İntihara ramak kala

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ablanız 3.kez mutlu olmuş olabilir ama sosyaldir çevresi geniştir güzeldir de

benim albenim yok

yaşım 33 olacak diyorum nasıl hamile kalabilirim ki bu yaştan sonra

ortalama güzelliğin altında olan biriyle dahası 2 kere boşanmış biriyle hangi erkek evlenir?

ben kendime ve aileme söz vermiştim 2.kez boşanmayacağım diye

ölümü düşünmediğim tek saat yok
33 yaşta ne varmış, kafayı yediniz galiba. 47 yaşında adamla evlenmişsiniz, aranızda ne cinsel ne duygusal hiçbir şey yok. Kendi yaşınızdan önce adamın yaşına bakın. Bir de annesi dul kadın diyormuş. Aranızda 15 yaş var. Bu hikayedeki herkesin aklı gidik galiba, pek bir şey anlamadım. Umarım gerçek değildir.

Herifte herpes de varmış galiba, konu sahibi ilaç bulmuş evde. Pissslik. Herpes erkeklerde çok sorun değil ama kadını rahim ağzı kanseri yapıyor.

benimle 1.5 aydır aynı yatakta yatmıyordu
5 ayda 3 kere benim zorumla birlikte olduk
onda da korunuyordu prezervatifle
bende hiçbir belirti yok ama...offff cok korkuyorum

Ah be kuzum. Kaç gündür whatsapp’a bakıyorum. Fotografını göremedim. Demek kaldırdın.
İlk başlar çok zor geçiyor. Ben 15 senelik evliliğim bittiğinde yerlerde anırarak ağladığımı bilirim. Ağlamaktan gözlerim o kadar şişiyordu ki, açamıyordum. Ama pes etmez, güçlü durursan geçiyor. Ve daha güçleniyorsun.
Kendine çok haksızlık etmişsin. Ortalama bir güzelliğim var demişsin, gayet fıstık gibi çıtı pıtı duru bir kızsın. Ama maalesef iğrenç, çirkef, görgüsüz, hazımsız bir aileye denk geldin.
İnan bana dünyada herkes hak ettiğini yaşıyor. Senin şimdi şer diye gördüğün olay aslında hayır. Allah herkesin nasibini bir yere yazar. Ben 42 yaşında anne oldum. Senin önünde daha çok uzun yıllar var.
Ama herşeyden önce kendini koymalısın. Akıl sağlığını koru. Bir gün eninde sonunda öleceğiz. Neden bunu bu kadar çabuklaştırıyorsun. Yaşayacağın güzel günlerde olacak. senin çaba harcaman lazım. Hiç kimsenin hayatı kolay değil.
Lustral’ı ben 6 ay kadar kullandım. İşe yaramıştı. Bir ara Cipralex kullandım. Doktoruna düzenli git. İlaçlarını ihmal etme. İşe yaramazsa başkasını iste.
Lütfen kendini yalnız hissetme. Bebekten fırsat bulup arayamıyorum seni. Ama kalbim, dualarım seninle ❤️🙏🏻

onun ilk evliliğiydi benim 2.
ona dokunduğum aynı yatakta birlikte olduğumuz için kendimden iğreniyorum
görümcem iki de bir ''ağabeyim nereden bilsin sonuçta ilk defa evleniyor'' diye laf sokup duruyorlardı
ben ona öyle çok güvenmiştim ki..
ona güvenip bazı işlere kalkışmıştım onlar da yarıda kaldı

ben kendime söz vermiştim 2.kez boşanmayacağım aslaaaa diye
Büyük konusmussunuz demekki. Bazen istemedigimiz seyler olabiliyor lütfen bukadar karamsar olmayin.
Bide birsey farkettim.
Iste türkiyede dul kadin olmak kötü bakiyorlar falan demistiniz galiba yanlis hatirlamiyorsam.

