Insanity Max30 günlüğüm

image.png

Kızlar INSANITY 1. Ay 4. Hafta 3. Gün programı CARDIO POWER' ı yaptım :)
Program sonunda 311 kal yakmışdım..program sonrasıda kalori harcamam devam etti 689 kal de çıkarmak zorunda kaldım .. Saçlarımı boyamışdım duşa girmem gerekiyordu, yoksa devam ediyordu aslında kal harcamam 700' ü geçerdi kesin .. Neyse denemeler devam edecek nasılsa :)

image.jpeg image.jpeg
Evett INSANITY 1. Ay 4. Hafta 4. Gün programı olarak PURE CARDIO tamadır. Aslında bugün streching günüydü ama onunyarına bırakdım :) kalori harcamam spor dan hemen sonra 313 kal yaklaşık 2 saat sonra ise 530 kal de kaldı, artık artmıyor :))

Bütün sayfaları o kumak istiyorum amatüm sayfaları tek tek okumak istiyorum canım yaa ama bir anda olmuyor işte:KK43:
hayran kaldım azmine tü tü maşallah sana:spor::halay:yalnız bilgine , tecrübene ayrıayrı bayıldığımı da belirtmeliyim:KK68:şimdi ben de tavsiye istiyorum:)(DR görünce şuramm agrıyo yavrıımm bi bak diyen teyzeler gibi oldum ama:-):-))
yaş 29, boy 155 kilo 60.5(66.5 den düştüm iki ayda)21 aylık oğlum hala emiyo.ara ara zumba, lesli, yürüyüş falan yaptım ama sanki çok etkilemedi kilo verişimi ya da bana öyle geliyo.ben ne yapabilirim tavsiyelerini alsam??:ukala::ukala:

Bütün sayfaları o kumak istiyorum amatüm sayfaları tek tek okumak istiyorum canım yaa ama bir anda olmuyor işte:KK43:
hayran kaldım azmine tü tü maşallah sana:spor::halay:yalnız bilgine , tecrübene ayrıayrı bayıldığımı da belirtmeliyim:KK68:şimdi ben de tavsiye istiyorum:)(DR görünce şuramm agrıyo yavrıımm bi bak diyen teyzeler gibi oldum ama:-):-))
yaş 29, boy 155 kilo 60.5(66.5 den düştüm iki ayda)21 aylık oğlum hala emiyo.ara ara zumba, lesli, yürüyüş falan yaptım ama sanki çok etkilemedi kilo verişimi ya da bana öyle geliyo.ben ne yapabilirim tavsiyelerini alsam??:ukala::ukala:
Ayy canım benim ne güzel sözler yazmışsın çok teşekkür ederim tatlım :)
Burada sadece spor paylaşımları var, diyet günlüğümde diyet yazışmalarımız var oradan devam ediyoruz canım istersen orayada gelebilirsin ..
Canım yaptığın sporları uzun süredir yapıyorsan eger, vücut birdüre sonra alışıyor ve aynı etkiyi göremiyoruz.. O nedenle spor programını değiştirmeni öneririm sana canım ..
Yağ yakmak için Kardio ağırlıklı çalışman lazım , kalp ritmini arttıracak sporlar kardioya giriyor.. Leslie , Zumba bunlarda Kardio çalışması ancak alışmış olabilirsin..
O nedenle sana Jillian Michaels' in 30 day Shred 1 aylık çalışmasını tavisye edebilirim .. Max30 da yapabilirsin ama , öncesinde biraz kondüsyon kazanmanı tavsiye ederim çünkü kondüsyon az ise bıktırıcı olabiliyor, yarım bırakılabiliyor.. Jill programını ardından gene Jillden birkaç program bitirip Max30 veya Insanıty' e geçebilirsin canım ..

