infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

neden laparoskopi olcaksnz ki tüplerde tıkanıklık mı var yoksa :18: biz oluyorz cnm .. gecen ay ameliyat oldum önümüzdeki 5 6 ay cok önemli .. adet söktürücü kullanıyrum adet olunca tekrar gtcem doktora .. inş sperm sayınız ii cıkarda en azndan bi asılama yaptırrsınz :KK17:

canım sendemi laparoskopi oldun cok gecmiş olsun.tüplerimde ve rahimde sorun var sanırım.tam anlayamadım telde konustuk bayramdan sonra yüzyüze konusmak için gidecegim gülüm.insallah canım ya ama benim umudum yok yani insallah daha kötü cıkmasında.cünkü sigara iciyo hiç dikkat etmiyoruz saldık yani.bi ara vitamin aldım icti simdi hiç bişey yapmıyoruz.hayırlısı.sizin ne olacak asılamamı

Son düzenleme:
sen yine herseye hazırıklı ol ama inş gelmeezz :KK19: neden gidip bi kan testi yaptırmyosun ? :44:

ben herseye hazırlıklıyım.. Gelir her zmn kapım acık..
Nasipten öteye yok.. Yaratmakta sadece Allaha mahsus..
Nedenmi kan vermiyoru ; doktorum(saglık ocagındaki) 8 yıl bekledim ya sabır demişti 2ay adetim gecikti ilk kez kasımda da..
Kocam dersen,taktıgınn ıcın olcaksada olmuyoo .. Anneme gore de takıntılıyım.. Kayınwalideye kalsa yaratcam ya :KK14:

benm gbi :KK43: günümden 22 gün gecti ama leke leke gelyo artk adet söktürücü kullanıyorum bende :KK43:

Bende 22 gun sonra oldum 3 gun tam 2 gundurde kesildim normalde 7 gun olurdum 5.gumden sonra leke leke olurdu bu defa boyle oldu ama hala agrim var oluyo gibi ama kesildim acaba klomendenmi sizce kizlar :KK43: yumoslarim mi büyüyor acaba

kızlar yemekleriminn hepsini yaptım bende bittim :KK76:
fırında tavuk pişiyo,salatayı 7 bucuk gıbı yaparım :21:

bugünki menümm ; :KK52:
En Büyük TÜRKİYE

mercimek corbası sebzeli
taze fasulye zeytinyağlı
kuru dolma zeytinyağlı
princ pilavı nohutlu
fırında sebzeli tavuk
salata
kola
cay&kadayıf tatlısı
meyveler(üzüm,kiraz,erik,kavun,karpuz,armut )

aksam olsun yoruldum susadımm :KK43:

oh oh kuzum ellerine sağlık bnde bitirdim yemeklerimi ve susadıımmmm acıktım bide misafir ikie katlandı son anda bi aile daha geliyor dediğin gibi bnde bittim tam:KK56::KK56::KK56:

Hanimlar ovulasyon testi basligina yazdim ama bir bilen cikmadi sanirim.6 gundur ovulasyon testi gulen yuz gosteriyor (clear blue testlerinden) adetime de 11 gun var.Akintim,kasik agrim biteli 3-4 gun oluyor.Bugun yine gulen yuz...Ben yanlis mi kullaniyorum bu testi?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Hanimlar ovulasyon testi basligina yazdim ama bir bilen cikmadi sanirim.6 gundur ovulasyon testi gulen yuz gosteriyor (clear blue testlerinden) adetime de 11 gun var.Akintim,kasik agrim biteli 3-4 gun oluyor.Bugun yine gulen yuz...Ben yanlis mi kullaniyorum bu testi?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulubu

ben hic ovülasyon kullanmadım ..
Ama yüksek olunca gülen yüz yada cift cizgi cıkar muhtemelen..

ben hic ovülasyon kullanmadım ..
Ama yüksek olunca gülen yüz yada cift cizgi cıkar muhtemelen..

Evet oyleymis.Ama ben 6 gundur mu yumurtluyorum?Kistim falan da yok muayne olmustum.Bir garip bunyem var o zaman..:) Yine gideyim bari doktora.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

evet cnm kahvaltıda sadce haşlanmış yumurta yediğim zamnlarda geç acıkıyorum tok tutuyor aama bn kahvaltıya çok öznyrm eşim için fln sonra bnde kaçırıyrum:KK56:

abooo kız senin derdin zor iyi al kiloları sonra herif şişkosun dediğindede kızma olur mu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X