Insanity Max30 günlüğüm

Şekerlerim bir saat önce CARDIO CHALLENGE' yi yaptım. İlk ayın 1. Programı. PURE' yi yarına bıraktım. Ctesi rest yapıcam. Pazar gene bugünkü programı sizlerle tekrarlıycam. Sizin için daha dikkatli izledim bugün ctesi birkaçını bahsederim inşallah, zorlanılan yerleri falan gibi işde...

Ben gizli zumba izlemeye kaçıyorum şimdi. :confused:

Selam O Olivenoil ..

Sana birşey danışmak istiyorum..

Şimdi bende 12 kilo verdim 3 ay içinde.. Boyum 165 kilom 63 diyete başladığımda 75 kiloydum..

İlk başlarda leslie ile başladım sonra pilatese geçtim şimdi ise jillian 30 days 1 level başladım yarın 3. günüm olacak..

Öyle spor geçmişim yok ama ben sıkılaşmak istiyorum özellikle basen ve kalça çalışmak istiyorum. Bana onerebilecegin bir program var mı?

Selam O Olivenoil ..

Sana birşey danışmak istiyorum..

Şimdi bende 12 kilo verdim 3 ay içinde.. Boyum 165 kilom 63 diyete başladığımda 75 kiloydum..

İlk başlarda leslie ile başladım sonra pilatese geçtim şimdi ise jillian 30 days 1 level başladım yarın 3. günüm olacak..

Öyle spor geçmişim yok ama ben sıkılaşmak istiyorum özellikle basen ve kalça çalışmak istiyorum. Bana onerebilecegin bir program var mı?
Tatlım kilo vermek istiyor musun hala? Bu önemli. 30 day de yediklerine dikkat edersen kilo vermen devam eder.
Sadece sıkılaşmak mı yoksa kalça bacakdan zayıflamak mı amacın bunu bir anlıyalım tatlım ona göre nacizane tavsiyelerde bulunmaya çalışım oldu mu ?

Ben Schaun T den önce Jill hastasıydım, o da çok iyi koç gerçekten, Jill de neler yapıyosun tatlım. Yağmur arkadaşımızda Jill yapıyor bitince katılacak bize, sende yaz bekleriz herdaim. :KK19:
Jillian fat boosth metobolizm diye bişe bende yeni keşfettimm
Ben Schaun T den önce Jill hastasıydım, o da çok iyi koç gerçekten, Jill de neler yapıyosun tatlım. Yağmur arkadaşımızda Jill yapıyor bitince katılacak bize, sende yaz bekleriz herdaim. :KK19:

Jillian fat boosth metobolizm diye bişe bende yeni keşfettimm
Tatlım Jill 30 day' İ bitirmiş miydin sen? Ya da neleri yaptın Jill de ? Fat boot' u Birkaçkez bende yapmışdım. Hiçbir programı kötü değil Jill' in. Uzun diye sıkılmazsan devam edebilirsin tabii.
No More Trouble Zones kilo verdirmekten çok kas çalıştırıyor. Amaç kilo vermekse cardio ağırlıklı çalışmak lazım. 30 day ilk başlangıç için çok iyi bu konuda. Kick box çalışmasıda çok iyi cardio konusunda .. Sen bahset bi neler yaptın, kilo mu vermek istiyorsun, sıkılaşmak mı istiyorsun ,yardım istersen kendi deneyimlerden tavsiyeler bakarız canıkom.

Tatlım Jill 30 day' İ bitirmiş miydin sen? Ya da neleri yaptın Jill de ? Fat boot' u Birkaçkez bende yapmışdım. Hiçbir programı kötü değil Jill' in. Uzun diye sıkılmazsan devam edebilirsin tabii.
No More Trouble Zones kilo verdirmekten çok kas çalıştırıyor. Amaç kilo vermekse cardio ağırlıklı çalışmak lazım. 30 day ilk başlangıç için çok iyi bu konuda. Kick box çalışmasıda çok iyi cardio konusunda .. Sen bahset bi neler yaptın, kilo mu vermek istiyorsun, sıkılaşmak mı istiyorsun ,yardım istersen kendi deneyimlerden tavsiyeler bakarız canıkom.

Canım cevabın için çok teşekkür

canım bunu daha önce yaptın mı hiç fikrin nedir haftanın üç günü bunu yapıyorum 55 dksürüyo üç günde jillianın six weejk level 1 yapıyorum kilo vermem lazım ne önerirsin diyet yapamıtorum kızım emiyo
Tatlım Jill 30 day yaparak başlıyabilirsin. Program 3 level . Bildiğini düşünüyorum ayrıntılara girmiyorum. İlk olarak yapmadıysan 30 day yap derim. Cardio ağırlıklı olduğundan kilo vermende güzel olacakdır. Ama yemek düzeninede dikkat etmelisin tabi yoksa spor bir işe yaramaz sıkılaştırır o kadar. Ayrıntılarını bilsem ona göre Cvp vericem tatlım .

