Insanity Max30 günlüğüm

Tabata Strenght yaptım şimdi. Epeyce terledim, yorgunluk on dk sonra yerini enerjiye bırakacak:KK49:
2. Haftanın 4. Gününü tamamlamış oldum. Gece boyunca sabaha kadar kaslarımın titreşimlerini hissedicem. Hem kilo verdiğimi hemde kaslarımın gelişimine şahit olucam.
Tabata çalışmalar etkisini uzun süre sürdürüyor çünkü.

Son düzenleme:
çok yüzsüzce konuna balıklama atlayıp senden yardım isteyip hatta bana koçluk yapar misin diye sormuş olsam acaba tepkin ne olurdu :-) 20kilo fazlam var deyim kısaca :-(

Memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırım tabii Hoppa bende uzman değilim, sadece biraz spor araştırmalarına kafayı takmış durumdayım. Araştırmak insana çok şey katıyor. Hemde motivasyo oluyor.
Bende 20 kilo fazlayla başladım 12 kilo verdim. Sende verirsin yeter ki kararlı ol, yediklerine dikkat et, sporu hayatına dahil et olur gider o kilolar.hadi başla sende benimle madem ....

ayy nasıl mutlu oldum anlatamam :-) ben kilo vermede kaplumbağa, alma da çita hızindayim övünmek gibi olmasın :-) 4ayda 5kilo verip 1haftada 4kilo almış bulunmaktayim ama artık son kez başlayıp bu olayı tamamen bitirmek istiyorum. spor konusunda bende çok araştırma yaptım yürüyüş leslie zumba bunlar bende hiç bir işe yaramıyor bu ara focus t25e takmıştım insanityle birlikte ama bir türlü videolarina ulaşamadım torrenten indirdim şifreli çıktı iki defa kota bitirdim filmciye gittim bana you tube deki tanıtım videolari ile dolu bi dvd yapmış vermiş oda boş çıktı şimdi evimde internet yok tel den kullanıyorum videolar sende varmı varsa gönderir misin baslamayi çok istiyorum bende senden de gaz alıp bu kez sonuca ulasirim belki

Bende bir arkadaş buldum diye sevindim işde karşılıklı :KK39: yerken hepimiz aynıyız nerdeyse ya hani su içsek yarıyor mu ödem mi yapıyor nedir, muayyen günlerimizde zaten nerdeyse 2 kilo su topluyoruz.
Ama karar verince oluyor inan ki bazen kaplumbağa bazen tavşan gibi olucaz öle böle gidecek bu kilolar.

Insanity' e meraklı hevesli birine denk gelmek Mutlu etti beni. Evinde internet olmaması biraz üzdü beni ya telefonundan videoları her seferinde açamazsın heralde. Bende kayıtlı değil maalesef programlar. O yüzden sana Nasıl yardımcı olabilirim :KK64:

Yandex.ru adresinden aratma yaptığında hepsi çıkıyor videoların. Acaba videolaarı tek tek yazıp versen kaydettirsen o kayıt yapanlara hem kızarsın boş boş videoları yüklemek de ne demek...
Eğer aklına yatarsa bu fikir ben sana takvimi video isimlerini yazar yardımcı olurum ki 2. Sayfamda programın takvimi var. Kararına göre davranırız oldu mu.. Ayy inşallah kaydettirebilirsin ya

günaydın oncekile:) o halde hemen bugün dışarı çıkayım ve bu videolar için tekrar uğrasayim ben kafama çok taktım :-) hemde o kadar ikna edici bi program ki cidden insan hevesleniyor. sana zahmet olmazsa isimlerini yazar misin lütfen dediğin gibi bulup hemen eşlik etmek istiyorum sana. bu arada benim boyum senden bayağı kısa 158cm vücut tipimi hala çözmüs değilim kilo alırken resmen sirt omuzlardan alıyorum:-) kalçam yok ama iç bacaklarim kalın yani dikdörtgen kutu gibi bişeyim:-) gazete tipi mi diyorlar buna elma mi bilmiyorum artık yaşim da 26 :-) evliyim 1.5yıllık bebek yok

