Imzalar mısınız?

Geçmiş olsun bi bugunkü gazetelere göz gezdir, her hastalığa göre düzenleme gelmiş yaş grubuna göre aynı zamanda.

Atıyorum 30 yaş üstü ms hastasına yaşam boyu 30 seans kota koymuş kalanı cepten. Bu rakamı uydurdum şimdi, haberlerden bak sen mutlaka.

Inanamiyorum ya teyzem 39 yasinda MS hastasi. Allah hastalarin yardimcisi olsun. Hem hastalikla ugrasiyorlar hem de hasta halleriyle maddi sıkıntılarla ugrasiyorlar. Devlet hastasına sahip cikmazsa kim cikar ki. Pes..

İnsan bunlar ya insan. Elma armut değil ki çürük olanları al kenara at. Devletteki bu mantığı kınıyorum! Rezil bir düşünce!
Benim sayfam almanca oldugu icin ceviri yaptim. Samsun yazan yerde posta kodu yaziyo bende.

Himm yurtdışında olduğun için o zaman. Sen oraya almanyadaki herhangi bir yerin ismini yaz olmazsa. Illaki yaşadığın yeri yazacaksin diye birşey yoktur herhalde.

İmzaladım canım,umarım bir faydası olur..Ama birşey dikkatimi çekti,internetten biraz araştırdım ama hiçbir haber sitesinde böyle bir haber yok..Sadece facebook üzerinden paylaşım yapılmış o kadar..Doğru olduğundan eminmisin bu olayın? Araştıralım bence eğer doğruysa yardım yapsa herkes elinden geldiği kadarıyla en azından bu bezlerden alıp,kargoyla ailenin evine falan göndersek?

İmzaladım canım,umarım bir faydası olur..Ama birşey dikkatimi çekti,internetten biraz araştırdım ama hiçbir haber sitesinde böyle bir haber yok..Sadece facebook üzerinden paylaşım yapılmış o kadar..Doğru olduğundan eminmisin bu olayın? Araştıralım bence eğer doğruysa yardım yapsa herkes elinden geldiği kadarıyla en azından bu bezlerden alıp,kargoyla ailenin evine falan göndersek?
Evet canim dogru. Haberlere de cikmis. Aile kesin cozum istiyormus. Tabiki alsak yardim etsek herkes elindne geleni yapsa cok guzel olur

Evet canim dogru. Haberlere de cikmis. Aile kesin cozum istiyormus. Tabiki alsak yardim etsek herkes elindne geleni yapsa cok guzel olur
Haberlerede baktım ama bulamadım hiçbir yerde..Hatta verdiğin linkte haberlere çıksın bu aile tarzında yorumlar yapılmış..Bu kadar zor durumda olan bir çocuğun haberlere çıkmamış olması garip aslında..İnşallah biz kandırılmış olalım yalan haber olsun ama gerçeksede herkes kendi adına bez yardımı yapsa çok iyi olur..Araştıralım çünkü bana biraz garip geldi olay böyle bir hastalık adıda bulamadım internette ve yaralar biraz yanık yarasına benziyor..

yazdım ama gözden kaçmış, change.org'un imza kampayasına iilk defa katılıyorsanız sizi imza kampanyalarından haberdar edebilmek için bilgilerinizi ister, bizden de istedi, sadece bilmiyorum diyenler hatırlamıyor.

Haberlerede baktım ama bulamadım hiçbir yerde..Hatta verdiğin linkte haberlere çıksın bu aile tarzında yorumlar yapılmış..Bu kadar zor durumda olan bir çocuğun haberlere çıkmamış olması garip aslında..İnşallah biz kandırılmış olalım yalan haber olsun ama gerçeksede herkes kendi adına bez yardımı yapsa çok iyi olur..Araştıralım çünkü bana biraz garip geldi olay böyle bir hastalık adıda bulamadım internette ve yaralar biraz yanık yarasına benziyor..

Canim burdan arkadaslar soyledi tvye haberlere cikmia 1 2 gün önce. Aile maddi yardimdan cok kesin cozum iatiyormua. Sgk karşılasin istiyormuS. Simdilik evet herkes 1er tane gonderse ise yarar. Kadin yikayip yikayip kullaniyormus ve cok fena aci veriyormus zavalli yavruya..

