İntihar edecem artık son noktadayım

İmtihar kolay değil boşanmak kolay değil kolaylaştırmaya çalıştığım halde evlilik kolay değil .. ben nerde hata yapıyorım ..Allah rızası içim biri bugün tartıştığımız konu yüzünden sen haksızsın desin

babanız 1 dk bırakmaz olayları bilse ,
lakin boşanarak ailenizi üzmek istemiyorsunuz ama
intihar ederek, hemde karnında bebekle !!!!!!!!!! bu şekilde aileniz üzülmeyecekmi ???
varya yemin ederim cümle kurma yetimi kaybettim şuan saçmalamış olabilirim .

Beni öldürecekti güya bıçağı aldı geldi kafama vurdu kaç kere..sus diyorum sana dedi sadece sus yoksa öldürecem ..
Seni o kadar baskı altına almış ki, kendinde suç arıyorsun. Sen ne yaparsan yap yaptığın hiçbirşey şiddeti haklı çıkarmaz, çiftler arasında tartışma olması kadar doğal ne olabilir ki, sesimi çıkarmıyorum Yükseltmiyorum diye kendini savunuyorsun :KK43: Koca olarak seçtiğin şahıs kendinden aciz, sen sustuğun için ailene söylemeden sessiz sedasız çektiğin için, gücü sana yettiği için böyle dayılanıyor.
Ailene haber ver çocuğunu al kadın sığınma evine git ne seni bulabilir, ne sana ulaşabilir, meslek edinir, yeni bir hayat kurarsın, şiddeti artırıp o bıçağı saplamasını bekleme.

babanız 1 dk bırakmaz olayları bilse ,
lakin boşanarak ailenizi üzmek istemiyorsunuz ama
intihar ederek, hemde karnında bebekle !!!!!!!!!! bu şekilde aileniz üzülmeyecekmi ???
varya yemin ederim cümle kurma yetimi kaybettim şuan saçmalamış olabilirim .
Siz haklısınız saçmalayan benim..şaşırdım artık bugün çıkan tartışma sebebini okudunuz mu

İmtihar kolay değil boşanmak kolay değil kolaylaştırmaya çalıştığım halde evlilik kolay değil .. ben nerde hata yapıyorım ..Allah rızası içim biri bugün tartıştığımız konu yüzünden sen haksızsın desin

Haklisiniz ama konu bu degil ki. Bir seyleri duzeltemiyor oldugunuz anlarda onunuze iki yol cikip donusu olmayani secmeyi dusunuyorsaniz hatayi iste o zaman yaparsiniz. Su an size muhtac yavrunuz var. Hic degilse onun icin guclu olmalisiniz. Verdiginiz kararlara dikkat etmelisiniz.

Siz haklısınız saçmalayan benim..şaşırdım artık bugün çıkan tartışma sebebini okudunuz mu

elini yüzünü yıka, kendine gelmeye çalış ve sakinleş.
sende bir kütükle evlisin 2 2 =4
konularına şöyle bi baktım,

eşin sorunlu bir insan, keşke 2. gebeliği hiç düşünmeseydin.
vardır bunda da bir hayır, rabbim vermiş.
babanı ara, durumu anlat, korkma.. hiç bi halt yiyemez
savcılığa suç duyurusunda bulun, can güvenliğim yok koruma talep ediyorum de dilekçe ver
ama yalnız başına çareler aramaya kalkma, gebesin zaten hormonların alt üst..