Kondisyonumu İp atlamaya borçluyum bir saatte dört bine kadar çıkmıştım Ama sonra vücudum alıştığı için Cevap vermemeye başladı bende jille başladım yeni başladım daha 10 gün oldu

Kilo vermem lazım 6kilo verdim 72 kiloyum 10 kilo vermek istiyorym iki doğum yaptım sıkılaşmamda lazımen büyük sorun altkarın bende malesefff

Efsacığım ip atlaman süper Jill de fazla zorlanmazsın o zaman.çünki ilk günler hoplama zıplamalar zor geliyor yapanlara. Sen alışıksan OOO hoplaya zıplaya yaparsın 30 day shred programını.
Bu program 3 bölümden oluşuyor. Her bölüm 10 gün yapılıyor. Yani 30 gün sürüyor program. Sonunda göbekten kollardan ve bacaktan acayip inceliyor insan bunu daha ilk birkaç günde bile farkedebiliyorsun. Bi başla istersen...

Efsacığım ip atlaman süper Jill de fazla zorlanmazsın o zaman.çünki ilk günler hoplama zıplamalar zor geliyor yapanlara. Sen alışıksan OOO hoplaya zıplaya yaparsın 30 day shred programını.
Bu program 3 bölümden oluşuyor. Her bölüm 10 gün yapılıyor. Yani 30 gün sürüyor program. Sonunda göbekten kollardan ve bacaktan acayip inceliyor insan bunu daha ilk birkaç günde bile farkedebiliyorsun. Bi başla istersen...
canım senin dediklerin 28 dk olanlarsa bana çok kısa geliyo benim yaptığım 55 dk

Kilo vermem lazım 6kilo verdim 72 kiloyum 10 kilo vermek istiyorym iki doğum yaptım sıkılaşmamda lazımen büyük sorun altkarın bende malesefff
Ne güzel kilo vermişsin, kıs ağzım açık kaldı günde 4000:KK57: ip atlamak Maşallah sana :nazar:

E sen bu kadar zıplıyorsun madem niye bize katılmıyorsun. Gel kuzum katıl bize göbekse sırta erisin gitsin. Programları açabiliyor Musun Max30 un ? Sen biryere gitmiyosun BİZİMLESİNN:KK4: ona göre şekerim :KK36:

Ne güzel kilo vermişsin, kıs ağzım açık kaldı günde 4000:KK57: ip atlamak Maşallah sana :nazar:

E sen bu kadar zıplıyorsun madem niye bize katılmıyorsun. Gel kuzum katıl bize göbekse sırta erisin gitsin. Programları açabiliyor Musun Max30 un ? Sen biryere gitmiyosun BİZİMLESİNN:KK4: ona göre şekerim :KK36:
indireyim bi başlıyım bende barii gaza geldim insanty jillisndan daha ı zorr

hemen indir hemen:KK73:Max30 yarım saat tempo yüksek, ama yanda kolayını yapan kişi de var ilk günler ona uyabilirsin canım. Korkacak bişey yok ki sen ip atlıyorsan o kadar kısa sürede adapte olursun. Bizimlesin ona göre. 2. Sayfada hem takvim hemde link var. Yarın haberlerini bekliyorum şekerciimm:KK68:

Ben anladım zaten sen bizi mizi alt edeceksin. Kısslar dikkat edelim bu hatuna haa:rolleyes:geçecek bizi, bende gizliden zumbaya çalışıyımda gör sen, neymiş hem max hem zumba yapmak:KK70:ciddi merak ettim Zumbayı bi buluyum şu hatunun videolarını. Sen beni geçemezsin ki geçemezsin ki kısslar aramızda gizli Zumba çalışıcaz tamam mı @ metebatura haber vermek yok ama , anam tozumuzu attıracak yoksa bu hatun :KK19:
Ayy güldürdün beni kız:))) inşallah dermanım kalırsa yaparım, bakalım ilk vıdeoyu bugün demeyebilirsem denicem, annemler geldiler memleketten pek zamanım olmuyor ama başlama gününde kaçırmammm:KK20:

günaydin şekerler nasılsınız sabahtan beri yeni girebildim ben siteye çalışma yüzünden akşam da yazdiklariniz hiç biri görünmüyordu bende yeni okudum hep. asli abla iki günlük detoks sonucu 1.1kilo tüm ödemimden resmen kurtuldum ayıptır söylemesi malum günum yakın olunca göğüslerim bile şişiyor onlar bile rahatladı:-) listeler sikacak kadar uzun değil sıkılmıyor insan ama yemekler çok az :KK43: o biraz alışana kadar zorluyor. metebatur cum zumba ya kiminle çalışıyorsun benim iki favorim var biri varzeh with tonory diğeri de kıvrak bi oğlan :-) keyfim yerinde olunca onlarla göbek atmayı seviyorum bende ama şimdiye kadar ki düzenli sporum dizim problem olana kadar 10-12km lik yürüyüşlerdi

X