Insanity Max30 günlüğüm

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
kesinlikle k.hidrat çabuk acıktırıyor, bol protein al, kuru yemiş (ceviz,badem,fındık) ye, çiğ sebze ye(marul,semiz,dereotu,roka bol limonlu ohh misss)
Yumurta zeytin peynir domates acı sos ve iki lavaş yedim ya :KK43: lavaş olmasaydı iyi olcakdı...
Yeşillik bende çok seviyorum... Normal tere ve bizim rokadan burada yok malesef, bunların rokası değişik biraz..semiz otuda yok..en sinir olduğum da Alman marketlerinde maydonoz inan 10 dalı demet yapıyorlar.. O karad az yani. Ancak Türk marketine gittiğimizde bolca alıyorum. Tr' ye gitmeden almışdım dolapda bozulmuş, çok üzüldüm ona... Maydonozu hem seviyorum hem bol limonla gerçekden ödem attırıyor ama kıtlığı var resmen burda, saksılara ektim bana yetişemiyor onlarda zavallılarım :))

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Musafirim var teyzem geldi surekli bakamiyorum buraya dun basladim spira musait oldukca yapiyorum ama bu sefer sabah kalktigimda karnim cok acidi hic bukadar acimamisti yaa
Ara verince öyle acır normal kuzum. Acısın işde kasların çalışmış ne güzel.. Teyzen yabancı değil kız, uğra tamamen bırakma bizi.. Telefonun geldi mi tamirden ? Sen misin telefonu kapıp komşuya kavgaya koşan al işde :))

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Yumurta zeytin peynir domates acı sos ve iki lavaş yedim ya :KK43: lavaş olmasaydı iyi olcakdı...
Yeşillik bende çok seviyorum... Normal tere ve bizim rokadan burada yok malesef, bunların rokası değişik biraz..semiz otuda yok..en sinir olduğum da Alman marketlerinde maydonoz inan 10 dalı demet yapıyorlar.. O karad az yani. Ancak Türk marketine gittiğimizde bolca alıyorum. Tr' ye gitmeden almışdım dolapda bozulmuş, çok üzüldüm ona... Maydonozu hem seviyorum hem bol limonla gerçekden ödem attırıyor ama kıtlığı var resmen burda, saksılara ektim bana yetişemiyor onlarda zavallılarım :))

afiyet olsun :kk77:lavaş olmamış gerçekten :KK20:yatana kadar k.hidrat fazla almamaya çalış.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :66.9 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Dikkat ederim inş. Bak bu uyarı iyi oldu kız, diyet topiğinde olmak işe yarar aslında kıı insan disipline sokucak gibi kendini.. Senin topik kalabalık demi Begüm ?

Diyet topiği açcam ben koydum kafaya inş.
Başlığı ne olsun kızlar önerilerinizi bekliyorum ayoll???

topik kalabalıkta aktif olan bir elin parmağı kadar,herkes aktif değil, birde tecrübeli arkadaşlar var,sağolsunlar yediğini içtiğini yazınca hemen çakıyolar bitane :KK67::KK70:onlardan çok şey öğrendim:KK9:
sen topik açmak istiyosan diğerlerini bir incele istersen kim nasıl uyguluyo, katı kuralları olursa bıkkınlık veriyo serbest yapmak daha motive ve uzun soluklu oluyo.
istersen gel bize katıl hoşuna gitmezse açarsın bir topik:KK39:

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
topik kalabalıkta aktif olan bir elin parmağı kadar,herkes aktif değil, birde tecrübeli arkadaşlar var,sağolsunlar yediğini içtiğini yazınca hemen çakıyolar bitane :KK67::KK70:onlardan çok şey öğrendim:KK9:
sen topik açmak istiyosan diğerlerini bir incele istersen kim nasıl uyguluyo, katı kuralları olursa bıkkınlık veriyo serbest yapmak daha motive ve uzun soluklu oluyo.
Zaten serbest olur eger açarsam, başda kendim katı kurallara uyamam.. Belli bir diyette olmaz. Belki gelirim , bi ara bakarım inş. Kızlar ayrı açalım derse açarız yoksa tek başıma açıp napıyım :)

