İntihara ramak kala

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu benim 2.evliliğimdi..
33 yaşıma gireceğim..Boşandıktan 8 yıl sonra o da görücü usulü karşıma düzgün biri çıktı diye düşünüyordum nihayet evren beni ödüllendiriyor zannetmiştim asla yuvam bebeğim olmayacak
herşeye inancımı kaybettim
ağlamaktan gözlerim mosmor şiş kıpkırmızı gözlerim beni duyan bir tanrı yok
Gencecik kadinsin.. kalk silkelen ve seni bu hale getirenleri hayatindan cikar.

ablanız 3.kez mutlu olmuş olabilir ama sosyaldir çevresi geniştir güzeldir de

benim albenim yok

yaşım 33 olacak diyorum nasıl hamile kalabilirim ki bu yaştan sonra

ortalama güzelliğin altında olan biriyle dahası 2 kere boşanmış biriyle hangi erkek evlenir?

ben kendime ve aileme söz vermiştim 2.kez boşanmayacağım diye

ölümü düşünmediğim tek saat yok
2. Kez evlendin diye omur boyu hirsizda olsa ugursuz olsa cekmek zorunda misin yani? Ister 2 evlenirsin ister 5 kime nesi

bu sabah banyo dolabında ''asiviral'' isimli ilaç krem buldum. Bu kremi banyo dolabının en arkasına koymuş saklamış. Tüp kremin yarısından fazlası kullanılmış. Kullanma talimatında ''herpes'' için kullanıldığı yazıyor. Herpes denen uçuk cinsel yolla bulaşan hastalık değil miydi? eşimle 5 aylık evliyiz ve toplamda 3 kez birlikte olduk benim zorumla. Tv karşısında uyuyakalırdı..annesinde yemek yer bazen orada uyurdu.

Ben evli gibi değildim köşebaşı yastığı gibi o yurtdışında fuarlarda olacaktı ben de evde şizofren tedavisi gören kayınvalideme bakacakmışım

2.evliliğimdi dayanamıyorum tutunamıyorum bu hayata

Nasıl yani 5 aylık ruh hastası 50 yaşında oğulları aktivitesini bile yapamayan bir adam için mi bu sıkıntı?

Sizin anne babanıza yazık. Onlar arkanızdaysa neden kendinizi böyle bk parçaları için yıpratıyorsunuz ki? Seda sayan kaç kere evlendi sayamadım. Boşanma dilekçesine yazın bunun iktidarsız olmadığını ama size kötü davrandığını, ailenin hep içimde olduğunu annesinin şizofren olduğunu iş yerinde de beraber olduğunuzu ve eve çalışmaya başlayınca bunların böyle kötü olduklarını . Silkinin eve bir temizlikçi alın güzel temizletin. Tüm pencereleri havalandırın. Hemen bir kedi kuş bir hayvan alın. Anne babanızı çağırın yalnız kalmayın

5 aylık evliyiz ve toplamda 3 kez birlikte olduk benim zorumla.
Ben ilk konunuzda eşinizle aranız iyi, sadece kv sıkıntılı sanmıştım ama bunu okuyunca eşinizle de aslında baya büyük sorunlarınız olduğunu farkettim. Uzun süre flört etmişsiniz, hiç hata yapmak da istemediniz peki flört aşamasında bu sorun yok muydu kendisinde?

Belli ki komple problemliler, hiç 3.ye evlenemem deyip psikolojinizi bozmayın. Siz iyiseniz hayatına da o sekilde biri çıkar ama kimseye yaslanmayın nolursa olsun.

Çocuk konusuna gelince eminim böyle bi adamdan çocuğunuz olacağına hiç olmamasını tercih ederdiniz. Şu an içinde bulunduğun ruh hali dolayısıyla herşey sana kötü gibi geliyor. Hiç bunlara takılma, bırak boşanacaksa boşansın açsın davasını; karşılık verirsin. Kurtul artık bunlardan, kendini toparlamaya iyileşmeye harca zamanını, hayattan zevk almaya başladığında herşey daha iyi olacak inanıyorum.

Allah sabır güç kuvvet versin

hadi ama türkiyede yaşıyoruz
mahalle baskısı
falan filan
keşke bu söylediğinizi yapabilseydim

Siz kendi kafanızda iyice büyütmüşsünüz.

