İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Trendyol'dan genelde yorumlara bakıyorum akakçeden alıyorum

Hepsi burada dan alışveriş yaparım diğerlerine sadece yorumları okumak için bakarım. Trendyoldan aldığım ürünlerde hep sorun yaşamışımdır

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Amazonu cok övüyorlar hic denemedim.Trendyoldan cok alış-veriş yapardim ancak pahali bir mont almistim ancak guneste bir günde komple soldu montun rengi.Iade ettim.Sahte urun olabilir diye düşündük birdaha trendyolu kullanmadım. N11 den pembe renk aldigim urun kahverengi geldi.Sorunca stokta bitmiş dendi.Hepsiburada dan en son yaptim alış-veriş. Simdilik sorun yok.Gittigidiyor hep ayni gun hizlica kargo yapti urunlerimi..

Boyner
Morhipo
Hepsi Burada
Kitapyurdu
Migros Sanal Market ve
Migros Hemen (elim ayağım adeta)

Trendyol

Trendyol ve n11 benim için. Her ikisinden de bayağı alışveriş yaptım elektronik şeyler de dahil olmak üzere çok şükür bir sıkıntı yaşamadım

Benim için bir numara morhipo aldığım ürün sorunsuz gelir. 2.trend yol 3.amazon 4.n11 birçok arkadaşım sorun yaşamasına rağmen ben yaşamadım. 5.alibaba expess çin işi olandan deil yurtdışına çıkmadigim zamanlarda baya işime yaradı. 6. Ayak numaram büyük olduğu için cizme ve topuklu ayakkabılarımı aldığım site 37numara.com 7. Mediamarkt 8.spor kıyafetler için boyner 9. Hepsiburada 11.modanisa 12.d&r

Hepsiburada ve gittigidiyorla hiç sorun yaşamadım. Trendyol berbat. Kargo bedava olsun diye aynı satıcıdan 2 ürün sipariş ettim. Bir tanesi geldi sadece. Diğerini de gönderin dedim stokta yok dediler kargo parası vermemek için halbuki stokta var görünüyor. Sonra para iadesi yapacağız dediler ama kargo ücretini ve indirim tutarını da kesip sadece 2 lira iade göndermişler. Şaka gibi. Açtım canlı desteği ağzıma geleni söyledim ertesi gün bütün parayı hesabıma yatırmışlar. Komik çok komik gerçekten...

Normalde internetten alış veriş yapmazdım ancak bu pandemi döneminde normalde yapmadığımız şeyleri yapar olduğumuz için ben de internetin bu yanını geç keşfettim..şuana kadar hemen hemen bütün alışverişlerimi trendyol dan yaptım..hiç de sorun yaşamadım..alışverişe de devam ederim..başka siteleri denemedim hiç..

Trendyol tabi kii.. alışverisi, kullanıcı yorumları, express hızlı kargosu , kolay iade kodları vs mükemmel 💸 💸

Yorumlardan çıkardığım sonuç, netten alışveriş biraz da şans işi demek ki.
Sanal alışverişi sevmem, ne alırsam alayım mutlaka canlı canlı göreceğim dokunacağım, bizde netten alışverişi eşim sever, eskiden hepsiburada'yı kullanıyordu pek sorun yaşamıyordu ama artık n11'i tercih ediyor, şimdilik değişimlerde vb sıkıntı yaşamadı ama dediğim gibi sanaldan alışveriş biraz da şans işi.
Güvenilir sitelerden ve firmalardan alışveriş muazzam hizmet diyebilirim.
Derin dondurucum, 2 adet telefon, tost makinam, su arıtma cihazım, çamaşır makinası, blenderim, 2 adet süpürge saymakla bitmez yorumları okuyarak aldık harika hizmet 👍

Hepsi burada çok hızlı çözüm buluyor sorun çıkınca. Benim için önemli olan o. Çünkü zaten çoğu ürünü kendileri çıkarmayıp aracı oluyorlar. Bana da çözüm bulabilen en iyisidir bende.
Biz de hepsi buradadan defalarca memnun kaldık

X