insanlar neden YouTube vide atar?

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.924
1.694
hadi fenomenleri tanınmış kişileri geçtim De bu sıradan kişiler neden yattığını kalktığını yediğini içtiğini paylaşır tüm dünyaya...para kazanmak da maksat bu zaten çok zor degilmi ...kimler milyon kere izleyecekde para kazanacaklar ...bunun için her anlarını paylaşmak ve sürekli birilerine beni izlendiye yalvarmak gibi durumda olmaları gerekmez mi....bir arkadaşım var YouTube kanalı açmış ...ya ama okadar okadar boş şeyler atiyorki bazen diyorum uyarayım komik duruyor yanlış anlama falan diyeyim en güzel yoldan kırmadan ama gercejten komik duruyor ..toplasan üç kişi beğeniyor videolarını abone hiç yok ....hani para kazanmak için aldığı nefesi paylaşacak da çok video olacakda böylelikle bütün özeli bütün dünyaya sergilenevekde ovv çok garip...şimdi benim size sorum kızı uyarmalimiyim ..en azından içeriklerini daha güzel bul falan mı diyeyim bana düşmez mi ? oturup bende seyir mi edeyim ...çok da severim kendinizi ama samimi değiliz sevdiğim biri arada konuşuruz havadan sudan okadar ....mesela çektiği videoyu anlatim..sabah kajvaktisini çekiyor masa berbat dağınik yerler zeytin çekirdekleri yumurta kabukları orda burda çay dökülmüş masaya " şimdi kahvaltı yapıyorum" diyor ortami çekiyor..sonra evi toplarken teli biyere koyuyor yaptığı işleri izliyorsunuz arada kafasını orasını burasını kaşiyor çocuklarına sesleniyor ..ya inanılmaz tuhaf gündelik haller....ben anlamıyorum insanlar gercejten neden YouTube video yükler ? para kazanmanın oldukça güç olduğunu da söylüyorlar ..bu arkadaş da böyle sacmalayinca ne diyeceğimi bilemedim...

Ayyy söyleyin bence.. direk olmasa da, dijital yönlendirmelerle ilgili makale video atabilirsiniz. Anlar heralde 🙄
öylemi yapsam ....vallahi gördükçe gülmemek için zor tutuyorum kahkaha atsam vicdan yapıyorum sussam böyle şeyler düşünuyorum ...nebilim ya herkesin hobisine saygı duymak gerek ama nebilim bütün dünya izleyebilir alay konusu olabilir ki bu YouTube çok yaygin

sabah kajvaktisini çekiyor masa berbat dağınik yerler zeytin çekirdekleri yumurta kabukları orda burda çay dökülmüş masaya " şimdi kahvaltı yapıyorum" diyor ortami çekiyor..sonra evi toplarken teli biyere koyuyor yaptığı işleri izliyorsunuz arada kafasını orasını burasını kaşiyor çocuklarına sesleniyor ..ya inanılmaz tuhaf gündelik haller
Sadece burada size hak verdim. Ben olsam arkadaşımın iyiliği için uyarırdım. Yine de vlog çekmek vs saçma değil bence. Ne güzel kendisine bir uğraş bulmuş. Para amaçlı yaptığını zannetmiyorum. Bir çeşit hobi

Nasıl mutluysa öyle kalsın, kendi olumsuz fikrinizi paylaşmayın bence.
Herkesin görmek istediği şey başka, belki onu komik bulup izleyen olacaktır ya da en temeli o arkadaşınız kendini iyi hissediyor, üç kişi bile izlese mutlu oluyordur.
neyse ozaman ben bana sorduğunda güzel güzel devam diyeyim

neyse ozaman ben bana sorduğunda güzel güzel devam diyeyim
Ortasi yok mu?
Ya kotu ya guzel mi demen lazim illa?
-Ben tercih etmem böyle video cekmeyi. surda şöyle yapmışsın videoların geneli güzel ama detaylar şöyle olsa şuna dikkat etsen daha güzel olur diyebilirsin.

Ortasi yok mu?
Ya kotu ya guzel mi demen lazim illa?
-Ben tercih etmem böyle video cekmeyi. surda şöyle yapmışsın videoların geneli güzel ama detaylar şöyle olsa şuna dikkat etsen daha güzel olur diyebilirsin.
doğru haklısınız ...gecenki sorduğunda aslında buna benzer bişeyler demiştim ama tam olarak anlayamadi sanırım

bikere sormuştu ufak bı msjlasma geçti aramızda nasıl vloglarim sence dedi pek bişey demedim güzel de demedim kötü de gecistirdim
Yani bu kadar olumsuz düşünürken cevabı geçiştirmeniz doğru olamamış bence.

Madem sordu, söyleydiniz dışarıdan bakan bir göz olarak uygun bir şekilde.

Şimdi biz ne saçma şey desek birşey ifade etmeyecek.

X