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Zaten serbest olur eger açarsam, başda kendim katı kurallara uyamam.. Belli bir diyette olmaz. Belki gelirim , bi ara bakarım inş. Kızlar ayrı açalım derse açarız yoksa tek başıma açıp napıyım :)
bana her türlü uyar canım, zaten burdada aktif bikaç kişiyiz kalabalık değiliz, istersen burdanda devam ederiz hem sporumuzu hem beslenmemizi paylaşalım,birbirimize yanlışlarımızı söyleyelim, istersen spor burda beslenme ayrı olsun sen bilirsin

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Birde bende aslında topik açacak bilgiye sahibim diyet konusunda yıllardır diyet uygulamakdan, epey bilgi sahibi oldumda işde uygulamada bazen kaçaklar oluyor. 4,5 yıldır bazı diyet sayfalarını tek tek okumusumdur mesela :) katılımım ilk kez spor sayfamla oldu ama.. Diyet topiğinide bi deniyek :)

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
bana her türlü uyar canım, zaten burdada aktif bikaç kişiyiz kalabalık değiliz, istersen burdanda devam ederiz hem sporumuzu hem beslenmemizi paylaşalım,birbirimize yanlışlarımızı söyleyelim, istersen spor burda beslenme ayrı olsun sen bilirsin
Konular karışıyor o zaman ayrı olsa daha iyi olacak gibi geliyor.. Şu işlerimi bu hafta bi halledeyim haftaya bakarım inşallah şu topik işine...

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Birde bende aslında topik açacak bilgiye sahibim diyet konusunda yıllardır diyet uygulamakdan, epey bilgi sahibi oldumda işde uygulamada bazen kaçaklar oluyor. 4,5 yıldır bazı diyet sayfalarını tek tek okumusumdur mesela :) katılımım ilk kez spor sayfamla oldu ama.. Diyet topiğinide bi deniyek :)
Oo buna sevindim,senden de çok şey ogrencez desene:KK9:

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.567
3.176
Kız Seda bi spor salonu acacak alet var ya sende anam :) Spor aletleri sever hatun ilan ediyorum seni :) sporsever desem daha iyiydi amma gıcıklık olsun :p
Evet tatlımm bu gördüklerin sadece yarısı:KK48: spor sever desek daha doğru olacak...artık bağımlısı oldum bındsn sonra Allah'ın izniyle kolay kolay bırakmam sporumu:KK76: bana aşırı derecede enerji ve mutluluk veriyor, ter attıkça rahatlıyorum hem fiziksel hem psikolojik... Doğudan yeni tayin gelmişim buraya, bebeğim daha 20 günlük yeni ev daha herşey kolili, yardım edecek kimse yok, 20 günlük kolik bebekle yalnız başıma ev yerleştirdim. Düşün Bi lohusasın ortam değilmiş ev değişmiş herşey sana bakıyor... İşte o psikolojiyi spor sayesinde attım:KK66: spor yapmayı da spor malzemesi almayı da çok seviyorum, herkesin Bi hobisi var işte.. Kimisi marka takıntılıdır, kimisi kozmetik, kimisi başka bişey ben de bunların hastasıyım şekerim:KK73: bilmem anlatabildim miiiii:KK34:

tombul cilek

♥ minik sevgilim EYMEN'im :) ♥
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Ara verince öyle acır normal kuzum. Acısın işde kasların çalışmış ne güzel.. Teyzen yabancı değil kız, uğra tamamen bırakma bizi.. Telefonun geldi mi tamirden ? Sen misin telefonu kapıp komşuya kavgaya koşan al işde :))
Ahaha geldi bugun tlfon sukur 1 aydir tamirde idi :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2145 gün geçti.