Bebeğinide sağlıklı sıhhatli büyüt, hayırlı evlat olsun canım benim :)
Maşallah epey büyümüş emzirsende zaten normal besleniyordur.. Kesinlikle bu iş yüzde 70 diyet yüzde 30 spor canım.. Sporla vücutta incelme sıkılaşma daha fazla oluyor kesinlikle ama diyet yapılmazda eğer kilo malesef verilmiyor hatta iştah açıldığı için alan bile oluyor biliyorsundur zaten kuzum :)
İli ayda 6,5 kilo vermen gayet güzel canım, sabırla devam ettiğin ve sporda yaptığın sürece hem kilo verirsin hemde vücudundaki değişimlere kendin bile şaşırırsın canım ..

Yarışda varsın demi :) kimbilir eş oluruz belki :))

Ayy canım benim ne güzel sözler yazmışsın çok teşekkür ederim tatlım :)
Burada sadece spor paylaşımları var, diyet günlüğümde diyet yazışmalarımız var oradan devam ediyoruz canım istersen orayada gelebilirsin ..
Canım yaptığın sporları uzun süredir yapıyorsan eger, vücut birdüre sonra alışıyor ve aynı etkiyi göremiyoruz.. O nedenle spor programını değiştirmeni öneririm sana canım ..
Yağ yakmak için Kardio ağırlıklı çalışman lazım , kalp ritmini arttıracak sporlar kardioya giriyor.. Leslie , Zumba bunlarda Kardio çalışması ancak alışmış olabilirsin..
O nedenle sana Jillian Michaels' in 30 day Shred 1 aylık çalışmasını tavisye edebilirim .. Max30 da yapabilirsin ama , öncesinde biraz kondüsyon kazanmanı tavsiye ederim çünkü kondüsyon az ise bıktırıcı olabiliyor, yarım bırakılabiliyor.. Jill programını ardından gene Jillden birkaç program bitirip Max30 veya Insanıty' e geçebilirsin canım ..

Bebeğinide sağlıklı sıhhatli büyüt, hayırlı evlat olsun canım benim :)
Maşallah epey büyümüş emzirsende zaten normal besleniyordur.. Kesinlikle bu iş yüzde 70 diyet yüzde 30 spor canım.. Sporla vücutta incelme sıkılaşma daha fazla oluyor kesinlikle ama diyet yapılmazda eğer kilo malesef verilmiyor hatta iştah açıldığı için alan bile oluyor biliyorsundur zaten kuzum :)
İli ayda 6,5 kilo vermen gayet güzel canım, sabırla devam ettiğin ve sporda yaptığın sürece hem kilo verirsin hemde vücudundaki değişimlere kendin bile şaşırırsın canım ..

Yarışda varsın demi :) kimbilir eş oluruz belki :))
Asıl ben teşekkür ederim o kadar aciklayici yazmissin ki:KK36::KK36:yarindan tezi yok başlıyorum hemen:-):-):KK6::KK6:kondusyonum pek yok gibi hep yarım kaldı,oglum uyurken yapıyorum, uyanınca "anne ıı" deyip biraktiriyo:-)başlarda benimle yaptı bir iki ama sonra ustume çıkıp deh demeye başladı.durum vahim:-)ama yine de tekrar başlayacağım inşallah, sen böyle azimli bir ornekken onumde:KK36:
Emmese emmez,her şeyi yiyor çok şükür ama adam tiryaki, yemeğin ustüne bile bi fırt ç ekmek istiyo bazen:KK70::KK70:diyet günlüğüne de bakıyorum hemen:KK68:

Asıl ben teşekkür ederim o kadar aciklayici yazmissin ki:KK36::KK36:yarindan tezi yok başlıyorum hemen:-):-):KK6::KK6:kondusyonum pek yok gibi hep yarım kaldı,oglum uyurken yapıyorum, uyanınca "anne ıı" deyip biraktiriyo:-)başlarda benimle yaptı bir iki ama sonra ustume çıkıp deh demeye başladı.durum vahim:-)ama yine de tekrar başlayacağım inşallah, sen böyle azimli bir ornekken onumde:KK36:
Emmese emmez,her şeyi yiyor çok şükür ama adam tiryaki, yemeğin ustüne bile bi fırt ç ekmek istiyo bazen:KK70::KK70:diyet günlüğüne de bakıyorum hemen:KK68:
Ayy tatlım komiksin sen ya hemde neşeli, insan senin yazılarını sabah kahvesi keyfi yerine okur valla canım :))
Jill Shared' lere başla çok iyi olur canım :) bir ayda hem etkisi müthiş hemde kondüsyonun artar canım kesinlikle ..
Çocuk napsın oyun yapıyor işde sana :) yalnız Jill yaparken sırtına çıkacak pozisyon bulamayabilir :) bir tek şınavlarda oda denk getirmesi lazım yırttın bak şekerim :))
Sütlü tatlı sevecek senin oğlan :)) ayy oğlan mıydı ki niye öyle dediysem :))
Zaten diyet topiklerindeymişsin canım ama olsun arada bizede yazabilirsin son günlerde sakiniz zaten :))

Ayy tesekkur ederim canım, aldığım elektrik gore yaziyorum:oops::KK68:aratinca ilk çıkan videoyu mu yapayım ya da linki varsa atabilir misin?onu takip edeyim:-)
Zaten bölünmesin diye uyurken yaparım yine ama arda yakalarsa bulur artık:-):-)
Ayy sorma anası kılıklı tatlının her turlusunu seviyorum zaten:confused:
Yazdım bile:-)tabi doğru yere yazdıysam:-)

Çok pozitif elektirik veriyorsun kuzum Maşallah :)
Canım Jill yapacaksın değil mi ?? Yanlış anlamadım umarım ?? Sana videosunu paylaşıyım yarın başla .. Spor ayakkaısı mutlaka giy bir halı üzerinde yapmaya çalış diz ve ayak bileklerine fazla yük binmesin..
Jumping yani koları hayaya kaldırıp zıplamalarda ve ip atlamalarda onlar kadar yapıcam diye zorlama krndini başlarda yoksa enerjini çabuk tüketebilirsin, yorulduğun anda dur, videoyu durdurma, fazla ara vermeden soluklanıp tekrar devam etmeye çalış olur mu canım .. Ben ilk denemede onlarla yarışa kalkıp ilk 15 dakikada halıyı öpmüşdüm de sonrasında da halıda yatarak izlemişdim videonun kalanını :))) hatırlatma olsun dedim :)
Bu programı 10 gün yapıyorsun 10 gün sonra bir gün mola verip ikinci levele geçeceksin inş :) hadi kolay gele :) değişimlere hazır ol tatlım :))

INSANITY 1. Ay 4.hafta 5. Gün proğramı CARDIO RECOVERY streching programı 33 dak lık proğram tamamdır.
Program sonunda 199 kal yaktım :) sonrasında diğer günlerde çalışmalar hızlı kalp ritmini aşırı arttıran çalışmalar olduğundan , spordan sonrada kalori harcamam devam ediyordu.. Ama bugünkü streching esneme günü olduğundan 236 kal çıkabildi ancak .. Demek ki Hııt tarzı çalışmalar sonrada kalori harcatıyor ispatlanmış oldu :))

10 barfiks 20 push up şınav hareketi yaptım proğram sonrasında.. Barfiksde kollarım hala güçsüz ama ilk günlere göre azıcık daha iyi zamanla kendimi yukarı çekebilmek hedefim ama uzun sürecek belli ..

Çok pozitif elektirik veriyorsun kuzum Maşallah :)
Canım Jill yapacaksın değil mi ?? Yanlış anlamadım umarım ?? Sana videosunu paylaşıyım yarın başla .. Spor ayakkaısı mutlaka giy bir halı üzerinde yapmaya çalış diz ve ayak bileklerine fazla yük binmesin..
Jumping yani koları hayaya kaldırıp zıplamalarda ve ip atlamalarda onlar kadar yapıcam diye zorlama krndini başlarda yoksa enerjini çabuk tüketebilirsin, yorulduğun anda dur, videoyu durdurma, fazla ara vermeden soluklanıp tekrar devam etmeye çalış olur mu canım .. Ben ilk denemede onlarla yarışa kalkıp ilk 15 dakikada halıyı öpmüşdüm de sonrasında da halıda yatarak izlemişdim videonun kalanını :))) hatırlatma olsun dedim :)
Bu programı 10 gün yapıyorsun 10 gün sonra bir gün mola verip ikinci levele geçeceksin inş :) hadi kolay gele :) değişimlere hazır ol tatlım :))