çok teşekkür ederim, eve geçtiğimde inceleyeceğim. aslında insanity için sanırım biraz hamım i
Sevinirim yanıma arkadaş olmanıza. Videoları yandex.ru açın oradan yukarda listedeki isimleriyle aratın bulacaksınızz. Ben bulduğumda hazine bulmuş gibi sevinmiştim inanın. Gelişmeden haber verirseniz memnun olurum.
harikasın çok teşekkür ederim, benim insanity yapmam için biraz zaman var gibi, geçen sene deli gibi spor yapıyordum ama mayıs ayında işe başladığım için ev işi haricinde bir aktivitem olmadı, yavaş yavaş yürüyüşe başladım, inşallah gözüm keserde yaparım, buraya yazamazsam bile takipteyim :)

günaydın oncekile:) o halde hemen bugün dışarı çıkayım ve bu videolar için tekrar uğrasayim ben kafama çok taktım :-) hemde o kadar ikna edici bi program ki cidden insan hevesleniyor. sana zahmet olmazsa isimlerini yazar misin lütfen dediğin gibi bulup hemen eşlik etmek istiyorum sana. bu arada benim boyum senden bayağı kısa 158cm vücut tipimi hala çözmüs değilim kilo alırken resmen sirt omuzlardan alıyorum:-) kalçam yok ama iç bacaklarim kalın yani dikdörtgen kutu gibi bişeyim:-) gazete tipi mi diyorlar buna elma mi bilmiyorum artık yaşim da 26 :-) evliyim 1.5yıllık bebek yok
Günaydııınn:KK54: inşallah kaydettirebilirsin canım, takvimi ve program isimlerini yazıcam sana bir sonraki mesajımda. Boylarımız farketsede iç bacak kalınlığı hariç bende sırtımdan çok kilo alıyorum. 89 kiloyken sırtımda 3 kat olmuşdu aynada baktıkça moralim bozuluyordu. Göbeğimde oluyor ama en çokda sırt yağlarıma ifrit oluyordum. Şu an inceldi tek kat var, oda gidecek.
Insanity gerçekten çok etkili teşhisin doğru. Sırt karın bacak hepsini öyle bir çalıştırıyor ki 2 ay sonra incecik olucaz inşallah bak gör. Ama yediklerimizden dikkat etmemiz gerekiyor, spor yapıyorum nasılsa diye eski düzen yersek kaslı üstü yağlı sıkı bir vücudumuz olur eskiye göre gene ince olsakda yağlarımızı eritemeyiz. Ben inanıyorum başarıcaz....

image.jpeg

Programlar bunlar canım, aratırken başına Insanıty max30 ekleyip program adını yazınca yandex. ru da hepsi var.inşallah sorunsuz kaydettirebilirsin. Habersiz bırakma oldu mu şeker...

çok teşekkür ederim, eve geçtiğimde inceleyeceğim. aslında insanity için sanırım biraz hamım i

Max30 da Shaun T' nin yanında kolay ( modifiye ) yapan kişi var yeni başlayanlar için ona uyarsın ilk günler . HİÇ KORKMA LÜTFEN YAPILMIYACAK BİŞEY DEĞİL. Kolayı dahi çok etkili olacakdır. Zaman ayırmaya çalış bir dene derim canım. Hadi katıl sende yaa:mad:

Ve kızlar bugünkü kilom

76,60
Dün :77,10 du

500 gr gitti üstelik ödem var bugün atarsam yarın bakalım ne kadar vericem. Eşim sabah ,pijamalarımlayken üstelik incelmiş zayıflamışsın dedi :KK76:
Günaydın Can'ım, harika gidiyorsun bir günde 1 kiloyu Nasıl verdin anlamadım doğrusu...ben de katılmak isterim aranıza ama tabi Jillian yaparak, Bi üst kademe insanty

