İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

Trendyol berbat bir telefon sipariş verdik 1 haftada elimize ulaşmadı kargoda gözüküyor kargoyu arıyoruz yok öyle bir kargo deniyor trendyolu alıyoruz satıcı numarası veriyor satıcıyı arıyoruz dönüş yapacağız diyorlar defalarca kez aradık aradığımızın ertesi günü kargoya verdiler sözde sürpriz yapacaktık peh aynı model telefonu hepsiburadadan verdik 2 günde elimize ulaştı 👏🏻👏🏻👏🏻

Amazon tabiki yıllardır hiç mağdur etmediler iade işlemleride çok güvenli ertesi gün paran hesabında

Teknolojik aletler için Hepsiburada ama satıcı da Hepsiburada olmalı.
Diğer herşey için Trendyol biraz da ciceksepeti 😂

Trendyol
Çiçek sepeti
N11
Gittigidiyor
Hepsiburada
Morhipo
Hepsinden alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım. Kargo ile alakalı bir durum diye düşünüyorum.

Büyük alışveriş siteleriyle çok sorun yaşamadım. Hepsiburada, Trendyol, Amazon sık kullandıklarım.

En iyisi Amazon, ertesi gün aldığım ürün elimde oluyor. Özellikle kitaplarımı artık hep Amazon'dan alıyorum, ülkedeki kitap sitelerinin hepsi ama hepsi çok uzun sürede kargo hazırlıyor, Amazon müthiş bu konuda ve fiyatları çoğu zaman her yerden uygun. Defolu gelen ürünün para iadesini yapıp ürünü istemiyorlar çünkü başkasına satmayacak kadar dürüstler.

Trendyol ptt kargoyla çalışmaya başladığından beri hiçbir şey almadım, yılbaşı hediyelerim gelmedi ptt yüzünden, çözüm odaklı da olmadı firma, hepsi Trendyolmilla ürünüydü, aracı da yoktu. Temizlik bezini bile buradan alıyordum, aralıktan beri çöp almadım. Daha önce de yıkanmış kot yollamışlardı bana. İçindeki etiket filan rengarenk olmuştu pantolonun, rezalet bence. Tabii yine Trendyolmilla'ydı. O yüzden araya aracı sokmak yerine Mudo, English home gibi markaları direkt sitesinden alıyorum artık.

Hepsiburada'dan telefonlarımı, laptopumu, elektrikli süpürgemi vs aldım hep. Satıcısı hepsiburada olunca hiç sorun yaşamadım hatta teslimet tarihi geçen ürünlerin parasını hemen iade ediyorlar.

Bir de Recete.com, Dermoeczanem ve Sachane'den de çok alışveriş yapıyorum ben. Onlar da güvenilir siteler. Hiç memnuniyetsizliğim olmadı.

Gratis'in tester ürün yollamışlığı var maalesef, oradan da hiçbir şey almam o yüzden.

Boyner de iyi, biraz yavaş oluyor bazen. Bir kere epilasyon aleti almıştım, kutusunu yollamışlar, içi boştu. Hemen telafi ettiler. Başka site olsa "sizin almadığınızı nereden bilelim" filan diyebilirdi belki. Ama bazen tarihi çoktan dolmuş parfüm yollayabiliyorlar. Parfüm alacak yer bulamıyorum resmen artık.

Trendyol üç kere ürünlerimi kaybetti daha doğrusu kargo firması kaybetmiş elime hiç bı sekilde ürün geçmedi para iadesi de yapmadılar ve çok ilgisizdiler kendiniz kargo firmasıyla görüşün dediler kestirip attilar

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Trendyol ve n.11 surekli alış-veriş yaptigimiz siteler

media markt ten çaycı alacaktım. tredyol la fiyat karşılaştırması yapacaktım ki satış görevlisi hanımefendi bana bu durumu izah etti. iade ettiğinizde yıkayıp temizleyip tekrar satıyorlar dedi :KK64:
Şu sebepten sordum aslında bende geçen aylarda trendyoldan kahve makinesi aldım geldi fakat görselde gözüktüğü gibi değildi sadece kutusunu açıp baktık kullanmadık geri geldigi gibi kutulayip iade ettik kac gun uğraştım yani onda bile iade edene kadar çok uğraşmıştım meğer haklilarmis ınsanlar kullanıp iade ediyorlarmış 😕

genellikle hepsiburada ve gittigidiyor arasında fiyat karşılaştırması yapıyorum, kargo vs hangisi daha avantajlı ve ürün/satıcı yorumu hangisinde daha iyiyse ondan alıyorum. kitap siparişi içinse bkm kitap tercih ediyorum

Hepsiburada için şöyle iddialar var; ilave edeyim dedim:

12 yıldır hepsi buradadan alışveriş yapıyorum, hiç mağdur olmadım. hatta birkaç alışverişte gelen ürün uymadı sorunsuz iade edip direk paramı geri aldım. önemli olan site değil, satıcı sanırım

Şu sebepten sordum aslında bende geçen aylarda trendyoldan kahve makinesi aldım geldi fakat görselde gözüktüğü gibi değildi sadece kutusunu açıp baktık kullanmadık geri geldigi gibi kutulayip iade ettik kac gun uğraştım yani onda bile iade edene kadar çok uğraşmıştım meğer haklilarmis ınsanlar kullanıp iade ediyorlarmış 😕
evet malesef. önceden trendyoldan kıyafet falan da çok alırdım ama son zamanda duyduklarım almamaya itti. elbiseleri alıp giyip sonra iade eden de çok oluyormus abiye gece elbiselerinde bunu duymuştum

12 yıldır hepsi buradadan alışveriş yapıyorum, hiç mağdur olmadım. hatta birkaç alışverişte gelen ürün uymadı sorunsuz iade edip direk paramı geri aldım. önemli olan site değil, satıcı sanırım

Bu yazı sömürülen satıcılar, batırılan küçük şirketler ve bundan haberi olmayan müşteriler üzerine bir yazı.

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Trendyoldan kıyafet n11 den alet edavat Hepsiburada dan genel şeylerin ucuzları bulunuyor
ama kargo Hepsiburada da genelde ücretli trendyolda 30 TL üzeri bedava kargo oluyor n11 de farketmiyor
GittiGidiyor uygulamasını düzenlemeli kesinlikle kullanışlı olmayan çok karışık bir site kargoyu almasan bile onaylıyor 3 gün içinde Buda saçma tarafı sevmediğim bir site

Tabiki trendyol derin dondurucudan telefona kadar ordan alıyoruz çokda memnunuz

n11 değildir tabii ki , her ürüne kargo ücreti alan başka bir site görmedim.
Trendyolun da kargo işlerini isteyen mahalleliye vermişler ,apartman zilimize basıp diafondan , trendyoldan kargonuz var diyorlar.Aşağı iniyorum hemen , 1 dakikada beni beklemeden kapıya ürünü bırakıp gitmiş oluyorlar.Böyle rezillik görmedim.Belki ben doğru kişi değilim kargo için.Ürünü elden almadım anlayacağınız, kaç kez başıma geldi.
Bence Trendyol dan uzak durmalı.
Hepsiburada daha iyi hizmet sunuyor .

X