Sperm bir beyin ve omurga gibi düşünün yumurta içerisine girdiğinde o çocuğun her şeyini etkiliyor düşünün böyle manyak ruh hastası insanlardan sünepe sümsük adamdan çocukların olsa ne olacak? 5 ayda karar vermişsiniz aslında. Siz farkında değilsiniz de vücut tepki vermiş kendiniz de adamdan mutsuzsunuz.

Sokağa çıkın evli kadınlara adamlara kadınlar adamlar herkes albenili mi? Popıma benzeyen kadınlar var ne adamlarla beraber. İş kendine değer vermekte. Siz o yolu öğrenin ilk önce. Eşyalarını da mabadına soksun
Boşanmak istiyorlarsa mutlaka çok ciddi paralar istesin avukatın. Bunlara en büyük kazık o olur.

Şense aileni düşün. Ailen ilk önce seni düşünür.

Yarın bir gün çocukların olup bir sonrakinde mutlu olduğunda inanmak istemezsin neden ben böyle biri ile ailemi kendimi muhatap ettim diye.

Eskiden insanlar daha sık evlenir boşanırdı. Çeçen bir yakınımız oldu kadın daha 30 olmamıştı çocuk vardı be üçüncü kocası vardı. Orada anlaşamayınca hemen böyle oluyormuş. Şaşırdık ama düşününce anormal değil. Eskiden insanlar 60 yaşındayken bile evde yalnız oturmaktaysa başka biriyle evlenirmiş. Daha çok gençsin

2.evliliğim kahroluyorum mahvoldum ben
psikiyatriste gittim 1 hafta önce Lustral ve zestat diye ilaç verdi ama sakinleşemiyorum sersem gibiyim uyamıyorum yemek yıyemıyorum su bile içsem içimde durmuyor
İçinde bulunduğunuz psikolojik durumu çok iyi anlayabiliyorum çünkü ben de farklı nedenlerden ötürü aynı hissiyatlardan geçiyorum. Hiçbir şey tat vermiyor, göğsüne öküz oturmuş gibi oluyor. Bu iki haftam cehennem gibi geçiyor. Sürekli hava alma ihtiyacı duyuyorum. Yürüyüş yapmak bana çok iyi geliyor sabah akşam sıkı giyinip yürüyüş yapıyorum. Başka uğraşlar edinmek fayda sağlayabilir. Bu süreçte düzgün düşünemiyorsunuz o nedenle algılarınızı başka yöne verin ve otokontrolünüzü kaybetmeyin. Doktorunuzun verdiği ilaçları kullanmaya devam edin gerekirse başka doktora daha gidin. Bu tarz ilaçlar hemen etki edemeyebiliyor. Buna ek olarak eğer dini inancınız var ise dua dinlemeyi deneyebilirsiniz.

Ilaçlar yeni yeni etki etmeye başlar. Eşiniz ve ailesi korkunç insanlar, neden boşanmayı düşünmediniz bu zaman kadar? Cinsellik yok, sevgi yok, değer verilmiyor. Sadece para var ama parada görüldüğü gibi mutluluk getirmiyor.
2 kez boşanabilirsiniz hayat bu kime ne getireceği belli değil ki. Baskasi ne der diye düşünmeyin lutfen. Boşandıktan sonra ne yapmışım ben kendime diyeceksiniz. Aynı yaştayız daha genceciğiz ya hu.

benim albenim yok

ortalama güzelliğin altında olan biriyle dahası 2 kere boşanmış biriyle hangi erkek evlenir?

Her şeye bir cevabınız var , işin özü siz iyileşmek istemiyorsunuz
Hepimiz bir gün öleceğiz ama yaşadığımız hayat için bize verilen vücuda ve ruha karşı sorumluluklarımız var önce bunu kabullenin.
Bu basiretsiz herifi hayatınızdan çıkarın öncelikle
30 lu yaşlar hayatın en güzel zamanları, yiyip içip, gezip keyfinize bakın, tedavinizi tamamlayın
Hayat evlilikten, erkeklerden, çocuktan ibaret değil
Kendinizin farkına varın, önce siz var olun ki sonra anne olmak isteyin, bu kafada anne olsanız ne olacak yazık günah değil mi o çocuğa, bir b... a yaramayan bir babası ve hasta bir annesi olacak. Önce toparlanın kalkın, sonra yaşamaya bakın, hayat ne getirir bilinmez topluma, evliliğe, erkeğe odaklanmayın. Şu işaretlediğim cümleye de cevabım bok yesinler, iki kez boşanmış kadınlar gözlerine girsin.... zaman değişti eskisi gibi değil hiç bir şey kurtulun bu düşüncelerden

