ILP yüzünden kendimi kazıklanmış hissediyorum moralim bozuk

Ipl evde kullaniyorum. Remington markasi cihazimin. Hamilelik oncesi bitmisti sene 1 hatirlatma yapıyordum. Hamilelikte costula4 yapamayinca. Simdi yine basladim. 3 seans yaptim neredeyse kalmadi. Ipl bana daha guvenilir gelir saglik açısından. Senede 1 defa 15 dk ayirip hatirlatmak gayet basit bence.

Kızlar güzellik merkezine gittim. Cihazı satan firmayı arayıp modeline kadar IPL bilgisini aldım, buna rağmen güzellik merkezi IPL olduğunu reddettiler lazer dediler. 300 tl peşinat onlarda kalacakmış üstüne 500 tl para daha ödersem iptal ederlermiş. Saatler konuştum ancak okadar yalancılar ki sinir krizi geçirmemek elde değil. Dürüstçe söyleseler İPL ama etkili diye gerçekten bi denerdim ama bu beni enayi yerine koymaya çalışmaları canımı sıktı. Nihayetinde 300 peşinat kaldı 500 tlyi almayız öyle iptal edelim dediler. Israr etmeme rağmen 300ü geri ödemediler. Yarın tüketici hakem hayetine başvurucam. Peşinatı ordan almaya çalışıcam. Sizde dikkat edin sözleşme felan yapmayın. Kendilerine güveni olan biyer bu tarz şeylere kalkışmaz zaten.

Sonra eskiden gittiğim kliniğine uğradım ordan randevu aldım, 530 tl yüz tam bacak ve bikini olarak. Sözleşmesi falan yok. 2 ayda bir gidiliyor. Alexandrite uyguluyolar çok acıyo ama çok etkili de. Oyüzden katlancam acıya.

Kızlar güzellik merkezine gittim. Cihazı satan firmayı arayıp modeline kadar IPL bilgisini aldım, buna rağmen güzellik merkezi IPL olduğunu reddettiler lazer dediler. 300 tl peşinat onlarda kalacakmış üstüne 500 tl para daha ödersem iptal ederlermiş. Saatler konuştum ancak okadar yalancılar ki sinir krizi geçirmemek elde değil. Dürüstçe söyleseler İPL ama etkili diye gerçekten bi denerdim ama bu beni enayi yerine koymaya çalışmaları canımı sıktı. Nihayetinde 300 peşinat kaldı 500 tlyi almayız öyle iptal edelim dediler. Israr etmeme rağmen 300ü geri ödemediler. Yarın tüketici hakem hayetine başvurucam. Peşinatı ordan almaya çalışıcam. Sizde dikkat edin sözleşme felan yapmayın. Kendilerine güveni olan biyer bu tarz şeylere kalkışmaz zaten.

Sonra eskiden gittiğim kliniğine uğradım ordan randevu aldım, 530 tl yüz tam bacak ve bikini olarak. Sözleşmesi falan yok. 2 ayda bir gidiliyor. Alexandrite uyguluyolar çok acıyo ama çok etkili de. Oyüzden katlancam acıya.
Uzuldum umarim paranizi alirsiniz 🙏🏻 Alex'in yeni cihaziysa yada farkli bir baslik takarak soğuk ufurme ile aci biraz düşüyor. Ama etkili sonuç alırsınız bence kendini kanıtlamış cihazlardan ☺️

merhaba hanımlar.
bi hevesle girdiğim lazer epilasyon arayışında bugün biyerle görüştüm. çok tatlı tatlı konuştular ikna ediciydi. bende bu işe hemen başlamak için o an karar verdim bir anlaşma imzaladım ve 8 seans tüm vücut 2300 tl ödemeyi taksite böldük.
eve gelip kullandıkları cihazı araştırdığımda lazer değil IPL cihazı olduğunu öğrendim. kılları kökten yok etmeyen sadece çıkmasını geciktirip kılları uyutan bir teknolojiymiş. sürekli kullanılmazsa kıllar tekrar çıkıyormuş. bunu öğrenince tüm paramı çöpe atmışım gibi hissettim. üstüne anlaşma imzalayıp ilk taksidi elden ödedim. kullandıkları cihaz MORMED EİS.
6 sene önce lazer olmuştum çok acılıydı resmen ağlayarak çıkmıştım seanstan. bu cihazı deneyip hiç acıtmadığını görünce direkt evet dedim. eve gelip araştırmayı yapınca jeton sonradan düştü.

ILP kullanan memnun olan kullandım yıllardır çıkmıyor diyen varmı aranızda. memnun musunuz. bişey kafama takıldı mı modum çok düşüyor, tecrübeleri duyup içimi rahatlatırım dedim belki. 8 seans bitince en azından 3-4 yıl kafam rahat olsun verdiğim paraya değsin istiyorum. tenim beyaz kıllarım koyu ve kalın. mesajlarınız için tekrar teşekkür ederim.
Ben 10 yıl önce yaptırmıştım.
Evlendim, doğurdum ve belirli yerlerde çıkıyor evet ama asla ilk zamanlardaki gibi değil. Bacaklarım çok feenaydı şu an sadece diz kapağımda çıkar ve sağda solda tek tük belki.

