Intralipid serum tedavisi olanlar lutfen yardim

Omegevan serumu 225 tl gibi bir fiyata almıştım.50 tl ye bir sağlık kuruluşunda taktiriyordum. 4 defa uygulandi, bebeğim tuttu ama 2 aylıkken kalbi durdu.
Evet şuan sordum eczanede 350 dedi ordan alıp mecbur taktiracagim bnde inş faydası olsunda yeterki çok geçmiş olsun size de rabbim sağlıkla nasip etsin tekrar

Takılacak serumun adını bulmaya çalışın. Belki burda aynı merkeze giden ve bu serumu alan vardır. Bakın ben basıma geleni yazayım. Bana da bir intralipid serum önerdiler merkezde. Zorunlu değil ama biz mutlaka öneriyoruz dediler. Geçen yıl 350 TL. Tamam dedik serumu takdırdık. Zaten o an 2 bin TL de deseler bir umut taktırıyorsun.
Takılınca serumun fotoğrafını çektim. Sonra çıkıp tanıdığımız eczacımıza bu serum piyasada bulunuyor mu kaç para diye sormuştum. O zamanın parasıyla 28 TL mi ne demişti. Merkeze güvenim çok sarsıldı. İlacın adını öğrenin, eczaneden alın ve aile hekiminize gidip tüp bebek tedavisi görüyorum bunu doktorum öneriyor sizin için de uygunsa takar mısınız diye sorun
Sagolun allah razı olsun takılacak serumun adını söyledi dozunu da yazdı bir kağıda onları söylerim sıkıntı yok dedi yazdırdım elimde var kağıt ama reçete yazmıyor kaşeli eczaneye de sordum 350 lira dedi ordan alıp bende dışarda taktiracagim inş bir şekilde dediginiz gibi aile hekimine randevu alacağım bakayım bi en olmadı orda taktiririm yada o reçete ederse acılde falanda taktirabilirim çok teşekkürler allah razı olsun gerçekten merkezler çok fena ücretler ateş pahası zaten allah yardımcımız olsun sizin tutundumu bebeğiniz faydasını gordunuzmu peki

Sagolun allah razı olsun takılacak serumun adını söyledi dozunu da yazdı bir kağıda onları söylerim sıkıntı yok dedi yazdırdım elimde var kağıt ama reçete yazmıyor kaşeli eczaneye de sordum 350 lira dedi ordan alıp bende dışarda taktiracagim inş bir şekilde dediginiz gibi aile hekimine randevu alacağım bakayım bi en olmadı orda taktiririm yada o reçete ederse acılde falanda taktirabilirim çok teşekkürler allah razı olsun gerçekten merkezler çok fena ücretler ateş pahası zaten allah yardımcımız olsun sizin tutundumu bebeğiniz faydasını gordunuzmu peki
Aile hekimine açık açık söyleyin. Tüp bebek merkezim öneriyor yapar mısınız diye. Hem aile hekimliğinde yaptırmanızın şöyle bir avantajı var: Allah korusun ama alerjik bir reaksiyon olursa orda hemen müdahale ederler, gerekli ilaçları verirler. Bu arada riske çok takılmayın, sonuçta risk merkezde yaptırsanız da var, sağlık ocağında yaptırsanız da var. Önemli olan evde olmamanız, eğer o risk gerçekleşirse size hemen müdahale edebilecek bir sağlık kuruluşunda olmanız. Ben merkezde yaptırmıştım bana kağıt imzalatmışlardı ilacın şu risklerine karşı bilgilendirdim, yapılmasını kabul ediyorum diye.
BAna intralipid serum yaptıklarında da negatif sonuç aldım, sonra yurtdışında, intralipid almadan pozitif gördüm

Aile hekimine açık açık söyleyin. Tüp bebek merkezim öneriyor yapar mısınız diye. Hem aile hekimliğinde yaptırmanızın şöyle bir avantajı var: Allah korusun ama alerjik bir reaksiyon olursa orda hemen müdahale ederler, gerekli ilaçları verirler. Bu arada riske çok takılmayın, sonuçta risk merkezde yaptırsanız da var, sağlık ocağında yaptırsanız da var. Önemli olan evde olmamanız, eğer o risk gerçekleşirse size hemen müdahale edebilecek bir sağlık kuruluşunda olmanız. Ben merkezde yaptırmıştım bana kağıt imzalatmışlardı ilacın şu risklerine karşı bilgilendirdim, yapılmasını kabul ediyorum diye.
BAna intralipid serum yaptıklarında da negatif sonuç aldım, sonra yurtdışında, intralipid almadan pozitif gördüm
Çok teşekkür ederim cevabınız için allah razı olsun evet aile hekimime de soracağım çok iyi biri inş yardımcı olacaktır umuyorum dediginiz gibi yinede sağlık kuruluslarindan birinde taktiracagim inş evet kesin olacak diye bisey yok gerçekten malesef ama umut ediyorum buda şifa olsun sağlıkla gelsin melegim çok yorulduk çok bekledik onu🤲🏻🤲🏻🤲🏻sizde sağlıkla kavuşun evladıniza maşallah

Çok teşekkür ederim cevabınız için allah razı olsun aile hekimleri de yazabiliyormu o zmn reçeteyi yazarlarsa çok iyi olur gerçekten bende o şekil yatırırım inş peki size fayda ettimi tuttu mu inş bebeginiz
evet tutunmuştu fakat sonra düşük oldu.
aile hekimim yazmıştı bana ama merkezin verdiği reçeteyi göstermiştim.

Merhaba arkadaşlar 6. Tup bebek tedavimdeyim son düşükten sonra doktorum nk paneli testleri istedi yaptırdık bağışıklığım düşük cıktı vücut embriyoyu yabancı gorup atıyormuş yani şimdiki tedavimde intralipid serum önerdi ama merkezde takılması lazım diye ısrar ediyor 1800 lira 1 seruma istiyorlar zaten tüp bebek parasini zor denklestirdik onu nasıl karşılayayım 5 kere takilacakmis 9 bin tutuyor zaten bende dedim hocam bunu karsilayamam siz yazın bana devlette alıp taktirayim ama yok reçete edemem diyor herhengi bir risk olursa sorumluluk alamam riskli diyor bu serumun ne gibi riskleri var arkadaşlar allah rızası için bilen cevap yazsın kafayı yicem artık doktor reçete yazmadan bunu nasıl taktirabilirim hastanede yada herhangi bir sağlık çalışanına taktirsam olurmu lütfen cevaplarinizi bekliyorum zaten stresli surecteyiz daha çok yıpranıyoruz teşekkürler şimdiden
Merhaba İntralipid serumu nerden temin ettiniz nerden edebiliriz?

X