Suan dul kadini "kötüleyen" sizsiniz farkindamisiniz. Bosaninca noluyor? Ne var bunda? Insanlar bazen mutlulugu bosaninca görüyor ki ben eminim bosansaniz daha rahat bi hayat yasayacaginizi. En azindan bu delilerden kurtulursunuz.

evlenmeden önce 10 kere aldım karşıma konuştum 1.5 sene görüştük..

bak dedim 2.yıkımı kaldıramam yok yani gitmez

söz verdi

sen herşeyimsin canımsın birlikte çalışacağız güzel evlatlarımız olacak boşver sen annemi dedi

ama babamın deyimiyle bu sünepe varlık anne babasının lafıyla eşini boşuyor

imla hatalarım için kusura bakmayın iyi değilim delirmenin eşiğindeyim evdeki herşeyin fotoğrafını çekti evden cıkarken ben hırsız mıyım sen yokken mobilyaları mı çalacağım sen yoksan ben ne yapayım mobilyaları dedim

durup dururken ağlama krizlerine girip kahkaha atıyorum

ellerim uyuşuyor birşeyleri kavrayamıyorum elimden düşürüyorum eylül ayından beri

tüm ilaçları alıp ölmek istiyorum hayattan zevk almıyorum tükendim kötü insanlardan anlaşılamamaktan alttan almaktan kalbimin paramparça olmasından
Sokaktan geçen adamı çevirir onunla çocuk yaparım,yine de ana baba lafıyla beni boşamak isteyen kocadan çocuk yapmam şahsen. Anne olmak evet önemli,ama sizi istemeyen birini de baba yapmamak daha önemli bence.

47 yaşında kel ve göbekli..2.kez saç ektirip boyatacakmış
bu adamdan 1 yılın altında olduğu için pat diye boşanamıyorum da
evden de gidemiyorum avukatım evi terk edersen tazminat ödersin sakin ol diyip duruyor
özgüvenim 0.
ilk tanıştığımızda asla böyle değildi çok naif kültürlü olgun bir adam profili çizmişti
babamın ve kendi babasının yanında duruşunu görseydiniz tam bir sünepeydi

ailemin yanına döneceğim muhitteki çevrem muhafazakar ben de asosyal biriyim
ev ve iş arası mekik dokurdum eskiden de

beni kim ister ki 3.kez
Bu adam gay bile olabilir.Kaç yaşına gelmiş adam ilk evliliği üstelik 5 ayda 3 defa sizin zorunuz ile cinsellik yaşanmış.Boşanmak dünyanın sonu değil yeni bir hayatın yeni hayallerin başlangıcıdır.Kaçıncı kez olduğu hiç önemli değil önemli olan sizin mutluluğunuz.Ayrıca beni kim isterki değil ben kimi isterim kiminle mutlu olabilirim kim beni gerçekten hakediyor diyebilmelisiniz.Çünkü siz değerlisiniz.Kendinizi sevmeyi öğrenin lütfen.Kendi kıymetinizi bilin.

durup dururken gece ağlama krizine giriyorum ağlarken kahkahalara boğuluyorum resimlerimize bakıp ağlıyorum
sosyal medyada bekar olarak değiştirmiş profil bilgilerini daha boşanmadık dava bile açmadı
kalbim çarpıyor başım dönüyor dertleşebileceğim dostum komşum yok burada
burası ıssız bir yer

Gebersin adi herif. Onun profilinde aslinda hödük oglu hödük yazmasi gerekiyor ama facebook bu imkani sunmuyor henüz. Bunu asla unutmayin: Siz bu "adamin" ve ailesinin ne 💩 oldugunu biliyorsunuz, yasadiniz. Bosanip baska birisi ile evlense bile o kadinin yasayacagi.aynisi. birebir. Yani kendinizi sakın "simdiden arayista" diye üzmeyin. Profili belli. Bir cacik olmaz.
ne kadar zamanda düzelirim

Ilaclarin yaninda konusma terapisi de almanizi öneririm. Ilaclarin etkisi normalde bir ay icinde kendini gösterir. Ama uyumaya ve normal beslenmeye caba sarf etmeniz lazim. Bazen tüm etrafimizi acı sarmış olsa bile onu bastirmak yerine bir süre yasayip birakmak lazim. En büyük hata yalnis veya sagliksiz düsüncelerin beynimizi tamamen alikoymasina izin vermek. Agir depresyon ve panik atak süreci yasamis biri olarak az cok ruh halinizi tahmin edebiliyorum. Ama onun icin de ilk kendinizi kurtarin diyorum. Uyuma, yemek icmek, sizi iyi hissettirecek insanlar, enerjinizi daha cok emmeyecek bir ortam lazim. Gerekiyorsa ailenizin yanina gidin, toparlanin.asla hakkinizi maddi manevi o insanlara birakmayin. Iyi bir avukat bulun.