kendine biraz zaman tanı, boşan gitsin, inan bana bulunmaz hint kumaşı değiller.
hep derim, kimse kocasını benim kadar sevmesin..sevdimde noldu başıma gelmeyen kalmadı
bazen öyle bir noktaya geliyorumki, intihar edip herşeyden kurtulsam diyorum..
sonra saçmala umudayolculuk, diyorum, imanımı kaybedeceğim, ahiretimi çöpe atacağım.
gençsin, güzelsin, kızıl saçlarına yazık diyorum, sonra bi gülüyorum, kafa 1500 tabii pöfff

elini yüzünü yıka, kendine gelmeye çalış ve sakinleş.
sende bir kütükle evlisin 2 2 =4
konularına şöyle bi baktım,

eşin sorunlu bir insan, keşke 2. gebeliği hiç düşünmeseydin.
vardır bunda da bir hayır, rabbim vermiş.
babanı ara, durumu anlat, korkma.. hiç bi halt yiyemez
savcılığa suç duyurusunda bulun, can güvenliğim yok koruma talep ediyorum de dilekçe ver
ama yalnız başına çareler aramaya kalkma, gebesin zaten hormonların alt üst..

kendine biraz zaman tanı, boşan gitsin, inan bana bulunmaz hint kumaşı değiller.
hep derim, kimse kocasını benim kadar sevmesin..sevdimde noldu başıma gelmeyen kalmadı
bazen öyle bir noktaya geliyorumki, intihar edip herşeyden kurtulsam diyorum..
sonra saçmala umudayolculuk, diyorum, imanımı kaybedeceğim, ahiretimi çöpe atacağım.
gençsin, güzelsin, kızıl saçlarına yazık diyorum, sonra bi gülüyorum, kafa 1500 tabii pöfff
Ben ondan nefret etmek istiyorum artık onu umursamamak takmamak

Ne istiyo Allah aşkına ne derdi var
Az önceki konuyu da söyleyeyim size. Kızım 1.5 yaşında odasını ayırmıştık ..Birgün kayınvalidem geldi siz çocuğu ayırdınız tek kalıyor üstünü açık bırakıyor hasta oluyor sizin de yatağı oraya taşıyalım dedi..5 ay falan oldu ..ben de istemediğimi belirttim ..ısrarla yapacam dedi..bak ben sorumluluk almıyorum oğluna karşı dedim ..çünkü kızacağını biliyorum . Bişey olmaz dedi. O gün çok şiddetli kavga ettik bu yüzden beni de suçladı..az önce de kızım uyanmıştı bizim yatakta yatmak istiyordu ..yine kalktı bana laf soktu yanımızda kalırsa olacağı bu çok iyilik yaptınız dedi..bunı bana kaçıncı söyleyişi sesimi çıkarmamıştım..ben de sesimi biraz yükselttim ama bağırmadım..neden beni yapmadığım birşey için sürekli suçluyorsun dedim. Suratını astı iyi cevap veriyorsun dedi bana ..ben de ağlamaya başladım bişey söylemediğim halde suçlu olamama..cinnet geçirdi ağladığım için. Beni öldürecekti güya bıçağı aldı geldi kafama vurdu kaç kere..sus diyorum sana dedi sadece sus yoksa öldürecem ..bakın ben evde huzursuzluk çıkmasın diye yaptığı her saçmalığa her bağırmaya susuyorum ..surat bile asamıyorum bişey çıkmasın diye..zoruma giden bu oldu bişey yapmadığım demediğim halde yapan da cevap veren de ben oldum ..sesimi azıcık yükseltmem zoruna gitmiş
Ayyy valla senin hayatın tehlikede adm kafayı yemiş cidden lütfen bi yol bul kurtul şundan

Ben ondan nefret etmek istiyorum artık onu umursamamak takmamak

bak hala nefret etmek istiyorum diyosun, daha etmedinmi nefret,

ipini at üstüne şu herifin.. canından bezdirecek kadar seni hayata küstürmüş. yazık günah ya yemin ederim yazık günah.
el bebek, gül bebek büyüt, gözünden sakın, elin herifi çar çur etsin

Benim babam yaptıklarını duysa bir dakika tutmaz beni burada ama ailemi de çocuklarımı da üzmek istemiyorum
Canımm bak babanda arkandaymış.hamile kadını bıçakla tehdit etmek kafasına vurmak nedir ya.evet ilk başta ailende çocuklarında üzülür belki ama alışırlar bi süre sonra.ama ayrılmazsan sen ömür boyu çile çekeceksin

X