İlk tüp bebek süreci negatif olanlar

1 tanr kaldı 5aa kalitede embriyo kendimi toparlayabilirsem transfer olurum ama 3 aydır yaşadığımı atlatamadım yaşımda geçiyor 32 oldum bilmiyorum çok zor süreçler hiç tutmaması tutup düşmesi mi daha acı bilmiyorum artık kafam kaldırmıyor
Merhaba bende negatif aldım dondurulmuş transfer yaptırıcam rahim filmimiz nasıldı acaba

Tek embriyo vardi o da tutmadi. 2.denemede yine tek embriyo sonuc pozitif.simdi hergun pesinden koşturup duruyoruz🙏🩵insallah mubarek bu gunde allah sizede hayirli haberi nasip eder
Allahım bağışlasın bende negatif aldım rahim filminiz nasıldı acaba ikinciden önce ekstra biriey yaptınız mı

Rahim filmi temiz.hic bir sorun yoktu onda. 2.deneme oncesinde ekstra hic bisey yok.esim doktorun verdigi vitamin hap igne vs.kullandi 3 ay o kadar.
Çok sağolun cevapladıgınız için sperm sayısı mı düşüktü o yüzden mi vitamin verdiler bizim 8 milyondu transferden önce 3 ay vitamin kullanmıştık 3 milyondan 8 milyon çıkmıştı

Çok sağolun cevapladıgınız için sperm sayısı mı düşüktü o yüzden mi vitamin verdiler bizim 8 milyondu transferden önce 3 ay vitamin kullanmıştık 3 milyondan 8 milyon çıkmıştı
Evet bizde zaten sorun sperm sayisi ve morfoloji bozukluğuydu. Sayi olarak suan hatırlamıyorum ama epey düşüktü. Cok şükür sonucu güzel oldu ama🙏

Merhaba bende negatif aldım dondurulmuşlarla devam edeceğim birbirimize yardımcı olmam adına herkese soruyorum rahim filminiz nasıldı
Merhaba size de geçmiş olsun dondurulmuşlarınız sımsıkı tutunur inşallah. Ben baştan başlamanın verdiği keder ile bekliyorum rahim filmim temizdi ama sonradan yapışıklık olmuş açtılar polip çıkmış aldılar histeroskopi ile

Merhaba size de geçmiş olsun dondurulmuşlarınız sımsıkı tutunur inşallah. Ben baştan başlamanın verdiği keder ile bekliyorum rahim filmim temizdi ama sonradan yapışıklık olmuş açtılar polip çıkmış aldılar histeroskopi ile
Sonradan olan yakışıklık ve polip olayını ne zaman farkettiler Allah yardımcınız olsun nolur üzülmeyin şu mübarek ayda Allahım yardım etsin inşallah

Negatif değil de kürtaj olmak zorunda kaldım bende 😔 ilk denemem 5. Gün 2 embriyo transfer edildi değer düzenli yükseldi tek kese görüldü bebek de görünür gibiydi ama kalp atışı alınmadı 8 haftalıkken kürtaj oldum 😔 hiç olmasa daha iyiydi bu çok yıpratıcı oldu çünkü aralık ayında kürtaj oldum yeni yeni toparlıyorum doktorum nisan ayındaki adetinde gel dedi 2. Transfer için bayrama denk geliyor diye erteledim bu ayın sonundaki adetimde gideceğim.. dondurulmuş 6 embriyom var ama kalitelerini bilmiyorum bakalım süreç nasıl ilerleyecek hemen transfer olacak mı rahim ne durumda.. herkes tedaviden sonra kendiliğinden hamile kalırsın diyor ümit etmekten her ay ümitlenmekten çok yoruldum

X