Lütfen bir daha intihara kalkışmayın. Ölmeyip sakat kalabileceğinizi, yatağa bağımlı kalabileceğinizi ömrünüzün sonuna kadar birilerine muhtaç yaşayabileceğinizi düşünün. İnsan düşmanının bile başına gelsin istemez.
Yaşınız geç değil, benim 2. kızım doğduğunda 34 yaşındaydım.
Zaten görücü usulü evlenmişsiniz aşk falan yok. Derhal bu insanlardan uzaklaşın. Eğer yalnızsanız konuşacak kimseniz yoksa buraya yazın. Mutlaka yardım edecek ve sizi sakinleştirecek birileri cevap verir.

Neresinden tutsam elimde kalıyor

Kendisi intiharı düşünen yüksek ihtimal depresyon tedavisi gören birinin kayınvalidesine şizofren diye ikide bir vurgu yapması..

Kendi kararlarını almayı beceremeyen bir adam için babanızın hastalanması, düştüğü durum...

Sizin 1 haftadır kullandığınız ilaçtan mucize beklemeniz...

2.evliliğiniz diye çoktan ölüm fermanınızı imzalamanız..

Acımasız olacak ama psikolojik olarak iyileşmeden, aile içi huzuru sağlamadan çocuk falan ZATEN düşünmeyin. Sadece ilaçtan medet ummayın terapiye başlayın. Haklarınızı da alarak boşanın. Geçmiş olsun

benim albenim yok

Hayatımızda öngörmediğimiz şeyler olabilir .. Maalesef kendimiz dışında hiçbirşeyi kontrol edemeyiz, hayatına komple bir başarısızlık olarak bakma lütfen böyle düşündükçe bize kötü davranan insanları hayatımıza çekiyoruz. En iyisine layıksın bunu içselleştir umarım terapiye devam ediyorsundur, Biz kendimize değer vermek durumundayız yoksa kimse değer vermez.

Böyle anne kuzusu, pısırık bir adama sırf 2.evliliğin diye katlanmak zorunda değilsin! Sizin zaten doğru düzgün karı koca ilişkiniz yokmuş ki. İlaçlara devam et, düzenli kullan, kontrollerini ihmal etme ve bence bunun yanında iyi bir psikologdan da terapi almaya başla. Senin kafanda bazı tabular var, yanlış tabular. Bunları yıkmalısın. Bu da benim veya başkasının söylediği ile olmaz. Terapiye yıkılıp yeniden yapılır.
2.kez boşansan ne olacak sanki? Belki de asıl aşk o zaman gelecek sana.
Aslında şuan senin önceliğin aşk, çocuk falan değil ruh sağlığın olmalı. Bu şekilde zaten ne doğru kararlar alabilirsin ne de ilerleyebilirsin. İnan ruh sağlığın düzelince doğru insanı bulmakta daha kolay olacak.
Ayrıca gerçekten olunca bitecek mi acılar? İnancın ne bilmiyorum ama bu dünya için öbür dünyanı da yakmaya gerek var mı?
Allah sağlık versin yeter ki çözümsüz dert yok. Kendine yeni bir hayat kur. Ama o hayatında önceliğin ve temelin aşk, eş, çocuk olmasın. Sadece sen ve mutluluğun olsun. Sen aşkı, evliliği hayatının merkezi yapmışsın. O bitince hayatında bitecek gibi. Bitmez, bitmemeli!
Çık dışarı, derin derin nefes al. O temiz oksijen girsin vücuduna. Sahile git, bi kahve al, güzel eğlenceli bir müzik aç ve etrafına bak. Bir sürü güzellik var yaşanmayı, gezilmesi, öğrenmeyi bekleyen. Bu kadar kolay vazgeçme.

