İNCİ AĞDA KULLANAN VARMII ARKADAŞLAR??

Tam da bununla ilgili konu açmak istiyordum kullanan varsa lütfen bilgi verebilir mi etkili mi ağda gibi meraktayım almak istiyorum

Kızlar bende instrm daki videolarda gördüm yanlız yorum olarak altına bir çok kişi almayın cok berbat filan yazmıs bilemedim yinede denemek istiyorum normal ağdaya göre acısı cok daha az diyorlar

Kızlar bende instrm daki videolarda gördüm yanlız yorum olarak altına bir çok kişi almayın cok berbat filan yazmıs bilemedim yinede denemek istiyorum normal ağdaya göre acısı cok daha az diyorlar

bana da kullanımı kolay acısı azmış gibi geldi tabi ne kadar bilemiyorum ama ağdadan daha zahmetsiz görünüyor yapışmıyor ele ayağa en azından denemek lazım kullanırsanız eğer cevabınızı merak ediyorum :)

bana da kullanımı kolay acısı azmış gibi geldi tabi ne kadar bilemiyorum ama ağdadan daha zahmetsiz görünüyor yapışmıyor ele ayağa en azından denemek lazım kullanırsanız eğer cevabınızı merak ediyorum :)
Evet bana da o yüzden çok kullanışlı geldi bide ufak kılları falanda aliyomus sanirim ben bacaklarima yaklaşık 6.7 senedeir ağda yaptırıyorum ama alındıktan sonra pürüzsüz asla olmuyo dokundugumda geliyor elime ve kıl kökleri siyah siyah duruyo kuafrdende deyil bir sürü kuafr değiştirdim hepsinde sonuç aynı ve acayip batık ve batık izleri var bacakları pürüzsüz birini gördüğümde kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum resmen :dondurma:

Evet bana da o yüzden çok kullanışlı geldi bide ufak kılları falanda aliyomus sanirim ben bacaklarima yaklaşık 6.7 senedeir ağda yaptırıyorum ama alındıktan sonra pürüzsüz asla olmuyo dokundugumda geliyor elime ve kıl kökleri siyah siyah duruyo kuafrdende deyil bir sürü kuafr değiştirdim hepsinde sonuç aynı ve acayip batık ve batık izleri var bacakları pürüzsüz birini gördüğümde kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum resmen :dondurma:
Ben kuaförde bacakları pürüzsüz bir kadın gördüm , hiç batık , iri gozenek yok nerdeyse . Dayanamadım sordum , lazer epilasyon yaptırdım dedi .

Ben kuaförde bacakları pürüzsüz bir kadın gördüm , hiç batık , iri gozenek yok nerdeyse . Dayanamadım sordum , lazer epilasyon yaptırdım dedi .
Benim kardeşim yaptırdı bacaklarında yanık izi gibi izler var yarıda bıraktı o yuzden bi ara düşünüyodum korkuma yaptirmadım onumuzdeki kış yaptırırım bende belki gerçekten çok can skci bacaklarim

evet ya bende de aynı sorun var aldırıyorsun alınmamış gibi ele takılıyor çok rahatsız edici epilasyon düşünüyorum ancak nereye gideceğiz güvenemiyor ki insan araştırmak gerek bu arada bu inci ağda kullananların yorumlarını inceledim bu videolarda izlediğimiz yurt dışındaki kullanılan ağda gibi değilmiş sürünce incecik oluyormuş küçük küçük sürüyorlarmış falan yani satıcıların gösterdiği videodaki ağdayla aynı değilmiş ne kadar doğru bilmiyorum kullanmadığım için araştırdım biraz yanlış değilse yurt dışındaki kullanılan balmumu ağda diye geçiyor Türkiye de satışı yok sanırım bizimkiler de benzetmeye çalışmışlar galiba :KK70:

Merhaba. Gittiğim kuaför bu ağdayı kullanırdı. Gerçekten acısı diğerlerine göre az ve çok çabuk biterdi. Bursa'dan getirtiyordu ağdayı sadece o kadarını biliyorum. Dediğiniz gibi gerçek veya sahtesini nasıl ayırt edip alabilirsiniz bilmiyorum.

Acısız olduğu söyleniyor ancak tüylerin çok hızlı çıkmasına neden oluyormuş, ayrıca aynı kutu ambalaj ile birden çok marka var. Şurada biraz yorum ve şikayet var;

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar az once inci agda magduru oldum sirf buraya yazabilmek icin uye oldum kesinlikle almayn param cope gitti resmen agdayi cikarana kdr deli oldum feci aci verdi yapsti kaldi sonrada morardi her yerim resmen sakn kanmayn acisiz fln degill

X