İnternetten tanıştığım birini aileme söylesem kesinlikle olmaz derler ne demeliyim ?

Görüntülü görüştüm. İşi gereği bilgisayardan çalışıyor çizim vs. Bazen de sahaya gitmesi gerekiyor yani sizin dediğiniz gibi sokak içine çıkabilecek pek vakti yok iş için gittiklerinden gezmeye vakit olmuyormuş
Adam neredeyse 1 yıl orada olacak ve hiç gezmeye vakti olmayacak öyle mi ? İnandınız mı gerçekten ?

Bir konuda yardımınızı rica edeceğim:)rastgele gördüğüm ciddi evlilik sitesine girip bakayım neymiş derken biriyle tanışmayı hiç hayal etmeyen biri olarak :) malum adayla 1 aydır konuşuyoruz.Aramizda 4 yaş var ben 30 o 34 yaşında. Niyet olarak ciddi ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Henüz görüşmedik çünkü kendisi şuan işi gereği yurtdışında.geldiginde görüşeceğiz.Yasadigimiz şehirler farklı. Şuan Çok iyi anlaşıyoruz herhangi bir sorun yok( yüzyüze görüşünce belli olur )3 ay konuştuktan sonra ikimizde en azından haberleri olması açısından durumu söylemek istiyoruz ailelere. Ancak ikimizde internetten tanıştık diyemeyiz:) Onun ailesi çok irdelemezmis arkadaş aracılığıyla dediği zaman ama benim ailem hangi arkadaş vs diye sorar:) bu durumu yaşayan var mı 🙏 aileme ne diyeceğimi hiç bilmiyorum:/
Demen lazım çünkü genelde senin gibiler çok kötü şeylerle karşılaşıyor ve aileleri yıllar sonra öğreniyor her şekilde

Bir konuda yardımınızı rica edeceğim:)rastgele gördüğüm ciddi evlilik sitesine girip bakayım neymiş derken biriyle tanışmayı hiç hayal etmeyen biri olarak :) malum adayla 1 aydır konuşuyoruz.Aramizda 4 yaş var ben 30 o 34 yaşında. Niyet olarak ciddi ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Henüz görüşmedik çünkü kendisi şuan işi gereği yurtdışında.geldiginde görüşeceğiz.Yasadigimiz şehirler farklı. Şuan Çok iyi anlaşıyoruz herhangi bir sorun yok( yüzyüze görüşünce belli olur )3 ay konuştuktan sonra ikimizde en azından haberleri olması açısından durumu söylemek istiyoruz ailelere. Ancak ikimizde internetten tanıştık diyemeyiz:) Onun ailesi çok irdelemezmis arkadaş aracılığıyla dediği zaman ama benim ailem hangi arkadaş vs diye sorar:) bu durumu yaşayan var mı 🙏 aileme ne diyeceğimi hiç bilmiyorum:/
Ciddi evlilik sitesi ne ayol bi de ciddiyetsizi mi var bunun?iki ana başlığı mj var awk?

Ben sizide anlıyorum böyle yazında tabi karşıdan tuhaf görünüyor ama çokça açık konuşan ve sürekli sorgulayan biriyim adamın en ufak yalanını yakalasam sorgulardim kendi içimde. Bu kadar emin olmanın sebebi karşımdaki kişinin bana yeterince dürüst olması.

Ben kocama bu kadar güvenmiyorum pes doğrusu.
Nasıl yakalayacaksınız ki yalanını adam yanınızda değil. İstediği hikayeyi anlatabilir. Evli olabilir, ruh hastası olabilir, katil olabilir. Ve sizi bu şekilde manipüle edebilecek kadar zeki olabilir.
Tamam internetten tanışın görüşün hayatınızın aşkı olabilir bu adam lakin bu kadar saf olmayın.

X