insanlar neden YouTube vide atar?

Bak, sen takip ediyormussun işte.
Belki senin gibi 'su salağa bak hele,insan böyle birini niye izler ki hahahaha' diye takip edenler vardır, böylece izleyici oranı yükselir...
Her içeriğin bir izleyici kitlesi var bence. Geçen KKda bir kadın 'mukbank ASMR videom' diye bir video paylaştı,alakasız bir postta.
Kapalı - dolgun dudaklı bir kadın,sadece agiz bölgesi görünecek şekilde, noddle yiyor. Arada salatalık turşusu falan yiyor ama dolgun dudakları ve ağzını OOO yapıp yiyişi itibariyle p.nis çağrıştıran bir şekilde, ağzının kenarinda yemek akıntısı falan oluyor,o kısmı yaliyor falan... Video yemek videosu ama (bana göre de) erotik sayılabilecek hareketleri vardi. Üstelik mikrofon ağzına geldiği için hüppp,glup glup falan bütün yeme sesini duyuyorduk ki kesinlikle kötü bir videoydu. Herkes aynı yorumu yaptı, bir insanın ağız sapurdatmali yemek yiyişi neden izlenir ki???
Kız da dedi ki 'bunun adı asmr, çok popüler,herkes izliyor' ben de merak ettim, açtım YouTubedan, birkaç video izledim. Vallahi de çok populermis. 'sen yedikce ben doyuyorum' yorumları, 'ne zaman yalnız olsam mukbank videosu izliyorum,beraber yiyor gibi hissediyorum' mesajlarına atılan yuzlerce begeni... Anladım ki bu işin izleyeni de var ki yapıyorlar.
Sizin arkadaşınız da aynı sekilde , öyle çok videoya denk gelmiş, 'ben de yaparım lan' diye düşünmüş olabilir. Belki de gerçekten böyle videoların da seveni vardır...
Siz en iyisi hiç bulaşmayın

*Bahsettigim videoyu mune silmiş, reklam içerikli olduğu için. Ama stalk konusunda bir numara olduğum için ben arama geçmişinden çok gerilere gide gide buldum videoyu. Merak edip izlmeek isteyenler için; tiktik

Bak, sen takip ediyormussun işte.
Belki senin gibi 'su salağa bak hele,insan böyle birini niye izler ki hahahaha' diye takip edenler vardır, böylece izleyici oranı yükselir...
Her içeriğin bir izleyici kitlesi var bence. Geçen KKda bir kadın 'mukbank ASMR videom' diye bir video paylaştı,alakasız bir postta.
Kapalı - dolgun dudaklı bir kadın,sadece agiz bölgesi görünecek şekilde, noddle yiyor. Arada salatalık turşusu falan yiyor ama dolgun dudakları ve ağzını OOO yapıp yiyişi itibariyle p.nis çağrıştıran bir şekilde, ağzının kenarinda yemek akıntısı falan oluyor,o kısmı yaliyor falan... Video yemek videosu ama (bana göre de) erotik sayılabilecek hareketleri vardi. Üstelik mikrofon ağzına geldiği için hüppp,glup glup falan bütün yeme sesini duyuyorduk ki kesinlikle kötü bir videoydu. Herkes aynı yorumu yaptı, bir insanın ağız sapurdatmali yemek yiyişi neden izlenir ki???
Kız da dedi ki 'bunun adı asmr, çok popüler,herkes izliyor' ben de merak ettim, açtım YouTubedan, birkaç video izledim. Vallahi de çok populermis. 'sen yedikce ben doyuyorum' yorumları, 'ne zaman yalnız olsam mukbank videosu izliyorum,beraber yiyor gibi hissediyorum' mesajlarına atılan yuzlerce begeni... Anladım ki bu işin izleyeni de var ki yapıyorlar.
Sizin arkadaşınız da aynı sekilde , öyle çok videoya denk gelmiş, 'ben de yaparım lan' diye düşünmüş olabilir. Belki de gerçekten böyle videoların da seveni vardır...
Siz en iyisi hiç bulaşmayın

*Bahsettigim videoyu mune silmiş, reklam içerikli olduğu için. Ama stalk konusunda bir numara olduğum için ben arama geçmişinden çok gerilere gide gide buldum videoyu. Merak edip izlmeek isteyenler için; tiktik
İzledim şuan. ne erotik geldi nede o yedikçe doydum. karnım açıktı 😂😂 herkezin bakış açısı farklı işte 🤷