neden tüm olumsuzluklar benim başıma geliyor
düşünmekten öleceğim gerçekten uyurken bile zihnim susmuyor
anılar aklıma geliyor sevgililik dönemlerimiz
birlikte el ele yürüdüğümüz yerler
bana aldığı hediyeler
beni hiç sevmemiş
dahası aldatıyormuş da evde astiviral herpes ilacı buldum yarısı kullanılmış
Sen seçmişsin. 33 yaşında olsam, evlenip boşanmış olsam, karşıma 47 yaşında ne idüğü belirsiz, tuhaf aileli bir adam çıkarsalar topuklarıma vura vura kaçarım. Sense evren beni ödüllendiriyor galiba demişsin. Sebep? Adamın işi var diye mi? Dünyada başka erkek mi kalmadı? Ağlayacağına kararlarını gözden geçir bence. Nerde hata yapıyorum diye düşün.

benimle 1.5 aydır aynı yatakta yatmıyordu
5 ayda 3 kere benim zorumla birlikte olduk
onda da korunuyordu prezervatifle
bende hiçbir belirti yok ama...offff cok korkuyorum
1.5 yıldır size elinin ucu ile dokunmayan herif için intihar edin. Mahkemesiz nafakasız tazminatsız kurtulsunlar, arkanızdan da zaten ruh hastasıydı, bilmiyorduk, söylemediler, sorunlu kızlarını attılar üstümüze derler , mağdur da olurlar misler gibi. Sonra elbet deli anasına baktıracak birini bulur, babası da bi güzel evlendirir. Sinirimi bozdunuz yemin ediyorum, aklınızı başınıza alın. Gidin bi jinekolog randevusu alın, bu pis herifin getirdiği hastalık bonus olmasın hepsinin üstüne.

47 yaşında kel ve göbekli..2.kez saç ektirip boyatacakmış
bu adamdan 1 yılın altında olduğu için pat diye boşanamıyorum da
evden de gidemiyorum avukatım evi terk edersen tazminat ödersin sakin ol diyip duruyor
özgüvenim 0.
ilk tanıştığımızda asla böyle değildi çok naif kültürlü olgun bir adam profili çizmişti
babamın ve kendi babasının yanında duruşunu görseydiniz tam bir sünepeydi

ailemin yanına döneceğim muhitteki çevrem muhafazakar ben de asosyal biriyim
ev ve iş arası mekik dokurdum eskiden de

beni kim ister ki 3.kez
Gencecik kadınsın ama farkında değilsin. Kendin gibi 33 yaşında genç ve düzgün bir adamla da evlenebilirdin. Ama gidip 47 yaşındaki kel ve göbekli adamı sünepe diye iyi ve düzgün zannetmişsin. Gerçekte hem özgüvensiz hem üçkağıtçı hem de kel ve göbekli. Kendini layık gördüğün adam bu.

Bu benim 2.evliliğimdi..
33 yaşıma gireceğim..Boşandıktan 8 yıl sonra o da görücü usulü karşıma düzgün biri çıktı diye düşünüyordum nihayet evren beni ödüllendiriyor zannetmiştim asla yuvam bebeğim olmayacak
herşeye inancımı kaybettim
ağlamaktan gözlerim mosmor şiş kıpkırmızı gözlerim beni duyan bir tanrı yok
Tövbe estağfurullah tövbe bacım sakin tamam iyi değilsin herşey bir anda toz pembe olmaz çabalamak lazım anlatabildim mi iyi olacaksın zamana bırak.. Yaşında da bişey yok ayrıca.

33 yaşta ne varmış, kafayı yediniz galiba. 47 yaşında adamla evlenmişsiniz, aranızda ne cinsel ne duygusal hiçbir şey yok. Kendi yaşınızdan önce adamın yaşına bakın. Bir de annesi dul kadın diyormuş. Aranızda 15 yaş var. Bu hikayedeki herkesin aklı gidik galiba, pek bir şey anlamadım. Umarım gerçek değildir.
özel mesajlardan size nikah fotoğraflarımızı gönderebilirim..gerçeğim ben
boşanmak kırmızı noktamdır sakın boşandığını kimseye söyleme dediğinde kayınvalidem çıldırdım
'' oğlunuz Kanada'da ve rusya'da kaldığında isviçreli, rus, koreli bayanlarla aynı evde kalmış defalarca birliktelik yaşamış. Ben bir kez evlendim devletin ve Tanrı'nın huzurunda ayrıca sizlik durum yok'' dedim

kayınvalidem bana dedi ki '' sen beni el aleme rezil edemezsin. erkektir yapar bak çeşmeyi açıyorum elimdeki kiri yıkadım gitti..dul kadını gelin olarak kabul etmemiştim oğlum emrivaki yaptı seni istememiştik biz hiç ''

erkeğin yaşı ve dulu olmazmış...bunu söyleyen görümcem endüstri mühendisi ve türkiye de çok iyi bilinen B***n mağazasında müdür

