Gebeliğe Hazırlık İnofolic kombi kullanan ve faydasını gören var mı yardımm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

minnosu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
4.715
3.469
kızlar inofolic kombi kullanıp fayda gördünüz mü? adet düzensizliği için verdi doktor. Siz hiç kullandınız mı sanki iyi geldi ???

Ben bu ay kullandım bugün sabah test yaptım silik bir cizgi gördüm insallah hamileyimdir canm :)

İnofolic combi vermişti bana doktor. İçindeki inositol maddesi sağlıklı yumurtlamayı sağlıyormuş. Özellikle pkolularda çok etkiliymiş. Ben birkaç ay kullandım ama kullandığım süreçte moral olarak çok kötüydüm stresliydim üzgündüm sonuç olarak hamile kalamadım. Geçenlerde tekrar kontrole gittim inofolic içmediğimi söyledim doktor ısrarla lütfen buna devam et dedi aldım tekrar bakalım hayırlısı :)

Ben bu ay kullandım bugün sabah test yaptım silik bir cizgi gördüm insallah hamileyimdir canm :)
Kaö gün kullandınız ? 45 tl ya bi de doktor bana sabah 2 akşam 2 kullan demişti de prospektüsünde ikiden fazla kullanmayın diyordu ben de sabah akşam bir alıyorum. Siz nasıl alıyordunuz

Foilk Asit canm aynı zamanda yumurta gelismini çatlaması destekliyor demişti doktorum
Benim adetim gecikmişti de doktor adet düzenlesin diye verdi iki gğn kullandım adet oldum soğan kürü de kullanıyordum 7 gübdür hangisi etkili oldu bilmiyorum da adetliyken kullanmaya devam edeyim mi inofolic kombi yi

Bende kullandim canim yumurta tembelligi vardi. Gunde 1tane onerdi doktorum iyi geldi

Ben 2 ay kullandım adetimi düzene soktu ama onun disinda hamile kalmama yardimci olmadi.

Adetmi düzene soksun gerisi Allahtan inş
Yanliz benim adet gecikmelerimin sebebi prolaktin yuksekligindenmis. Onu düşürünce bu ilaci da kullaniyodum. Hangisi etki etti bilmiyorum. Ama doktorum bu ilaci hamilelik kolaylastirir diye vermisti. İnşallah faydasi olur size

kızlar inofolic kombi kullanıp fayda gördünüz mü? adet düzensizliği için verdi doktor. Siz hiç kullandınız mı sanki iyi geldi ???
iki kez kullandım kullanırken hamile kaldım düzensizlik varsa tavsiye ederim birde kilo verirsen müthiş olur :)

Yanliz benim adet gecikmelerimin sebebi prolaktin yuksekligindenmis. Onu düşürünce bu ilaci da kullaniyodum. Hangisi etki etti bilmiyorum. Ama doktorum bu ilaci hamilelik kolaylastirir diye vermisti. İnşallah faydasi olur size
Adet olunca hormon testi yapılacaktı gerci önceden yapılmıştı normaldi de bida bakılacaktı.Adet oldum 3 gün resmi tatil bitti iyi mi benim de adetim bitcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…