ama ben bunu yeni gördüm:KK43: ben de netten bulup başladım ve dediğin gibi nefes nefese haliya yapıştım.yarın tekrar başlayıp ilk gün sayarım olmazsa, bugun bittim:)
ayakkabı giyersem cok ses çıkardiye düşünmüstüm ama giyeyim mi?alt kat noluyo demesin:):):)ya da spora gelirmiş artık:):)
bir de dizlerim titredi benim şu squat mı diyordu, sabit durduklarımızda. halbuki squat yapıyorum ben de ara ara ama sabit durmak daha zor demek ki,dizlerimin çözülen bağlarına tek tek şahit oldum çünkü:):)

ama ben bunu yeni gördüm:KK43: ben de netten bulup başladım ve dediğin gibi nefes nefese haliya yapıştım.yarın tekrar başlayıp ilk gün sayarım olmazsa, bugun bittim:)
ayakkabı giyersem cok ses çıkardiye düşünmüstüm ama giyeyim mi?alt kat noluyo demesin:):):)ya da spora gelirmiş artık:):)
bir de dizlerim titredi benim şu squat mı diyordu, sabit durduklarımızda. halbuki squat yapıyorum ben de ara ara ama sabit durmak daha zor demek ki,dizlerimin çözülen bağlarına tek tek şahit oldum çünkü:):)
Canım ayakkabı mutlaka giymelisin .. Yerde halı olursa zaten zıplamalarda yumuşak imiş yapıyorsun parmak uçlarında hiç sorun olmaz :) ben Insanıty' de havaya zıplarken düştüğümde bile halıda fazla ses olmuyor ki gece yarıları yapıyorum çogunlukla sporumu :))
Ee komşuyla beraber yaparsınız işde fena mı olur :))
Vazgeçmek yok öyle öyle alışacak devam edeceksin canım :)
Squatlarda dizler evet gerçekden acıyor. Çok fazla dizlerini kırmadan yap canım, ağrıdı anda havaya kalk sonra devam et.. Kendini aşırı zorlamadan alışa alışa yapmaya çalış .. Olacak bak göreceksin ki zaten aşırı kilo fazlanda yok hoplama zıplama sana vız gelmesi lazım şekerim :)

INSANITY 1. Ay bitirdim bugün PLYOMETRIC CARDIO 42 dk program tamamdır :)
Yarın dinlenme günüm sonrasında 2. Aya geçmiş olucam inş :)
Program sonrasında 350 sonrasındada toplamda 528 kal harcamış oldum :))

Selam Olivenoil bende başlamak istiyorum max30 başlamak istiyorum..videolara verdiğin link den baktım tam benli severim zoru Hergün yapıcan çalışmayı nasıl belirliyosun ayrıca spor yarışması var Koza16 başlatmış olduğu oraya da başlıycam seni de orda tanıdım

Selam Olivenoil bende başlamak istiyorum max30 başlamak istiyorum..videolara verdiğin link den baktım tam benli severim zoru Hergün yapıcan çalışmayı nasıl belirliyosun ayrıca spor yarışması var Koza16 başlatmış olduğu oraya da başlıycam seni de orda tanıdım
Sevindim canım benim Max30 yapmak istemene , gerçekden etkili bir program kesinlikle canım.. Daha önceden spor olarak neler yapmışdın ??

Aslında iyi bir spor geçmiş var bana göre gerçi bu aralar biraz boladım ama; leslie ye yaklaşık bi 10 sene önce başladım o yüzden vazgeçilmezim..Jillian Michaels ,Bob Harper çalışmalarını severim favorimdir.Pilates yaptım uzunbi süre ayrıca fitness blender takip ederim ..

X