Gencecik kadınsın ama farkında değilsin. Kendin gibi 33 yaşında genç ve düzgün bir adamla da evlenebilirdin. Ama gidip 47 yaşındaki kel ve göbekli adamı sünepe diye iyi ve düzgün zannetmişsin. Gerçekte hem özgüvensiz hem üçkağıtçı hem de kel ve göbekli. Kendini layık gördüğün adam bu.

Benim etrafımdaki adamlar kendi yaşıtındaki kadınlara hele ki boşanmış aslaaa bakmıyorlardı.

Bana çok teklif eden oluyordu ama boşandığımı duyunca boşanmış erkekler bile ''kusura bakma ailemizin karşısına seni çıkaramayız'' diyorlardı

seçeneklerim yok denecek kadar azdı ve yaşım ilerlemeden anne olmak istiyordum

özel mesajlardan size nikah fotoğraflarımızı gönderebilirim..gerçeğim ben
boşanmak kırmızı noktamdır sakın boşandığını kimseye söyleme dediğinde kayınvalidem çıldırdım
'' oğlunuz Kanada'da ve rusya'da kaldığında isviçreli, rus, koreli bayanlarla aynı evde kalmış defalarca birliktelik yaşamış. Ben bir kez evlendim devletin ve Tanrı'nın huzurunda ayrıca sizlik durum yok'' dedim

kayınvalidem bana dedi ki '' sen beni el aleme rezil edemezsin. erkektir yapar bak çeşmeyi açıyorum elimdeki kiri yıkadım gitti..dul kadını gelin olarak kabul etmemiştim oğlum emrivaki yaptı seni istememiştik biz hiç ''

erkeğin yaşı ve dulu olmazmış...bunu söyleyen görümcem endüstri mühendisi ve türkiye de çok iyi bilinen B***n mağazasında müdür
Erkeğin yaşlısı dulu olmaz diyen görümceniz kardeşi gibi mıymıntıyı sokağından geçirmez. Kaynananızın kızları torunları böyle adam buldum evlencem derse yaş odunla kovalarlar. Yüzünüze o kadar laf saymışlar, bizim soyumuz altın, sen kaldırım taşı, alıp kenara koyduysak şükret diyememişler de erkeğin yaşlısı dulu olmaz mı demişler?

33 yaş çok genç bir yaş.
Büyük talihsizlik yaşamışsınız ama hayat devam ediyor, bu kadar umutsuz olmayın.
Verilen tavsiyelere uyun lütfen.
İlaçlarınızı alın, psikolojik destek alın, boşanın.
Kendinizi iyileştirin.
Bir gün o dilediğiniz mutluluklar sizi bulur.
O şans hep var, tepmeyin.

1.5 yıldır size elinin ucu ile dokunmayan herif için intihar edin. Mahkemesiz nafakasız tazminatsız kurtulsunlar, arkanızdan da zaten ruh hastasıydı, bilmiyorduk, söylemediler, sorunlu kızlarını attılar üstümüze derler , mağdur da olurlar misler gibi. Sonra elbet deli anasına baktıracak birini bulur, babası da bi güzel evlendirir. Sinirimi bozdunuz yemin ediyorum, aklınızı başınıza alın. Gidin bi jinekolog randevusu alın, bu pis herifin getirdiği hastalık bonus olmasın hepsinin üstüne.
bu hafta jinekolog randevusu alacağım ama ilaçlardan mı bilemiyorum baaş dönmelerim cok fazla

ablanız 3.kez mutlu olmuş olabilir ama sosyaldir çevresi geniştir güzeldir de

benim albenim yok

yaşım 33 olacak diyorum nasıl hamile kalabilirim ki bu yaştan sonra

ortalama güzelliğin altında olan biriyle dahası 2 kere boşanmış biriyle hangi erkek evlenir?