Ben de sizinle birebir aynı problemi yaşadım.Bana diot denmişti ancak makinenin arkasına gidip baktığımda IPL yazıyordu.Benim maalesef işe uyanmam biraz geç oldu.IPL ütüleme olarak da geçiyor bariz yanık hissi oluşuyor.8 seansın sonunda kollarımda erkeksi semsert kıllara sebebiyet verdi, genital fark etmedi, kol altı fark etmedi , alt bacak yüzde elli azaldı ancak üst bacak sertleşti kalçaya doğru yayıldı.Bu konuyu açtığımda bana asla sertleşmeye sebebiyet vermeyeceğini bunun buz lazer olduğunu söylediler aslında ıpl olan bana ilk diot denen makine buz oldu.Buz lazerin orijinal sitesinde isimlerinin olmadığını zaten makinenin de ıpl olduğunu söyledim bu sefer buz başlıklı lazer dediler.Eğer kötü olsa bacağımda da işe yaramazmış.Yani sırf bacağımda yüzde elli işe yaradı diye mahvolan kolum önemsiz oldu.Bu arada benim gittiğim yer gayet lüks bir semtte çok merkezi bir yerde sahibinin gayet iyi kanallara çıktığı bir yerdi.Yukarıdaki mazeretleri de bizzat kendisi saydı.Hakkınızı muhakkak arayın cimere vs şikayet edin.Bazen sözleşmede yazıyor imzaladınız diye iddia ettikleri şey kanunda yeri olmadığı için yok hükmünde oluyor.

Siz varlık içinde değil miydiniz zaten? Öyle diyodunuz eski bir konunuzda 300 lira size çok dokunmaz diye düşünüyorum.

Aslinda 8 seans tum vucut 2300 fiyat verirken biraz anlamaniz lazimdi cok uygun çünkü. Kaliteli cihazlar bu fiyatta değil. Suan ben sadece yüzume 1300 tl verdim 5+ 3 seans hediyeli o da. İpl den memnun kalmaniz zor olacaktir. Ben cok arastirdim hormon bozuklugum oldugu icin tuylenmem cok fazla. En iyi cihaz ya orijinal buz lazer Alman markalı (soprano ice) ya da alexandrite gentle pro max lazer. Benim dedigim cihazlarda vucut fiyati biraz pahali cikiyor ama en iyi sonuc alma cihazlari da onlar
Ben Soprano Platinum ve Ice tüm vücut 350 girdim. Buzz lazerin kendi sitesine yazılı olan patentli klinigi hemde.Annem Candela Pro'ya giriyor bir klinikte 6 seans 1500 3 bolge . Ki candela Fda onaylı gerçek lazer sağlam bir makina.Yuz için fazla veriyorsunuz yüze lazer de yapılmaz bence profesyonel birinden iğneli epilasyon alınmalı en sağlamı.

Ben Soprano Platinum ve Ice tüm vücut 350 girdim. Buzz lazerin kendi sitesine yazılı olan patentli klinigi hemde.Annem Candela Pro'ya giriyor bir klinikte 6 seans 1500 3 bolge . Ki candela Fda onaylı gerçek lazer sağlam bir makina.Yuz için fazla veriyorsunuz yüze lazer de yapılmaz bence profesyonel birinden iğneli epilasyon alınmalı en sağlamı.
Doğrudur belki yerlesim yerine gore değişebilir. Ben bir merkezden fiyat aldığımda tek seans yüz icin 450 tl vermelerine Sahit oldum sop. İce plat. İcin. Suanda yuz seansim 154 tl ye geliyor. Ama alex in cihazından cok memnunum belki sonrasında buz lazer atabilirim simdilik doktor kontrolunde poliklinikte işlem görüyorum 🤔

İpl olacak o ilp değil.

Evde kullanıyorum ipl cihaz. Hiç kullanmazsam maksimum 8 ay sürüyor. Yani evet bir seneye kalmadan çıkacak kıllarınız yaşınız çok ileri değilse.
Mrb bende evde lazer cihazi almak istiyorum da tenin puruzsuz güzel yada killar cikarken nasil cikiyo. Epilasyon cihazı ni agda makinasi gubi dusunerek almayi planlıyorum sonucta kokten bitirmiyo tekrardan çıkacak ama kullanirken güzel cihazmi

Mrb bende evde lazer cihazi almak istiyorum da tenin puruzsuz güzel yada killar cikarken nasil cikiyo. Epilasyon cihazı ni agda makinasi gubi dusunerek almayi planlıyorum sonucta kokten bitirmiyo tekrardan çıkacak ama kullanirken güzel cihazmi
Kullandığınız sürece çıkmıyor işte. Bırakırsanız çıkıyor.

X