Kontakt Lens İnternetten lens alınır mı?

Kalizi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
83
29
İnternet alışverişi ile lens alan var mı? Ben aldım pişmanım. Lensle görmemek diye bir şey olabilir mi, oluyormuş. Airoptic Aqua miyop lens kullanıyorum bir mesafeden sonra yine her şey flu böyle saçmalık olamaz.
Lens önerilerinizi bekliyorum 🍀🙏🏼

Ben alıyorum Lens Market sitesinden. Daha önceden kullandığım markayı aldığım için kötü bi tecrübe yaşamam zaten mümkün değildi. Marka önerisi isterseniz Air Optix Aqua kullanıyorum yıllardır.

İnternet alışverişi ile lens alan var mı? Ben aldım pişmanım. Lensle görmemek diye bir şey olabilir mi, oluyormuş. Airoptic Aqua miyop lens kullanıyorum bir mesafeden sonra yine her şey flu böyle saçmalık olamaz.
Lens önerilerinizi bekliyorum 🍀🙏🏼
Siz memnun kalmamışsınız şimdi gördüm. Fluluk yaşadığınızda gözünüze göz damlası damlatabilirsiniz. 1 kere ben de bu markayı değiştireyim dedim daha net olduğunu iddia eden Pure Vision HD kullandım ancak kutu bitene kadar zor sabrettim. Daha net evet ama o kadar ince bi yapısı var ki olur olmadık yerlerde gözümün içinde kıvrılıyordu.

Siz memnun kalmamışsınız şimdi gördüm. Fluluk yaşadığınızda gözünüze göz damlası damlatabilirsiniz. 1 kere ben de bu markayı değiştireyim dedim daha net olduğunu iddia eden Pure Vision HD kullandım ancak kutu bitene kadar zor sabrettim. Daha net evet ama o kadar ince bi yapısı var ki olur olmadık yerlerde gözümün içinde kıvrılıyordu.
3-4 saat sonra baş ağrısı yaptığı gibi gözümden çıkarmak için an kolluyorum böyle kötü bir tecrübeyi ilk defa yaşıyorum daha önce kullandığım lens elegance 55uv idi, ucuzdu daha çok memnundum bende lens marketten aldım ama sol ve sağ gözümü derecesi farklı olduğu için aşdığım iki farklı numaranın üstündeki skt değişik belki ondandır :KK43:

X