ben kendime ve aileme söz vermiştim 2.kez boşanmayacağım diye

ölümü düşünmediğim tek saat yok
çüş ama artık

40 yaşına gelmiş gebe kalmaya çalışan binlerce kadının olduğu bir sitede bari şunları yazmayın ya!
Herifte herpes de varmış galiba, konu sahibi ilaç bulmuş evde. Pissslik. Herpes erkeklerde çok sorun değil ama kadını rahim ağzı kanseri yapıyor.
bulduğu ilaç asiviral
normal dudaktaki uçuk için de verilen aspirin gibi satılan bi ilaç. reçetesiz bile verirler ya da aile hekimi bile yazar büyütecek bir şey değil.
ha konu sahibi normal değil orası ayrı.

sünepe diye sessiz efendi sanmış olabilir
ya da yurtdışında eğitim aldı diye elit, ailesini karıştırmyacak filan sanmış olabilir

ama acaba adam zengin olmasa tripleks evde yaşatmasa bunların herhangi birini sanar mıydı?

sürekli birilerini suçluyor en çok da k.validesini
tamam kadın deli, bu ortada.

eee sonra?
kadının deli olduğu baştan belli.
ona göre evlenme ya da evliliğini buna göre sürdür. git y.dışında yaşa. vs vs.

bir de "aslaaa 2. kez boşanmayacam" diye söz vermiş kendine
neden arkadaşım hayatta neyin garantisi var? 14 yaşında kız demez şunu ya!

k.validesini, görümcesini geri kafalı olmakla suçluyor da
gayet de aynı mahallenin insanları bunlar

kendisi de 22 yaşında boşanmış, dul kadının bekar erkekle evlenmeyeceği mahalleden geliyor --hani o muhafazakar mahallenin insanı olmasa tüm bunlar ona şok etkisi yaratsa, yabancısı olsa anlarım
öyle de değil.

tam olarak neye şok oldun güzel kardeşim?
tam olarak neye şaşırdın?

atmışsın bir zar olmamış
e olmayabilir hayat bu
canından kıymetli mi?

istememişler
kadın zaten deli
eşin yurtdışında yaşamış, e bu yurtdışı mahreçli abilerin türkiyeye gelince ne oldukları bilinen bir durum. bi sorsaydın 3480976 tefrika basıldı bu hikaye.

Erkeğin yaşlısı dulu olmaz diyen görümceniz kardeşi gibi mıymıntıyı sokağından geçirmez. Kaynananızın kızları torunları böyle adam buldum evlencem derse yaş odunla kovalarlar. Yüzünüze o kadar laf saymışlar, bizim soyumuz altın, sen kaldırım taşı, alıp kenara koyduysak şükret diyememişler de erkeğin yaşlısı dulu olmaz mı demişler?
aynen öyle
ve ben 2.kez boşanmayacağım kendime ve aileme söz verdim diye sustum
bir kere sinir krizi geçirdim onda da işte 12 kasım cuamertesi günü eşim evi babasıyla terketti

Benim etrafımdaki adamlar kendi yaşıtındaki kadınlara hele ki boşanmış aslaaa bakmıyorlardı.

Bana çok teklif eden oluyordu ama boşandığımı duyunca boşanmış erkekler bile ''kusura bakma ailemizin karşısına seni çıkaramayız'' diyorlardı

seçeneklerim yok denecek kadar azdı ve yaşım ilerlemeden anne olmak istiyordum
O zaman çevreni değiştirseydin. Etrafındaki insanların hepsi çöp ve iğrenç beyinleri var çünkü.

Ayrıca anne olmak bu kadar önemli mi Allah aşkına? Bak akıl sağlığını yitirmişsin, intiharın eşiğine gelmişsin. Önce kendi sağlığını düzelt, ekonomik özgürlüğün olsun. Bunlar olmadan zaten çocuk bakamazsın.

Bu benim 2.evliliğimdi..
33 yaşıma gireceğim..Boşandıktan 8 yıl sonra o da görücü usulü karşıma düzgün biri çıktı diye düşünüyordum nihayet evren beni ödüllendiriyor zannetmiştim asla yuvam bebeğim olmayacak
herşeye inancımı kaybettim
ağlamaktan gözlerim mosmor şiş kıpkırmızı gözlerim beni duyan bir tanrı yok
Kardeşim kendine bu eziyeti niye yapıyorsun. Evlilik her şey değildir. Bak evli imissin ama yine yalnizmissin. Tek başına da çok değerli bir hayatın olabilir. Her şeyin hayırlısını isteyin. Belki evladın olacak ama hayırlı olmayacak. O kişileri o inanmadığınız Allah'a havale edin. Bakın görün onların cephesinde ne tufanlar kopacak. Önce kendinizi sevin. Kendinize değer verin. Önce sağlık. Geri şeyler hallolur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X