Bu benim 2.evliliğimdi..
33 yaşıma gireceğim..Boşandıktan 8 yıl sonra o da görücü usulü karşıma düzgün biri çıktı diye düşünüyordum nihayet evren beni ödüllendiriyor zannetmiştim asla yuvam bebeğim olmayacak
Kendi gozunde kendini degersizlestirip duruosun. Noluyo 2. Evlilik olunca ya. Gonul yazar 7 kere evlendi ve hep gururla soyleid bi kere sey demisti hatta siz surekli sevgili yapiosunuz sorun olmuyo da benim evliliklerim mi mesele? Ben tüm sevgililerimle evlendim hepsi bu :) tek bi adamla ömür gecirmek tuhaf asil ya bosversene. Daha 33 yasindasin ben bile begendigim oglanalra bi bakiorum 30 un altinda çıkıyor yaslari. Napican ici geckin 50liligi sen

Anneniz babanız sağ iken kıymetlerini bilin. Bunu yüz kere bin kere milyon kere düşünmenizi istiyorum. Kendiniz etiketlere kendi kıstaslarınıza göre ne kendinizi ne başkasını hesaplamayın. Psikolojik destek alın neden evlilikleriniz ilişkiniz yürümedi, kendimle alakalı bakış açımı nasıl değiştirebilirim gibi şeyler üzerine odaklanın. İntihar etmeye çalışmak özellikle böyle bir nedenden dolayı şımarıklık. Anneniz babanız bu şekilde başkaları tarafından itilip kakılmalı hak etmemiş. Böyle insanlarla zaten gelecek kurulmaz. Denediniz yürümedi. Hayatta her şey başarı başarısızlık değil

Daha 33 yasindasiniz, hic birsey icin gec degil, Ben 40 yasinda evlendim, öncesinde kadinlar az kurbaga opmüyor prensi bulana kadar. kismetse bir ay sonra da bir kizim olacak. Ben de hep gec kalmis hissederdim önceleri ama simdi bakiyorum da hersey olmasi gereken zamanda olmus.

Siz zaten bosayin bu kartlasmis adami, yakinda KV yaninda ona da bakmaniz gerekebilir. Psikolojik destegi eksik etmeyin, aileniz da yaninizda. Silkinin ve kendinize gelin, ölmeyi istemek bir kurtulus degil

Bu benim 2.evliliğimdi..
Ya bak yemin ediyorum kan beynime sıçradı, kusura bakmayın da sizin beyniniz yok mu hanımefendi? Siz kafayı mı yediniz? 33 yaşında gencecik , çıtır çıtır kadınsınız. SAÇMALAMAYIN. 50sine merdiven dayamış, sünepe, pısırık, babasının izni olmadan tuvalete çıkamayan oğlan çocuğu için mi intihar ettiniz? Kim ipini alır deh derse onun yolunu tutacak bir sümsük için mi toprağın altına girecektiniz? Kendinize gelin! Yatağa zor soktuğunuz marazlı heriften boşanıyorum diye mi ölmek istediniz? Kendinize gelin, sizi çiğ çiğ yiyorlar, kan sıçramasın diye geri duruyor uğruna öldüğünüz herif parçası. Kendinize gelin!

evlenmeden önce 10 kere aldım karşıma konuştum 1.5 sene görüştük..

bak dedim 2.yıkımı kaldıramam yok yani gitmez

söz verdi

sen herşeyimsin canımsın birlikte çalışacağız güzel evlatlarımız olacak boşver sen annemi dedi

ama babamın deyimiyle bu sünepe varlık anne babasının lafıyla eşini boşuyor

imla hatalarım için kusura bakmayın iyi değilim delirmenin eşiğindeyim evdeki herşeyin fotoğrafını çekti evden cıkarken ben hırsız mıyım sen yokken mobilyaları mı çalacağım sen yoksan ben ne yapayım mobilyaları dedim

durup dururken ağlama krizlerine girip kahkaha atıyorum

ellerim uyuşuyor birşeyleri kavrayamıyorum elimden düşürüyorum eylül ayından beri

tüm ilaçları alıp ölmek istiyorum hayattan zevk almıyorum tükendim kötü insanlardan anlaşılamamaktan alttan almaktan kalbimin paramparça olmasından
Aklına mukayyet ol. Bu saçma sapan insanların oyunlarına gelme. Akli selim olup kendini en az hasarla şu evliliğinden kurtarmaya bak. Daha geç değil anne olabileceğin yıllar var önünde. Önce sen iyi olmalısın. Kendini yok son şansım , uok yıkılırım biterim psikolojisine sokma. Hiç kimse vazgeçilmez değil. Aşk , sevgi başka şekillerde yine karşına çıkar daha iyi şekilde. Kendine eziyet ediyosun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X