INTRALIPID SERUM TEDAVİSİ TUP BEBEK YAPACAKLAR VE YAPTIRANLAR

Bu benim 3. Tup bebek olacak. hayirlisiyla yarin donmus embriyo transferim olacak serum tedavisine baslayacaklar bagisiklik sistemim guclensin ki bebek tutunabilsin diye veriliyo aranizda bu serum tedavisi kullanipta hamile kalan veya kalamayan varmi

Evet arkadaslar cumartesi transferim gerceklesti 2 tane saglikli dondurulmus embriyo transfer edidi serum tedavisi verildi bagisiklik sistemim guclensin diye
Ilac olarak da bunlari yazdi
*Folio günde 1
*Estrofem gunde 3x1
*Progestan 200mg gunde 3x1 vajinadan
Igne olarak da bunlari yazdi:
*Proluton depot ampul 500mg/2ml 3 kutu yazdi yarim ampul vurulacagim kalçadan
ilk igneyi transfer olgum gun , sonra 4 gunde bir
* HIPOR 3.500 IU/0.2ml gunde 1tane gobekten
Hakkimizda hayirlisi olur insaallah

Bugun tup bebekte 9.günüm çok heyecanliyim ve karma karisik duygular icerisindeyim persembe gunu 12.gun kan tahlili verecegim. Allah in izniyle inşallah tutmuştur.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.benim 7.günüm. transferden 1 hafta önce ilk serumumu aldım dün 3. Serumu almış oldum.haftaya serumdan önce tahlil yaptırıcam.inşallah Allah emeklerimizi boş çıkarmaz.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.benim 7.günüm. transferden 1 hafta önce ilk serumumu aldım dün 3. Serumu almış oldum.haftaya serumdan önce tahlil yaptırıcam.inşallah Allah emeklerimizi boş çıkarmaz.
Amin canim inşallah Bebeklerimiz bize tutunmustur.

Selam kızlar inşallah bebisleriniz size tutunur bir ömür hayırla ve sağlıkla yaşarlar.. Bende serum tedavisini merak ediyordum acaba hangi klinikte transfer yaptırdınız malum geçen sene yoktu serum daha yeni geliştirildi bi kaç aylık diye biliyorum her klinikte yapılmaya başlandı mi merak ettim

Selam kızlar inşallah bebisleriniz size tutunur bir ömür hayırla ve sağlıkla yaşarlar.. Bende serum tedavisini merak ediyordum acaba hangi klinikte transfer yaptırdınız malum geçen sene yoktu serum daha yeni geliştirildi bi kaç aylık diye biliyorum her klinikte yapılmaya başlandı mi merak ettim
Amin canim saol hepimizin insallah bursa eurofertil de yaptirdim her klinikte varmi bilmiyorum

Canım ben bahçecide aldım ilk 3 serumumu ama 275 liraydı.sonra eşim araştırdı ikili serum 20 liraya aynı markadan eczaneden aldık.eğer sonucum pozitif olursa çarşamba 4. Serumumu evde taktırıcam.eve gelip 50 liraya takıyolar.serumlar toplamda 3 saat kadar sürdüğü için hastanelerde perişan olmamış olucam.

Canım ben bahçecide aldım ilk 3 serumumu ama 275 liraydı.sonra eşim araştırdı ikili serum 20 liraya aynı markadan eczaneden aldık.eğer sonucum pozitif olursa çarşamba 4. Serumumu evde taktırıcam.eve gelip 50 liraya takıyolar.serumlar toplamda 3 saat kadar sürdüğü için hastanelerde perişan olmamış olucam.

Aynen canim ya ben de serum bitene kadar perisan oldum hastanede 350tl aldilar benden serum için. Ne soyledin de aldin sen serumu eczaneden. Bende aradim sordum getirmediklerini söylediler

Ben doktoruma reçete yazdırdım. evime çok uzak olduğu için gelmem çok zor oluyo dedim.kurnazlık yaptım:) reçeteyle gittim eczaneye.reçeteye göre hemen verdiler.

Ben doktoruma reçete yazdırdım. evime çok uzak olduğu için gelmem çok zor oluyo dedim.kurnazlık yaptım:) reçeteyle gittim eczaneye.reçeteye göre hemen verdiler.
Ay çooookkkk sevindiiiim.hayırlı uğurlu olsun.sabah sabah mutlu ettin beniii.Allah kucağına almayı,bal yanaklarından öpmeyi koklamayı da nasip etsin.maşallah süphanallah

Evvvveet gelelim herkesin merak ettiği sorulara.kaçıncı gününde tahlil yaptın ve belirtiler nelerdi?

X