infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kzlar bıyandan mtluym bı yndan hüznlüym ablam hamıle 39 xasnda we 2 cocugu war 1ı lıse dgerı ünv. Ck üzldüm smd hberını aldm bnım ndn olmyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm yaa :KK43: benmde ablamın var 2 tane bende istiyorumki o 3 .yü yapmadan ben vereym 3 .torunu aileme .. ama bu işler kısmet be elaamm .. sakın haset etme inş hayırlısıyla dogar de rabbm sanada en kısa zamanda bu duyguyu yasatsın inş :KK19:

Bende seni çok özledim kıscemmmm bayram benim icin ck kötü gecti herkes bebek bebek dedi oyle laflar ettiklerki bi duysannn:KK14:

bebek sorma meraklıları saolsun :KK47:
banada sordular durdular bıktım :KK47:

slm canım geçmiş bayramın mübarek olsun benim bat 17 agustos listede düzeltirsin bu ay ovülasyon testi aldım bakalım bi de onu deneyeceğim

tm tatlım düzenliorm , saol seninde gecmis bayramın mübarek olsun .. :KK16:

selam kızlarr. herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun.
ben bugün bi arkadaşımın hamile haberini aldım onun adına çok mutlu oldum çok sevndm ama benim içim cız etti ağlamaklıyımm:KK43:

gecmis bayramın mübarek olsun .. :KK16:

cnm herkes hamile benden baskaa .. :KK5:
napalım ya nasip Rabbim nasip eder insallah bizlere de .. :emir_bebek:

canlar nasılsınız gecmıs bayramınız mubarek olsun bayramın 2 gunu kaynanamlara gıttık bursaya 3 gun donduk gerı hıc bayram gıbı degıldı benım ıcın zaten babamsız ılk bayramdı:KK43::KK43:

kuzum benimde dedemsiz ilk bayramdı buruktu .. bebek soruları yıpratııcıı .. :KK14:
Rabbim mekanlarını cennet eylesin kuzumm :KK5:

slm kızlar nasılsınız gecmiş bayramınız mübarek olsun. kızlar tüp bebek yaptırmaya karar verdik . hiç yaptıran varmı aramızda veya bilen. hangi aşamalardan geciliyor ne isteniyor nasıl bir süreç

saol volhat cım hicbir bilgim yok malesef .. :KK50:
asılama biliorm sadece :KK31:
insallah güzel sonuclar alırsın cnm :KK52:

Hepinizin geçmiş bayraminini kutluyorum :KK16: :KK16: :KK16:

seninki daha zor tabi esecm inş gelecek bayrama agızlarını kapatırız onların :13: bana gecen sene sormamıslardı yeni evlym die ama bu sefer her gttgmz yerde sordular neredeyse :KK20: :KK14:

insallahhh kuzuummmmmmmmmmmmm :KK31:

Kzlar bıyandan mtluym bı yndan hüznlüym ablam hamıle 39 xasnda we 2 cocugu war 1ı lıse dgerı ünv. Ck üzldüm smd hberını aldm bnım ndn olmyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya nasip Rabbim nasip ettttttttttttttttttttttttt :KK5:

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAH’ım ! Bu Mübɑrek Cumɑ Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullɑr ɑrɑsınɑ kɑt ..
Bizi Çok Sɑbreden,Çok Şükreden Kullɑrındɑn eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Rɑzı Olɑcɑğın işlerle ɑmellerle Geçsin ..
Sıhhɑt ve Afiyette Dɑim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bɑğışlɑ ..
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...
:KK16::KK16:Aminnnnnn :KK16::KK16:

:KK16: :13::KK19: :KK19: :KK16::KK64::123::123: :KK19:
___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :KK52: ******* ilk 1. hamişimizz :KK49:
2).hayyee ****** :KK52: ******* 2.hamişimizz :KK49:
3.)Brownim ******* :KK52: ******* 3. hamişimizz :KK49:
4.) isyaann ****** :KK52: ******* 4. hamişimizz :KK49:
5.)edebineedebine **** :KK52: **** 5. hamisimizz :KK49:
6.) hatibiiii ****** :KK52: ******* 6. hamisimizz :KK49:
7.)CrystalDoll ****** :KK52: ******* 7.hamisimiz :KK49:
8.)sadiye20 ******* :KK52: ******* 8.hamişimiz :KK49:
9.) blackcinder ****** :KK52: ******* 9.hamişimizz :KK49:
10.) 33meleğim 33 ****** :KK52: **** 10.hamişimiz :KK49:
11.) volimm ******* :KK52: ******** 11.hamişimiz :KK49:
12.)hicran4242 ******* :KK52: ****** 12.hamişimiz :KK49:
13.) liili 88 ****** :KK52: ******** 13.hamişimiz :KK49:
14.) pınar45 ******* :KK52: ********* 14.hamişimiz :KK49:

15.)sewda 22 ****** :KK52: ******** 15 .hamişimiz :KK49:
16.) nurdamla ****** :KK52: ******** 16 .hamişimiz :KK49:
17.) spawns ****** :KK52: ******** 17 .hamişimiz :KK49:
18 )scarfaceislove ****:KK52: ****** 18 .hamişimiz :KK49:
19) tweety23 ****** :KK52: ******* 19. Hamişimiz :KK49:

♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥

lilitiy ***** :KK16: ******* 11 temmuz beklemede
Duygu8206 *** :KK16: ***** 11 temmuz beklemede
umutttt ****** :KK16: ******* 13 temmuz beklemede
Bonesera ******* :KK16: ****** 16 temmuz beklemede
missaqu ***** :KK16: ******** 18 temmuz beklemede
Mucukss ***** :KK16: ******** 18temmuz beklemede
semus06 ****** :KK16: ***** 20 temmuz beklemede
badefne ****** :KK16: ***** 21 temmuz beklemede
Ecem 8736 ***** :KK16: **** 25 temmuz beklemede
gozdegull ****** :KK16: ***** 28 temmuz beklemede
selinda ******* :KK16: ******* 29 temmuz beklemede
shibjiy ****** :KK16: ***** 29 temmuz beklemede
qusel ****** :KK16: ***** 29 temmuz beklemede
EdAaaAaaAA ***** :KK16: **** 30 temmuz beklemede
2020 ****** :KK16: ***** 31 temmuz beklemede
sernes2011 ****** :KK16: ***** 6 ağustos beklemede
Elaaaam ****** :KK16: ******* 7 ağustos beklemede
cemrecinar ****** :KK16: ******* 7 agustos beklemede
bitirim****** :KK16: ******* 8 ağustos beklemede
Bukili ****** :KK16: ******* 10 ağustos beklemede
mrtly ******* :KK16: ******* 14 ağustos beklemede
beyazzambak94**** :KK16: ***** 15 ağustos beklemede
Ayshe9388 ****** :KK16: ******* 16 ağustos beklemede
sndz ******* :KK16: ****** 17 ağustos beklemede
nihal3575 ****** :KK16: ******* 18 ağustos beklemede
haddiyaa ****** :KK16: ******* 18 ağustos beklemede
brsn61 *******:KK16: ******* 22 ağustos beklemede
taraziye ****** :KK16: ******* 24 ağustos beklemede
hafizekbr ****** :KK16: ******* 28 ağustos beklemede
Eses07******* :KK16: ******* 1 eylül beklemede

azap_cicegi ****** :KK16: ******* 2 eylül beklemede
ebe88 ******* :KK16: ******* umutla beklemede
anotomi ******* :KK16: ***** umutla beklemedee
Krizantem ****** :KK16: ******** umutla beklemede
Bitirimm ******* :KK16: ***** umutla beklemede
Sevva7 ******* :KK16: ******* umutla beklemede
sykapusuz ********* :KK16: **** umutla beklemede
benimaskpastam *** :KK16: *** umutla beklemede
kardelennn ********* :KK16: **** umutla beklemede

:KK49: inşallahh listemiz uğurlu gelir de,bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilirler :KK16:

Kızlar herkese merhabalar:KK16:
Dün tesadüfen hamile olduğumu öğrendim halada inanamıyorum çünkü adetime 6 gün vardı ve eşime de varikosel denmişti artı spermlerinde hareket sorunu vardı ama herşeye rağmen Rabbim ol dedi ve oldu şükürler olsun. Daha çok yeni sanırım 3.hafta içindeyim henüz doktora gitmedim ama Rabbim isteyen herkese nasip etsin umudunuzu hiç kaybetmeyin doktorlar bir çok şey söylüyorlar ama yeter ki Allah ol desin önünde hiçbir şey duramıyor çok şükür:nazar:

Dün tesadüfen hamile olduğumu öğrendim halada inanamıyorum çünkü adetime 6 gün vardı ve eşime de varikosel denmişti artı spermlerinde hareket sorunu vardı ama herşeye rağmen Rabbim ol dedi ve oldu şükürler olsun. Daha çok yeni sanırım 3.hafta içindeyim henüz doktora gitmedim ama Rabbim isteyen herkese nasip etsin umudunuzu hiç kaybetmeyin doktorlar bir çok şey söylüyorlar ama yeter ki Allah ol desin önünde hiçbir şey duramıyor çok şükür:nazar:

aaaa ne cookkk sevindim kuzum ... varikosel ameliyatı olmustu senle benim kocis ..:KK31:
kac milyondu hızı % 12 bizim .. insallah darısı basımıza cnm .. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
rabbim ol der ve olur inanıyrum 20.hamişimiz nasıl bir duygu .. sagsalim al bebisini kuzummmmmmmmmm:KK9::emir_bebek:
:nazar:

aaaa ne cookkk sevindim kuzum ... varikosel ameliyatı olmustu senle benim kocis ..:KK31:
kac milyondu hızı % 12 bizim .. insallah darısı basımıza cnm .. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
rabbim ol der ve olur inanıyrum 20.hamişimiz nasıl bir duygu .. sagsalim al bebisini kuzummmmmmmmmm:KK9::emir_bebek:
:nazar:

Benim eşim ameliyat olmadı canımda ilaç kullandı işte keçiboynuzu falan kullandı sürekli ama doktorun biri ameliyat demişti diğeri gerek görmedi çok şükür gerekte yokmuş. Bizimkinin ilk hızı kaçtı tam hatırlamıyorum canım açıkçası ama ilaçtan yani proxeed plus ve diğerlerinden sonra olması gereken rakamında üzerine çıkmıştı şükürler olsun ve biz 5 ay sonra aşılamaya geçecektik ama Rabbim bizi mübarek ayda sevindirdi meğer kuzumuz gelmş ama bana anca bayramda haber gönderdi :) Çok farklı bi duygu hala inanamıyorum yarın testi tekrar yaptırcam inşallah sorunsuz bi hamileleik olur ve Rabbim sana ve isteyen herkese nasip eder inşallah çok dua ediyorum her seferinde isteyenleri anıyorum bu durumu anca yaşayan bilir çünkü:nazar:

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAH’ım ! Bu Mübɑrek Cumɑ Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullɑr ɑrɑsınɑ kɑt ..
Bizi Çok Sɑbreden,Çok Şükreden Kullɑrındɑn eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Rɑzı Olɑcɑğın işlerle ɑmellerle Geçsin ..
Sıhhɑt ve Afiyette Dɑim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bɑğışlɑ ..
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...
:KK16::KK16:Aminnnnnn :KK16::KK16:

:KK16: :13::KK19: :KK19: :KK16::KK64::123::123: :KK19:
___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :KK52: ******* ilk 1. hamişimizz :KK49:
2).hayyee ****** :KK52: ******* 2.hamişimizz :KK49:
3.)Brownim ******* :KK52: ******* 3. hamişimizz :KK49:
4.) isyaann ****** :KK52: ******* 4. hamişimizz :KK49:
5.)edebineedebine **** :KK52: **** 5. hamisimizz :KK49:
6.) hatibiiii ****** :KK52: ******* 6. hamisimizz :KK49:
7.)CrystalDoll ****** :KK52: ******* 7.hamisimiz :KK49:
8.)sadiye20 ******* :KK52: ******* 8.hamişimiz :KK49:
9.) blackcinder ****** :KK52: ******* 9.hamişimizz :KK49:
10.) 33meleğim 33 ****** :KK52: **** 10.hamişimiz :KK49:
11.) volimm ******* :KK52: ******** 11.hamişimiz :KK49:
12.)hicran4242 ******* :KK52: ****** 12.hamişimiz :KK49:
13.) liili 88 ****** :KK52: ******** 13.hamişimiz :KK49:
14.) pınar45 ******* :KK52: ********* 14.hamişimiz :KK49:

15.)sewda 22 ****** :KK52: ******** 15 .hamişimiz :KK49:
16.) nurdamla ****** :KK52: ******** 16 .hamişimiz :KK49:
17.) spawns ****** :KK52: ******** 17 .hamişimiz :KK49:
18 )scarfaceislove ****:KK52: ****** 18 .hamişimiz :KK49:
19) tweety23 ****** :KK52: ******* 19. Hamişimiz :KK49:
20) vitae ********* :KK52: ******* 20. Hamişimiz :KK49:

♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥ ♡♡♡♥♥♥

lilitiy ***** :KK16: ******* 11 temmuz beklemede
Duygu8206 *** :KK16: ***** 11 temmuz beklemede
umutttt ****** :KK16: ******* 13 temmuz beklemede
Bonesera ******* :KK16: ****** 16 temmuz beklemede
missaqu ***** :KK16: ******** 18 temmuz beklemede
Mucukss ***** :KK16: ******** 18temmuz beklemede
semus06 ****** :KK16: ***** 20 temmuz beklemede
badefne ****** :KK16: ***** 21 temmuz beklemede
Ecem 8736 ***** :KK16: **** 25 temmuz beklemede
gozdegull ****** :KK16: ***** 28 temmuz beklemede
selinda ******* :KK16: ******* 29 temmuz beklemede
shibjiy ****** :KK16: ***** 29 temmuz beklemede
qusel ****** :KK16: ***** 29 temmuz beklemede
EdAaaAaaAA ***** :KK16: **** 30 temmuz beklemede
2020 ****** :KK16: ***** 31 temmuz beklemede
sernes2011 ****** :KK16: ***** 6 ağustos beklemede
Elaaaam ****** :KK16: ******* 7 ağustos beklemede
cemrecinar ****** :KK16: ******* 7 agustos beklemede
bitirim****** :KK16: ******* 8 ağustos beklemede
Bukili ****** :KK16: ******* 10 ağustos beklemede
mrtly ******* :KK16: ******* 14 ağustos beklemede
beyazzambak94**** :KK16: ***** 15 ağustos beklemede
Ayshe9388 ****** :KK16: ******* 16 ağustos beklemede
sndz ******* :KK16: ****** 17 ağustos beklemede
nihal3575 ****** :KK16: ******* 18 ağustos beklemede
haddiyaa ****** :KK16: ******* 18 ağustos beklemede
brsn61 *******:KK16: ******* 22 ağustos beklemede
taraziye ****** :KK16: ******* 24 ağustos beklemede
hafizekbr ****** :KK16: ******* 28 ağustos beklemede
Eses07******* :KK16: ******* 1 eylül beklemede

azap_cicegi ****** :KK16: ******* 2 eylül beklemede
ebe88 ******* :KK16: ******* umutla beklemede
anotomi ******* :KK16: ***** umutla beklemedee
Krizantem ****** :KK16: ******** umutla beklemede
Bitirimm ******* :KK16: ***** umutla beklemede
Sevva7 ******* :KK16: ******* umutla beklemede
sykapusuz ********* :KK16: **** umutla beklemede
benimaskpastam *** :KK16: *** umutla beklemede
kardelennn ********* :KK16: **** umutla beklemede

:KK49: inşallahh listemiz uğurlu gelir de,bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilirler :KK16:

Benim eşim ameliyat olmadı canımda ilaç kullandı işte keçiboynuzu falan kullandı sürekli ama doktorun biri ameliyat demişti diğeri gerek görmedi çok şükür gerekte yokmuş. Bizimkinin ilk hızı kaçtı tam hatırlamıyorum canım açıkçası ama ilaçtan yani proxeed plus ve diğerlerinden sonra olması gereken rakamında üzerine çıkmıştı şükürler olsun ve biz 5 ay sonra aşılamaya geçecektik ama Rabbim bizi mübarek ayda sevindirdi meğer kuzumuz gelmş ama bana anca bayramda haber gönderdi :) Çok farklı bi duygu hala inanamıyorum yarın testi tekrar yaptırcam inşallah sorunsuz bi hamileleik olur ve Rabbim sana ve isteyen herkese nasip eder inşallah çok dua ediyorum her seferinde isteyenleri anıyorum bu durumu anca yaşayan bilir çünkü:nazar:
rabbim sağsalim almayı nasip etsin kuzum,dua et annişim bizlerede kısmet olsun ..:KK49:
bayram boyunca cocuk olmuyormu sorusuna maruz kaldık maleseff hepimizdeee ..:KK5:

$Yeni Bit Eþlem Resmi (600 x 514).jpg $Yeni Bit Eþlem Resmi (273 x 229).jpg $Yeni Bit Eþlem Resmi (501 x 350).jpg

rabbim sağsalim almayı nasip etsin kuzum,dua et annişim bizlerede kısmet olsun ..:KK49:
bayram boyunca cocuk olmuyormu sorusuna maruz kaldık maleseff hepimizdeee ..:KK5:

Etmez miyim ederim canım tabi ki ederim Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah hayırlı ve sağlıklı bi evlat. Bayramda bende aynı sorulara maruz kaldım ama bayramda meğersem miniğim benimleymiş 3.günü kendini belli etti. İnşallah size de nasip olsun bu duygular Rabbim büyük dualarımız kabul etsin inşallah aminn:nazar:

Etmez miyim ederim canım tabi ki ederim Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah hayırlı ve sağlıklı bi evlat. Bayramda bende aynı sorulara maruz kaldım ama bayramda meğersem miniğim benimleymiş 3.günü kendini belli etti. İnşallah size de nasip olsun bu duygular Rabbim büyük dualarımız kabul etsin inşallah aminn:nazar:

inşallah cnm cok saollllllllll .. :KK16::KK16::KK16:
topiğe gel geenee annişim bizlere umut ol 20.hamişimiz ..:KK49::nazar::emir_bebek::KK9:
insallah ugurlu gelirsinizde darısı bizlere ..:KK6:
:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::KK9::KK9:

bebek sorma meraklıları saolsun :KK47:
banada sordular durdular bıktım :KK47:

tm tatlım düzenliorm , saol seninde gecmis bayramın mübarek olsun .. :KK16:

cnm herkes hamile benden baskaa .. :KK5:
napalım ya nasip Rabbim nas

kuzum benimde dedemsiz ilk bayramdı buruktu .. bebek soruları yıpratııcıı .. :KK14:
Rabbim mekanlarını cennet eylesin kuzumm :KK5:

saol volhat cım hicbir bilgim yok malesef .. :KK50:
asılama biliorm sadece :KK31:
insallah güzel sonuclar alırsın cnm :KK52:

insallahhh kuzuummmmmmmmmmmmm :KK31:

ya nasip Rabbim nasip ettttttttttttttttttttttttt :KK5:

Amin bitanem aminnnn cok doluyum artik ALLAHIM HERKESE YARDIM ETSIN ICINDEBIZE :KK5: yarin su hastanesine gidiyoruz dua edin bana kizlar bitane daha sorun cikmasin:KK14:

Amin bitanem aminnnn cok doluyum artik ALLAHIM HERKESE YARDIM ETSIN ICINDEBIZE :KK5: yarin su hastanesine gidiyoruz dua edin bana kizlar bitane daha sorun cikmasin:KK14:

aminnnnnnnnn :KK16:
dualarım hepimize kuzum .. :KK19:
kontrole mi gidiyosun ne için gidiyosunn .. :KK31:

gözün aydın canım allah sağlıklıca evladına kavuşmayı nasip etsin.spermiogram sonuçlarını hatırlıyomusun eşinin.sperm sayısıda düşükmüydü.banada umut oldun valla.inşaallah bizlerinde olur tez zamanda hayırlısıyla.kür ilaç falan bişey kullanmışmıydınız

inşallah cnm cok saollllllllll .. :KK16::KK16::KK16:
topiğe gel geenee annişim bizlere umut ol 20.hamişimiz ..:KK49::nazar::emir_bebek::KK9:
insallah ugurlu gelirsinizde darısı bizlere ..:KK6:
:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::KK9::KK9:

Tabi ki gelirim canım özellikle girip yazayım dedim çünkü bende bizimle aynı sorunu yaşayıp hamile kalanları gördükçe umutlanıyordum mutlu oluyordum o yüzden gelirim tabi ki Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallah hamilelerede hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin amin

gözün aydın canım allah sağlıklıca evladına kavuşmayı nasip etsin.spermiogram sonuçlarını hatırlıyomusun eşinin.sperm sayısıda düşükmüydü.banada umut oldun valla.inşaallah bizlerinde olur tez zamanda hayırlısıyla.kür ilaç falan bişey kullanmışmıydınız

Çok sağol canım Allah razı olsun. Sonuçlar aklımda değil inan ki ama olması gereken değerden işte A+B toplamı %32 olmalı diyorlar ya ondan düşüktü ama bi 4 ay sonra yeniden spermiogram yaptırdık ve %32 nin de üstüne çıkmıştı ben anlatayım sana yaptıklarımızı. Öncelikle proxeed plus kullandık 3 ay boyunca sadece sabahları 1 tane. Ayrıca eşime e vitamini aldım onu içti her gün. Keçiboynuzu kürü yaptım yine 2 ay boyunca ve düzenli olarak kuruymiş fındık falan yedirdim. Son olarakta yaklaşık 1 ay kadar çakşır suyu içiyordu ramazan girince ara verdi onu pek düzenli kullanamadı ama onun çok faydası varmış eğer almadıysanız tavsiye ederim. Rabbim sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah hepinize hayırlısını versin

Tabi ki gelirim canım özellikle girip yazayım dedim çünkü bende bizimle aynı sorunu yaşayıp hamile kalanları gördükçe umutlanıyordum mutlu oluyordum o yüzden gelirim tabi ki Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallah hamilelerede hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin amin

Çok sağol canım Allah razı olsun. Sonuçlar aklımda değil inan ki ama olması gereken değerden işte A+B toplamı %32 olmalı diyorlar ya ondan düşüktü ama bi 4 ay sonra yeniden spermiogram yaptırdık ve %32 nin de üstüne çıkmıştı ben anlatayım sana yaptıklarımızı. Öncelikle proxeed plus kullandık 3 ay boyunca sadece sabahları 1 tane. Ayrıca eşime e vitamini aldım onu içti her gün. Keçiboynuzu kürü yaptım yine 2 ay boyunca ve düzenli olarak kuruymiş fındık falan yedirdim. Son olarakta yaklaşık 1 ay kadar çakşır suyu içiyordu ramazan girince ara verdi onu pek düzenli kullanamadı ama onun çok faydası varmış eğer almadıysanız tavsiye ederim. Rabbim sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah hepinize hayırlısını versin

amin insallah .. cnm %12 ileri hız bizim .. 110 milyon sperm sayımız :KK31:
doktor normal diyor ama aşılama tutmadı bile .. sen hic asılama olmamıstın demi ?
:KK31:

amin insallah .. cnm %12 ileri hız bizim .. 110 milyon sperm sayımız :KK31:
doktor normal diyor ama aşılama tutmadı bile .. sen hic asılama olmamıstın demi ?
:KK31:

Hızlıların toplamı 32 olmalı sanırım canım doktor gittiğimizde hesaplama yapıp söylemişti ama nette detaylı yazar sanırım bizim hızda gayet güzel artış oldu sayısında sıkıntı yoktu zaten. Ben hiç aşılama olmadım ama doktor eğer 5 ay içinde olmazsa aşılamaya geçelim demişti çok şükür gerek kalmadı.Bizim 11.ayda oldu çok şükür hatta ben araya ramazan girince sadece yumurtlama zamanımı takip ettim başka bişey yapmadım ona rağmen olmuş ki sanırım adetim biter bitmez hamile kalmışım yumurtlama gününüde beklememiş miniğim :)

X