Ve kızlar bugünkü kilom

76,60
Dün :77,10 du

500 gr gitti üstelik ödem var bugün atarsam yarın bakalım ne kadar vericem. Eşim sabah ,pijamalarımlayken üstelik incelmiş zayıflamışsın dedi :KK76:
ayy nasıl uğraştırmisim seni teşekkür ederim allah razı olsun takvimi aldım isimleri de link açıldı ama kafamı karistiran orda tek tek galiba videolar değil mi yanlış anlamamışim çünkü kisa tanıtımlar falan da var aralarindan seçeceğim. bu arada tebrik ederim azmini :-) bu eşler biz kadınları hem nasıl mutlu edeceğini hem nasıl kuracagini çok iyi biliyor keretalar:-) güzel sözlerini daim etsin allahim. bugün yarın halletmeye çalışacağım mutlaka haber ederim

Tabiki katılabilirsin canım, memnun olurum hatta. Sen rahat ol Jill yap lesli yap farketmez zamanla senide insanityci yaparız:cool:

1 günde 500gr verdim. Aslında kaçamaklarla çozutmazsam sporla iyi kilo veriyorum ben. Ha bide takılmalarım olmuşdu. Normalde 7 kiloyu ilk ay vermişdim zaten ama bir takıldım ve tabi o ara kaçamaklarımda aşırı olmuşdu, bir ay bir ileri iki geri yapıp durdum.

Bu akşamda eşim dışarda yiyelim diyor, hem istiyorum hem duraklamamdan korkuyorum bakalım ne olacak..

Sen naptın bebişin kaç aylık tatlım emzirirken daha çabuk verilir ama bebeği etkilemeyecek şekilde olmalı tabii...

ayy nasıl uğraştırmisim seni teşekkür ederim allah razı olsun takvimi aldım isimleri de link açıldı ama kafamı karistiran orda tek tek galiba videolar değil mi yanlış anlamamışim çünkü kisa tanıtımlar falan da var aralarindan seçeceğim. bu arada tebrik ederim azmini :-) bu eşler biz kadınları hem nasıl mutlu edeceğini hem nasıl kuracagini çok iyi biliyor keretalar:-) güzel sözlerini daim etsin allahim. bugün yarın halletmeye çalışacağım mutlaka haber ederim
Tatlım linkin açılmasına çookk sevindim. Sen başlada uğraşmak sorun değil.
Evet programlar tek tek , süre olarak 30 dk kısa olanları elersin içlerinden.

Amin Canım , Allah herkesin evinden huzuru mutluluğu birliği eksik etmesin. Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyorum

Tabiki katılabilirsin canım, memnun olurum hatta. Sen rahat ol Jill yap lesli yap farketmez zamanla senide insanityci yaparız:cool:

1 günde 500gr verdim. Aslında kaçamaklarla çozutmazsam sporla iyi kilo veriyorum ben. Ha bide takılmalarım olmuşdu. Normalde 7 kiloyu ilk ay vermişdim zaten ama bir takıldım ve tabi o ara kaçamaklarımda aşırı olmuşdu, bir ay bir ileri iki geri yapıp durdum.

Bu akşamda eşim dışarda yiyelim diyor, hem istiyorum hem duraklamamdan korkuyorum bakalım ne olacak..

Sen naptın bebişin kaç aylık tatlım emzirirken daha çabuk verilir ama bebeği etkilemeyecek şekilde olmalı tabii...
Tamam Can'ım, oğlum 5.5 aylık oldu, spora başladığımda 1 aylıktı oğlum, emziriyoeum sadece anne sütü alıyor... Diyet falan yapamıyorum zaten diyet mantığına da inanmıyorum ya neyse... Ne Dicem ben dün dışarda aralarda koşarak bir saat yürüyüş yaptım, bütün bacaklarım ağrıyor acayip hamlamışım, düşün birde 4 aydır evde Bi fiil spor yapıyorum. Demek ki Leslie falan etkisizmiş öyle olmasa bacaklarım neden bu kadar ağrısın ki, zor yürüyorum valla

X