İşte bu sizin düşünceniz. Belki fayda, çıkar gözetmeden sırf vakit geçirmek için yapıyor. Size birlikte video çekmeyi teklif edip "gel seni slime variline sokayım" demedikçe sizi ilgilendirmez. Yok yerler dağınıkmış, amatörmüş, kim izleyecekmiş... Bütün bunlar videoyu çekeni ilgilendirir.
öyle valla banane ya konuyu açtığıma pişmanım , tam desteğim artık🤪

Sizi ilgilendirmez diye yorum yapan hiç kimse tam destek olun demedi ya da demek istemedi ama siz bilirsiniz
tak destek konusunda şaka yapiyorim tabiki gidipte kızın videolarının altına " harika bir video olmuş çok faydalı bayıldık" tarzı bişe yazacak değilim elbet ..gecenki gibi sorarsa he güzel başarılar der geçerim( ama neyin başarısı orası muamma ..zeytin çekirdekleri ,yumurta kabukları,köydeki tavuğun beş dakikalık bakışının videoya dahil olması v.s 🤪

hadi fenomenleri tanınmış kişileri geçtim De bu sıradan kişiler neden yattığını kalktığını yediğini içtiğini paylaşır tüm dünyaya...para kazanmak da maksat bu zaten çok zor degilmi ...kimler milyon kere izleyecekde para kazanacaklar ...bunun için her anlarını paylaşmak ve sürekli birilerine beni izlendiye yalvarmak gibi durumda olmaları gerekmez mi....bir arkadaşım var YouTube kanalı açmış ...ya ama okadar okadar boş şeyler atiyorki bazen diyorum uyarayım komik duruyor yanlış anlama falan diyeyim en güzel yoldan kırmadan ama gercejten komik duruyor ..toplasan üç kişi beğeniyor videolarını abone hiç yok ....hani para kazanmak için aldığı nefesi paylaşacak da çok video olacakda böylelikle bütün özeli bütün dünyaya sergilenevekde ovv çok garip...şimdi benim size sorum kızı uyarmalimiyim ..en azından içeriklerini daha güzel bul falan mı diyeyim bana düşmez mi ? oturup bende seyir mi edeyim ...çok da severim kendinizi ama samimi değiliz sevdiğim biri arada konuşuruz havadan sudan okadar ....mesela çektiği videoyu anlatim..sabah kajvaktisini çekiyor masa berbat dağınik yerler zeytin çekirdekleri yumurta kabukları orda burda çay dökülmüş masaya " şimdi kahvaltı yapıyorum" diyor ortami çekiyor..sonra evi toplarken teli biyere koyuyor yaptığı işleri izliyorsunuz arada kafasını orasını burasını kaşiyor çocuklarına sesleniyor ..ya inanılmaz tuhaf gündelik haller....ben anlamıyorum insanlar gercejten neden YouTube video yükler ? para kazanmanın oldukça güç olduğunu da söylüyorlar ..bu arkadaş da böyle sacmalayinca ne diyeceğimi bilemedim...
İnsan niye kendini ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokar ?

Youtubede para kazanmak zor demişsiniz .sanırım sizde kanal açtınız ki biliyorsunuz. Ben bu işlerin yıllardır içindeyim. Türkiye'de en viral videolar en saçma videolardır.

Onu da geçtim de size ne milletin youtube a video atmasından.

