İlk ultrason resimlerinizi paylaşın ramzi teorisine göre cinsiyeti tahmin edeyim bakalım tutacak mı?

Yorum alıyım kızçeler

Eklentiler

• 20220526_111828.jpg
    20220526_111828.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 37
Hayır tatlım hiç alakası yok sağdan da soldanda yumurtlasan bebek sağa da sola da gidebiliyo ama erkekse bebek plesanta ilk haftalarda karindan ultrasonda solda olur yani aslinda karnimizin sağ tarafında olur ..bu yüzden soruyorum ultrason resminiz vajinal mi karindan mı diye ..vajinal ultrasonda plesanta sağda ise bebek erkek olur karindan ultrwson da ise tam tersi... bebeğin konumu hic onemli degil bu arada ..bircok insan bebeğin konumuna gore yanlis cinsiyet tahmini yapiyo
Sag olunca kız mı oluyor. Mesela ben doktor takibinde oldu sag tarafdan yumurtlad

Him öyleyse kızdır karından ultrason da
Insallah zaten kiz istiyorum tabi once saglik ❤️🧿rabbimin izniyle kucagima alayim yeter 🥰🧿

Genelde sag erkek sol kiz diye biliyorum ben bebek sag tarafimda benim en son gittigimde bir cikinti var ama erkek veya kiz diyemem demisti 50/50 bidahaki sefere 💯 % soylerim demisti

Insallah zaten kiz istiyorum tabi once saglik ❤️🧿rabbimin izniyle kucagima alayim yeter 🥰🧿

Genelde sag erkek sol kiz diye biliyorum ben bebek sag tarafimda benim en son gittigimde bir cikinti var ama erkek veya kiz diyemem demisti 50/50 bidahaki sefere 💯 % soylerim demisti
Valla ben ultrasonda net birsey gormedigimi söyledim ama sen plesantam sağ üstte dedigin icin kız olabilir dedim gonlündeki olur insallah

Hayır tatlım hiç alakası yok sağdan da soldanda yumurtlasan bebek sağa da sola da gidebiliyo ama erkekse bebek plesanta ilk haftalarda karindan ultrasonda solda olur yani aslinda karnimizin sağ tarafında olur ..bu yüzden soruyorum ultrason resminiz vajinal mi karindan mı diye ..vajinal ultrasonda plesanta sağda ise bebek erkek olur karindan ultrwson da ise tam tersi... bebeğin konumu hic onemli degil bu arada ..bircok insan bebeğin konumuna gore yanlis cinsiyet tahmini yapiyo
Hep karından bakıldı canim .. kızlarimi cok seviyorum bide erkek olsa fena olmazdı.

Merhaba millet
Ramzi teorisine göre cinsiyet tahmini yapacagim ilk ultrasyon resminizi atin bakiyim. Eger cinsiyetiniz belliyse hic söylemeeyin bakalm dogru tahmin edebilecekmiyim daha dogrusu ramzi teorisi hakli cikacak mi?
Benimkinede bakarmısınız

Eklentiler

• 90BBD552-932F-46DE-9FCB-C685FEBC545F.jpeg
    90BBD552-932F-46DE-9FCB-C685FEBC545F.jpeg
    121,3 KB · Görüntüleme: 39
X