İnsan gibi yaşanılabilir şehir

Çanakkale halkı için ilk defa olumsuz bir şey gördüm... Gayet ucuz, sevimli ve sakin bir şehir. Doğma büyüme buralıyım ve tavsiye ederim. Hatta Türkiyede ki birçok büyükşehir den daha yaşanabilir bir il.Soru varsa cevaplarım.
Ben geri dönüyorum bu şehirden diye ağladım ailemin yanına.Kontrolum var Eylül ayında her Çanakkale gidişi bir mutluluk benim için de

Buralı olduğum için demiyorum ama aşık olunan bir şehir... Sizi çok iyi anlıyorum bu yüzden. Doğayla denizle iç içe bir yer.
Ben Emniyet Müdürlüğüne çok yakın oturuyordum, nar simit var ya oradaydı benim evim .Benim için de gezin oraları keşke hastalanmasaydim içimde kaldı Çanakkale de yasamak

Çanakkale hem şehir hem deniz dibi ama insanı nasıldır ?
2 yıldır canakkale geliboludayim gelibolu çocuk yetiştirmek için çok rahat bir yer ayrica kimse kimseye karismaz komşuluk yer yer var yer yer hiç yok esnafı biraz değişik tok satıcılar onun dışında ilçe hastanesinden pek memnun değiliz kesana veya çanakkale merkeze gidiyoruz genelde biz burayı çok sevdik hala sokakta oynayan çocuklar görebiliyoruz tavsiye ederim

X