hadi fenomenleri tanınmış kişileri geçtim De bu sıradan kişiler neden yattığını kalktığını yediğini içtiğini paylaşır tüm dünyaya...para kazanmak da maksat bu zaten çok zor degilmi ...kimler milyon kere izleyecekde para kazanacaklar ...bunun için her anlarını paylaşmak ve sürekli birilerine beni izlendiye yalvarmak gibi durumda olmaları gerekmez mi....bir arkadaşım var YouTube kanalı açmış ...ya ama okadar okadar boş şeyler atiyorki bazen diyorum uyarayım komik duruyor yanlış anlama falan diyeyim en güzel yoldan kırmadan ama gercejten komik duruyor ..toplasan üç kişi beğeniyor videolarını abone hiç yok ....hani para kazanmak için aldığı nefesi paylaşacak da çok video olacakda böylelikle bütün özeli bütün dünyaya sergilenevekde ovv çok garip...şimdi benim size sorum kızı uyarmalimiyim ..en azından içeriklerini daha güzel bul falan mı diyeyim bana düşmez mi ? oturup bende seyir mi edeyim ...çok da severim kendinizi ama samimi değiliz sevdiğim biri arada konuşuruz havadan sudan okadar ....mesela çektiği videoyu anlatim..sabah kajvaktisini çekiyor masa berbat dağınik yerler zeytin çekirdekleri yumurta kabukları orda burda çay dökülmüş masaya " şimdi kahvaltı yapıyorum" diyor ortami çekiyor..sonra evi toplarken teli biyere koyuyor yaptığı işleri izliyorsunuz arada kafasını orasını burasını kaşiyor çocuklarına sesleniyor ..ya inanılmaz tuhaf gündelik haller....ben anlamıyorum insanlar gercejten neden YouTube video yükler ? para kazanmanın oldukça güç olduğunu da söylüyorlar ..bu arkadaş da böyle sacmalayinca ne diyeceğimi bilemedim...
Bugünün fenomenleri 3-4 yıl öncesinin sersefil 15-20 abone ile bu işe başlayan insanlarıydı🤭
Zaten havadan sudan muhabbet ettiğiniz biriymiş çok çok yakın değilsiniz yani boşverin. Siz izlediyseniz uyaracak yakınlıkta bir tanıdığı daha izliyordur illa ki.
Editten sonra kendisi de izliyordur. O rahatsız olmuyorsa başkasının rahatsızlığı veya komik bulması çokta mühim değil.
Geliştirmek isterse birçok şeyi farkedecektir.
Olmadı pes edip silecektir.
Yeni şartnamede 1000 abone var adsense onayı alabilmek için ve 240 saat izlenmeli. Bunları geçince para kazanabilir. Uzun lafın kısası komikse gülmek isterseniz açın izleyin😅 Karantidayız zaten hepimiz kafayı yedik bırakın canı ne isterse onu yapsın pes edecektir zaten merak etmeyin 😂

Ben ne videolar bilirim.
Dünyanın en saçması ama acayip para kıranı.

Bir kız mesela 16 yaşlarında sen git bildiğimiz kel bir oyuncak bebeği süsle püsle adını Ela koy.

Video konuları Ela bebek yüzüyor.
Ela bebek uyuyor.
Ela bebek çişini yaptı :KK70: 15 er dk falan.
Benim yeğenim içine düşerek izliyordu onu.
Bu ne laaa dedim.
Baktım binlerce izlenme ben şok!

Siz dalga gecmeye devam edin.
Ilerde "ulan millet saçma videolarla köşeyi döndü ben evde kirli don yıkıyorum harclikla yaşıyorum" konusu açmanız olası.

ya hani bikere gündem olmuştu ya Banu ile Mehmet'in tuhaf videoları vardı..aynı onları hatirlatiyor bana ya gercejten o hava var videolarda ama karişmicam ihhh kapattım.agzimi vallahi banane bdjsjns
Banu ile Mehmet videosunu izlemedim hiç 🤭 Saçma sapan insanlar hep fenomen oluyor abuk subuk videolarla onları ayıplamıyoruz izliyoruz ki insanlar fenomen oluyor 🤔 onunda olabilme ihtimali yüksek bence 🤣

Benim Insta hesabımdaki arkadaşların yarısı kendine kanal açtı,her gün video yükleyip hikâyelerinde de paylaşıyorlar videonun devamı kanalımda diye 😅 Birisi göçebe gibi sürekli ev değiştiriyor her taşınma olayında detayına kadar anlatır, taşındığı evin odalarını gezdirir filan. Birisi diyete başlamış her öğünü ayrı ayrı çekip atar. Birisi daha önce gezdiği yerleri paylaşıp buralara gidebilirsiniz diyerek tavsiye verir. Çok yani. Sana bana göre gereksiz ona göre faydalı bir iş. Ben yadırgamıyorum hiç valla hepsinin kanalına da abone oldum. Saçma sapan tipleri fenomen yapıp paraya boğan ülkemin boş insanları benim arkadaşlara da el atsın. Şimdilerde geçim kaynağı bu olmuş, ne mezunu olduğu vasfının ne olduğunu bilmediğimiz insanlar evleniyor çocuk sahibi oluyor diye ayakta alkışlayıp gözyaşı döküyoruz. Saçmalıklar silsilesi.

X