İmplant mi ? Köprümü ?

SupurgesizCadiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
104
111
Merhaba hanımlar benim ön disimin yanındaki dişte kist var çekilmesi gerekiyor çekilecek olan dişin yanındaki sağlam bı yanında kide çekildi yani iki boşluğun arasında bir diş var sorum şu implant mi köprümü daha iyi bide 2021 özeller de maliyetleri ne kadar ?

Ne zaman yaptırdınız ozeldemi yaptırdınız ne kadara 🤔 çok sordum biliyorum 🤭
Merhaba, istanbul suadiyede Dentavina klinikte yaptırdım.
İki tane doktoru ilgilendi benimle. Bir tanesi implant uzmanı, diğeri protez uzmanı.
Önce tomografim çekildi, implant uzmanı tarafından kemiğimin detaylı incelemesi yapıldı. Ölçümler yapıldı. ameliyatım çok rahat geçti. Doktor çok sakin ve çok rahatlatıcı. Ağrım hiç olmadı diyebilririm.
İmplant işi bittikten sonra da protez uzmanı üstüne dişleri yaptı.dişlerim takılalı bir ay oldu.
Ekip işin uzmanı, her şey olması gerektiği gibi. Klinik yeni ve tertemiz.

İki tane doktoru ilgilendi benimle. Bir tanesi implant uzmanı, diğeri protez uzmanı.
Önce tomografim çekildi, implant uzmanı tarafından kemiğimin detaylı incelemesi yapıldı. Ölçümler yapıldı. ameliyatım çok rahat geçti. Doktor çok sakin ve çok rahatlatıcı. Ağrım hiç olmadı diyebilririm.
İmplant işi bittikten sonra da protez uzmanı üstüne dişleri yaptı.dişlerim takılalı bir ay oldu.
Anladım gelmiş geçmiş olsun İnsaAllah teşekkür ederim 🖤

Merhaba hanımlar benim ön disimin yanındaki dişte kist var çekilmesi gerekiyor çekilecek olan dişin yanındaki sağlam bı yanında kide çekildi yani iki boşluğun arasında bir diş var sorum şu implant mi köprümü daha iyi bide 2021 özeller de maliyetleri ne kadar ?
Kesinlikle implant. Saglam dişlerinizi kestirmeyin yazık. Yakın tarihte yengem yaptırdı, 2750 TL yada 3000 TL gibiydi. Daha yüksek fiyatlıları da vardı. Simdilik sıkıntısı yok, memnun. Size de geçmiş olsun.

Kesinlikle implant. Saglam dişlerinizi kestirmeyin yazık. Yakın tarihte yengem yaptırdı, 2750 TL yada 3000 TL gibiydi. Daha yüksek fiyatlıları da vardı. Simdilik sıkıntısı yok, memnun. Size de geçmiş olsun.
Teşekkür ederim bana implant değil köprü yapıldı canım şuan için memnunum gayet implant için disimde kist olduğu için ameliyat oldum kist çok büyudugu için kemiği eritmis 1 senede ancak toplanır dediler o yüzden ön diş olduğu için köprüye karar verildi şuan çok iyi

Teşekkür ederim bana implant değil köprü yapıldı canım şuan için memnunum gayet implant için disimde kist olduğu için ameliyat oldum kist çok büyudugu için kemiği eritmis 1 senede ancak toplanır dediler o yüzden ön diş olduğu için köprüye karar verildi şuan çok iyi
Mrh gecmis olsun aceba kist ameliyatı nasil gecti
Ve kemikmi 1 senede toparlanirmış

merhaba eğer köprü diş yaptırmak istiyorsanız sağlam olan yan dişlerin kesilmesi ve üzerine kaplama yapılması gerekiyor implatta böyle bir durum söz konusu değil fakat fiyat farkı olarak çok var ikisi arasında.

Benim diş doktorum köprüye çok karşıydı. “Diş için cinayet resmen” diyordu. Sağlam dişi kesiyorlar. İmplant pahalı ama daha sağlıklı. Uzun ömürlü.

Ben yaptım bin pişmanım altı ay oldu şimdi sökülüp yerine impilant yapılcak Allahtan hatalarını kabul ettiler ben impilant istemiştim çünkü onlar köprü diye ısrar edip köpek dişlerimi de dahil ettiler. İki dişim boşu boşuna törpülendi siz siz olun asla yapmayın

Anladım gelmiş geçmiş olsun İnsaAllah teşekkür ederim 🖤
Kaç gün sürdü tedavi acaba ben İzmir de yaptırcam evim başka şehirde onun için soruyorum

X