adama, cok ozel bı andaydı, ben o cumleyı soyledıgımde "hanı baskasından hoslanıyordun" dedı(bı kac gun oncesınde benı aramadıgı ıcın sıtem edıyodum, kıskansın dıye ısyerınden bırınden etkılenıyorum falan dedım ama hıc etkılenmedı, kıskanmadı bıle ..essek..)
hala kımseden duymadım ama umutluyum

ilk buluştuğumzda söylemişti elimi tutmuştu ve gözlerime bakıp seviyorum seni demişti tersten söyleyince bayılıyorum of of boshayallersmile :asigim:

bazen onu sevmediğim hissine kapılıyorum bu okadar kötü bişey ki ihanet gibi düşünmeme yol açıyo ama düşündüğümde de ondan ayrılırsam dünyam yıkılır diyorum bilmiyorumkismile ne yapcam ben ya

bide ilk zamanki konuşmalarından sapık olduğunu düşünmeye başlamıştım şimdi düşünüyorumda benimki fazla açık sözlü herşeyi rahat konuşuyo bu huyunu sevmiyorum :nazar:

benim kafam çok karışık galiba sürekli düşüncelerim değişiyo kaydirigubbakcemile3

Tanışalı 1 hafta olmuştu, devamlı çalıştığım yere gelip beni izliyordu, sabahtan akşama kadar...akannehir
Sonunda ben razı oldum çay içmeye, ama çok heyecanlıydım, hakkında doğru dürüst bir şey bilmiyorum o anda...Konuşurken bir ara sustu, baktı uzun uzun,
'Ben sana çok fena aşık oldum...' dedi...:kedi:
Hem utandım, hem heyecandan hem de korkudan (hala tanımaya çalışıyordum) çok fena olmuştum...:eek:
Ben ne zaman söyledim hatırlamıyorum ama çok uzun sürmemişti sanırım...
:asigim:

ewet ya bizede 4 yıl olacak bu yaz ilk tanıştıktan 5 gün sonra açıldı inanmadım peşimi bırakmadı oldu öyle işte ilk zamanlar hiç uyumazdı sabahlara kadar mesaj atardı arardı şimdi uyur erkenden neden acaba ya guclubacismile

biz çok acele etmişiz demek söylemek için çünkü çıkmaya başladıktan bi hafta sonra falan demiştik çoktan hatta ben hatırlamıorum ama sevgilim dio mesela ilk başlladığımızda ben demişim ki ona ''ben bi erkeğe hemen seni seviyorum demem'' die ee sonra tabi o seni seviyorum dedi bende bende seni seviyorum dedim çarpıldım mı ne :KK1:bak eskilere gittim ya offff ne güzel günlerdi:asigim:

özlemez mi canım ya bak şuan bile gözlerim doluyo söylerken o heyecanı anlatamam her bahsettiğimde kalbim tekrar atıo ve o günün kokusu gelio sanki burnuma gibi oluyorum o ses tonu her şeyi kulağıama gelio :çok üzgünüm:

zaten en dolusu ilk sefer olur be canım yanlış mı düşünüorum ama o başka bişi ya onu hissetmek off çok kötü bak yine ağladımmafoldumben bilmem belkide ben çok seviyorumdur

özlemez mi canım ya bak şuan bile gözlerim doluyo söylerken o heyecanı anlatamam her bahsettiğimde kalbim tekrar atıo ve o günün kokusu gelio sanki burnuma gibi oluyorum o ses tonu her şeyi kulağıama gelio :çok üzgünüm:

üzülme buna tatlım, bunda üzülcek bişey yokki. Ne güzel ki o günleri düşünüp anılarını tazeleyebiliyorsun. Şimdi ikinizde o günlere bakıp keyifli zaman geçirirsiniz boshayallersmile

üzülme buna tatlım, bunda üzülcek bişey yokki. Ne güzel ki o günleri düşünüp anılarını tazeleyebiliyorsun. Şimdi ikinizde o günlere bakıp keyifli zaman geçirirsiniz boshayallersmile

canım ben üzüntümden ağlamadım ki zaten bilmiorum ilk onda hissettim bu duyguyu o yüzden hani bişiyi ilk hissettiğinde sevinçle boğazın düğümlenir böyle nefes alamıo gibi olursun işte ben her o zamanı düşündüğümde öyle oluyorum tabi her söylediğindede farklı hissetmiorum yani:kedi:

aynen katılıyorumvereliniortakama mutluluk gözyaşlarının da tadı başka yani umarım hep mutluluktan ağlarız kızlar boshayallersmile

X