İnsan gibi yaşanılabilir şehir

Ayvalık’a aşık olup gelmiştim 1 haftada ama yazın çok tenha mıdır
Aynen tüm ege -akdeniz kıyılarını dolaştım santim santim ama Ayvalık ve Datçaya kalbimi bıraktım.
Cunda da yaşayan ama zorunluktan taşınmak zorunda kalmış bi tanıdığım var ve çok mutluydu orada olmaktan ama araştırın soruşturun bi. Ama Datça da ayvalık kadar güzel ve huzurludur.

Ben Datça Ayvalık Muğla hepsine baktım ama Aydın hiç aklıma gelmedi.. Denizi görerek yaşamak istiyorum ama kış şartlarında ıssız kalmakta istemiyorum.. birde uyum sorunu olur mu problem yaşarmıyım çok düşünüyorum.. Sonra sızlanmak istemiyorum ne ettim diye..

Ben Datça Ayvalık Muğla hepsine baktım ama Aydın hiç aklıma gelmedi.. Denizi görerek yaşamak istiyorum ama kış şartlarında ıssız kalmakta istemiyorum.. birde uyum sorunu olur mu problem yaşarmıyım çok düşünüyorum.. Sonra sızlanmak istemiyorum ne ettim diye..
Ya ben yazdım sandım mesajı. Siz ne iş yapıyorsunuz

Benim oğlum 1 tane yanlız kalıcak diye çok üzülüyorum siz kalabalık bir aile olmuşsunuz maşallah
Çok şükür canım. Allah’ıma şükürler olsun ki kocaman bi ailem var.. Sende bu konuda canını sıkma hayatın karşına ne çıkaracağını bilemezsin.. Belki seni ve evladını anlayan biri çıkar karşına.. Tekrar bi bebek sahibi olabilirsin.. İyi düşün olmasada ya tamamen yapayalnız kalsaydın? En azından bi yol arkadaşın var akşam eve umutla gitmen için bi sebep var.. Onlar benim arkadaşlarım ailem evim yuvam herşeyim.. Rabbim bu yola giren herkese güzellikler nasip etsin inşAllah

Eskiden aydında yasıyordum şimdi izmirde.soru varsa cevaplayım aydın merkezde deniz yok yani hayallerinizde ki ege şehri olmayabilir .ama kiralar daha uygun suan İzmir’de yasıyorum .işimden dolayı bulundugun semtte 1+1 1600 lira falan o yüzden sıkıntılı hele özel okul derseniz ucmus gitmiş.ben oyumu çanakkaleden yana kullanırım

O kadar zor zamanlar ve zor şeyler atlattım Hastalıklar zorluklar.. Çalışmıyorum ama Tabiki Rabbim sağlık verdikçe oğlum büyüyünce çalışıcam inşAllah.. Çok istiyorum kendime ait kimsenin bilmediği bi hayat kurmak bunu yapabileceğime inanıyorum.. Üç çocukla neler başardım bununda üstesinden gelirim inşAllah.. gerçekten gitmek istiyorum.. yaşadığım onca kötü şeyi arkamda bırakıp denizin kokusuyla uyanmak istiyorum.. Belki çok şey istiyorum ama Allah herkese kalbindekini versin inşAllah

Eskiden aydında yasıyordum şimdi izmirde.soru varsa cevaplayım aydın merkezde deniz yok yani hayallerinizde ki ege şehri olmayabilir .ama kiralar daha uygun suan İzmir’de yasıyorum .işimden dolayı bulundugun semtte 1+1 1600 lira falan o yüzden sıkıntılı hele özel okul derseniz ucmus gitmiş.ben oyumu çanakkaleden yana kullanırım
İzmir değilde Aydın’da denize yakın bi semtte yaşam nasıldır yazın aşırı kalabalıktır tahmin ediyorum ama kışın nasıldır? Yaşam şartları eğitim olanakları iş olanakları nasıldır

İzmir değilde Aydın’da denize yakın bi semtte yaşam nasıldır yazın aşırı kalabalıktır tahmin ediyorum ama kışın nasıldır? Yaşam şartları eğitim olanakları iş olanakları nasıldır
Aydına en yakın kusadasında falan deniz var ama orası da uzak.didim maddi olarak pek zorlamayan bir secenek olur ama orda da iş yok.yazlık yerlerde genelde sezonluk calısma oluyor kısın o kadar sakin ki ortalık haliyle iş de olmuyor.Hem deniz olsun hem bir tık daha uygun olsun denirse didim olabilir ama iş imkanı yok gibi bir şey o yüzden iyimser yorum yapamıyorum ne yazık ki.

X