Insanlar bizi aynadaki görüntüyle mi fotograflar mi görüyor ?

cauchemard

Guru
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2012
159
37
Merhaba, sizce aynadaki görüntü mu yoksa fotograftaki görüntüyle mi görüyor insanlar bizi ?
Aynada büyük bir sorun göremiyorum göze batmiyor, fakat fotografta estetikli burnumdaki kusur cok görünüyor :/
Eş dosta sordugumda bir kusur yok diyorlar uzulmemem icin soylediklerini düşünüyorum

Yüzün genel olarak çok güzel öncelikle. Burun ucun yandan nasıl peki memnun musun
Cok tesekur ederim , yandan mukemmel cok dogal kucuk bir burun tam hayal etigim gibi , tek takintim ve kafamdaki sorun o burun ucundaki egrilik goruluyor mu insanlar tarafindan , aynadan baktigimda gormuyorum, ama fotograflarda gorunuyor :😀 hangisi gercek ?

Rica ederim ne demek yeter ki üzülmeyin 🌸 Sadece nostril retainer kullandı diye hatırlıyorum alçı tampon olayını tam hatırlayamadım ama gayet güzel oldu. Doktorunuz daha iyi değerlendirir ama küçük bir rötuşla halledilebilir gibi sizinkide.
[/QUOTE insallah benimde duzelir , aynadan baktigimda gozume batmiyor ama telefondan berbat gorunuyor bu açı yine iyi daha kotu goruntuler bile cikabiliyor . Hangi görüntü gercek sizce ayna mi telefonlar mi ?

Cok tesekur ederim , yandan mukemmel cok dogal kucuk bir burun tam hayal etigim gibi , tek takintim ve kafamdaki sorun o burun ucundaki egrilik goruluyor mu insanlar tarafindan , aynadan baktigimda gormuyorum, ama fotograflarda gorunuyor :😀 hangisi gercek ?
Fotoğrafta gölge düşüyor eğer elinize gelen bir çökük görüntü yoksa ki dolgu ile halleder belki. Çok güzel duruyor burnunuz bence aynaya inanın

Merhaba, sizce aynadaki görüntü mu yoksa fotograftaki görüntüyle mi görüyor insanlar bizi ?
Aynada büyük bir sorun göremiyorum göze batmiyor, fakat fotografta estetikli burnumdaki kusur cok görünüyor :/
Eş dosta sordugumda bir kusur yok diyorlar uzulmemem icin soylediklerini düşünüyorum
Fotoğrafraftaki gibi görür çünkü aynada kendinizi sadece tek açıdan görürsünüz.

Biraz zaman ver kendine canim eger ödemse zamanla duzelebilir kalin derilimisin ?
maalesef ödemle alakalı değil kanatlar bariz yamuk biri yukarıda biri aşağıda yani belki zamanla biraz daha göze batması azalır o kadar:/

X