Şampuan ve Saç Kremleri inde dimethicone olmayan ampuanlar?

down under natural's içinde dimethicone yok. ve mükemmel bi şampuan bence.herkes denemeli özellikle kiwi'li olanı.güçlendirici şampuan olanından :KK70:

benimde bildigim icinde dimethicone yaziyorsa sampuanda silikon yoktur, yanlismi biliyoruM? almanyada arastirdim sadece schauma ve sanirim nivea sampuanlarinda dimethicone yaziyor.. yani tek bu sampuandami silikon var? ben mi yanlis biliyorummmm...elidorlarinda hepsinde deil ama birinde sanirim dimethicone vardi...

ben yanlis anlamisim sanirim. bi yerde okumustum dimethicone varsa silikonsuz saniyordum. simdi biraz daha arastirdim.. bunlarda varsa silikon var demekmiss

Cyclopentasiloxane
Disiloxane
Dimethiconol

ben bugün tresan papatya özlü olan şampuanı aldım ve içinde dimethicone yok,ayrıca otacının saç kremini de aldım onda da yoktu.

ben pantene aqua light kullanıyorm ince telli ve yağlı saçlar için onda da yok ama sadece şampuan kurutuyo. saç kremiyle beraber kullanıyorm

ben bugün tresan papatya özlü olan şampuanı aldım ve içinde dimethicone yok,ayrıca otacının saç kremini de aldım onda da yoktu.

Evet onda yok. Ayrıca bu şampuan kumral ve açık kumral olan saç rengini açıyor kızlar. Yalnız herkese iyi gelmeyebilir. Bir arkadaş memnun kalmamıştı. Ben memnunum.

X