İlk Tüp bebek deneyimim sonuç negatif, nasıl atlatacağım ve ikinci denemeye hemen başlamalı mıyım ? Fikir verir misiniz 🙏🏻

ilk deneme negatif sonraki ay rahim filmi sonraki ay 2.deneme pozitif.. sakın umudunuzu kaybetmeyin ve kafaya takmayın. bence asıl olay bu.
Evet testi beklediğim 12 gün sıfır stres yaptım hobilerimi yaptım bana çok iyi geldi ama negatifi görünce tüm stresler yine başladı. Kendimi toparlayacağım inşallah

Üzülmeyin ikinci denemede tutacaktır Allah'ın izniyle 1 ay dinlenin sonra karar verin
İnsAllah olacaktir

Selam ben de bahçecıdeyım benımde ilk denemem kimysalaa sonuçlandı 35 yaşındayım sebebsız çoçuk olmuya kolay hastaydım ama olmayınca olmuyo iyi kalıte 2 tane 5 cı gun embryosu konulmusdu ama kımysal oldu , 5 tane şimdi dondrulmuş var 2 ay geçdı bu ay yapdırmayı düşünüyorum transferı

Ben de herkes tüp bebekten korkar cekinirken çok hevesliydim. Çünkü zaten yeterince denemiştik olmamıştı daha çok çabalayabilmiş hissediyodum tedaviler esnasında. Size de çok beklemeden nasip olsun inşallah.

Merhaba iki aylık süreçte ilaçları kullanmaya devam ettinizmi dün akşam düşük yaptım doktora bildirdim hiç bir şekilde cevap vermiyor

Şöyle diyeyim en son dün kan testi verdim şükür 1500leri geçtik.haftaya cuma da nasipse kalp atışı için Dr randevum var canim . Dr 5.gune kadar bekleyecegimizi söyledi benim.yani kalmasa hersey sil baştan olcakti belki ama umudumu hiç yitirmedim.

Hayır ilkinde 29 ikincisinde 30 yaşındaydım. İsteğe bağlı olarak iki tane konuldu. Ben de aslında beklemek istemezdim ama araya histeroskopi girdi. İkinci transferimi ilaçsız olarak doğal siklus yaptık. 2-3 ay da yumurta çatlamadığı için öyle ertelendi

Merhaba canım çok güzel yumurtalıklarınız toplandıysa yumurtanın genine bakmak lazım ve o süreçle ilgili tedavilerin yapılır ha yumurtalıkların tedavi edildiği taktirde Rahime bakarlar rahimde kist yada farlı birşey varsa rahimi dedavi ederler daha sonra tutunur öncelikle rahimin buna hazır olup olmamasına bakarlar emin ol olacaktır

Merhaba benimde yaş 38 iki adet 5. Gün 2 adet 3. Gün embriyom vardı 5.ci gün çift embriyoydu Dr embriyolar çok kaliteli olacak muhtemelen dedi ćok umutluydum ama olmadı ikinci transfer 3.gun embriyosu çift embriyoydu şu an 16 haftalık yım hemde ikizler

Benimde adetimin ikinci günü gittim 2 adet bugün baktık biri 8 mm diğeri 9 mm hangi ilaçları kullandın

Merhaba iki aylık süreçte ilaçları kullanmaya devam ettinizmi dün akşam düşük yaptım doktora bildirdim hiç bir şekilde cevap vermiyor
Selam yok, zaten beta hcg 2 kanda inmeye başlıyca doktor kes dedı ilaçi , vitamını bıle kullanmada vucud dınlesın 2 ay dedı bana

Embriyoların dış yapısına göre kalite belirleniyor ama asıl önemli olan iç yapısı bazen en iyi olarak adlandırılan embriyolar tutmazken umutsuz embriyolar bir bakıyorsun sağlıkla tutunmuş. Her embriyoya şans vermek gerek. 30 yaş altı iseniz 2 negatif transferden sonra 2 embriyo koyuluyor, benim öyle olmuştu. Bir de 5. gün embriyoları daha iyi oluyor sanırım o yüzden 5. günü beklemek daha iyi olabilir. Bu arada Allah gönlünüze ferahlık versin, duygusal olarak yıpratıcı süreç ama inşallah bundan sonraki ilk transferiniz pozitif sonuçlanır sağlıkla da kucağınıza alırsınız.

Çok üzüldüm. Ben de doktoruma demiştim bizim niye olmadı hiç bi hastalık yok amh iyi. O da dedi ki bazen bi sebep olmaması daha zor oluyor çünkü neyi tedavi edeceğimiz belli değil sorun yok gözüküyor ama var ki olmuyor. Dualarım sizinle inşallah bu sefer kucağınıza alırsınız

Süreç benimde gözümde çok büyüyordu ama işin içine girince öğreniyor insan, amin çok teşekkürler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…