Bebek Beslenmesi İnşallah bakan olur

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

zehrasakin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
54
75
27
Kızlar merhaba
Ek gıda dönemimde takip ettiğiniz instagram sayfası var mı ben bebekbesini diye bir sayfaya bakıyorum inceleme indirim falan haberim oluyo başka var mı
Bide forum olan bir uygulama kullanıyormusunuz happymom dışında

Hic bisey kullanmadim ben hic sorund yasamadim bence icinizden geldigi gibi yapin kasmayın önce tadimlar sonra hersey yavas yavas tabi yasaklilar vs haric bi onlara bakmistim

Hic bisey kullanmadim ben hic sorund yasamadim bence icinizden geldigi gibi yapin kasmayın önce tadimlar sonra hersey yavas yavas tabi yasaklilar vs haric bi onlara bakmistim
Hiç bizde aynı şekilde hiç bişi kullanmadım kendim bildiğim gibi yavaş yavaş azar azar sonraı geliyor zaten👍🏻

Kızlar merhaba
Ek gıda dönemimde takip ettiğiniz instagram sayfası var mı ben bebekbesini diye bir sayfaya bakıyorum inceleme indirim falan haberim oluyo başka var mı
Bide forum olan bir uygulama kullanıyormusunuz happymom dışında
Annelikanilarim sayfasını takip edebilirsin çok tatlı bir kızı var ve her konuda çok bilgilendirici

X