Benim adım insanların hizasına yazılmıştır.
Her gün yepyeni rüyalarla ödenebilen bir ceza bu.
Keşke yağmuru çağıracak kadar güzel olmasaydım

Ölüm ve acılar çatsaydı beni Düşüncem yapma çiçekler kadar gösterişli ve parlak
Sözlerim ihanete varacak doğrulukta olsaydı.
Anmaya gücüm yetseydi de konuşsaydım
Diri-gergin kasları konuşsaydım

“Kardeşler! ” deseydim
“Kardeşlerim! ”
“Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan “Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan “Bakın yaklaşıyor...”
Yazık, şairler kadar cesur değilim Çocukların üşüdükleri anlaşılıyor bütün yaşadıklarımdan
Gövdem kuduz yarasalarla birazcık yatışıyor.

Benim gövdem yıllar boyu sevmekle tarazlandı
Öyle bir çalımlarla gecenin çitlerinden atlardım
Bir güneş sayardım kendimi denizin karşısında
Çünkü çam kokularına sürtünüp ağırlaşan ruhların
İnanmazdım dosyalara sığacağına Gittikçe ışıldardım dükkânlar kararırken
Hüznün o beyaz etrafına sakallarım batardı.

Benim adım bilinen cevapların üstüne mühürlenmiş
Ellerim tütsülenmiş
Evlerin yeni yıkanmış serin taşlıklarında
Dirgenler, bakraçlar, tornavidalar Bende kül, bende kanat, bende gizem bırakmadılar
Ve içinden bir baş ağrısı gibi çınlamaktansa
Gövdem açık bir hedef kılındı belâlara.
Ve bu yüzden yakışıksız oluyor İnsanları hummalı baharlar olarak tanımlamak
Ve bu yüzden göğsümde dakikalar İnce parmaklar halinde geziniyor Konvoylar geçiyor meşelikler arasından
Bir yaprak kapatıyorum hayatımın nemli taraflarına
Ölümden anlayan, ciddi bir yaprak Unutulacak diyorum, iyice unutulsun Neden büyük ırmaklardan bile heyecanlıydı
Karlı bir gece vakti bir dostu uyandırmak.

İsmet Özel

Benden burdaki adi insanların yanina yazılan dostlara gelsin bu şiir. Güzeldi karli bir gece vakti bir dostu uyandırmak :KK66: iyi geceler herkese.

Canim burdan arkadaslar soyledi tvye haberlere cikmia 1 2 gün önce. Aile maddi yardimdan cok kesin cozum iatiyormua. Sgk karşılasin istiyormuS. Simdilik evet herkes 1er tane gonderse ise yarar. Kadin yikayip yikayip kullaniyormus ve cok fena aci veriyormus zavalli yavruya..
Kıyamam ya Allah yardımcısı olsun inşallah..Daha küçücük çocuk,kimbilir ne acılar çekiyordur:KK42:

O porfiria hastalığı ama o çok çok nadir görülen bir hastalık..O olduğunu sanmıyorum çünkü o hastalıktaki yaralar çok kötü oluyor..

Canim bunun da cok kotu ya. Google yaz bu haberi gorsellerden gorurshn. Ayagi falan cok fena yavrucagin. Allahim sabir versin insallah ailesine. Bebege de sifa..

Canim bunun da cok kotu ya. Google yaz bu haberi gorsellerden gorurshn. Ayagi falan cok fena yavrucagin. Allahim sabir versin insallah ailesine. Bebege de sifa..
Evet baktım zaten çok kötü ama bu porfiria hastalığı ondan daha beter google a yaz şok olursun..Allah vermesin inşallah böyle hastalıklar ya,halimize binlerce kez şükürler olsun,insanlar ne hastalıklarla uğraşıyor :KK43:

Evet baktım zaten çok kötü ama bu porfiria hastalığı ondan daha beter google a yaz şok olursun..Allah vermesin inşallah böyle hastalıklar ya,halimize binlerce kez şükürler olsun,insanlar ne hastalıklarla uğraşıyor :KK43:

Amin amin canim. Az once yazdim baktim sok oldum. Binlerce kez sukrettim. Neler var neler. Allah hastalikla imtihan etmesin..

X