İş arkadaşı

Aslında alakasız değil biraz üstün körü cevap olmuş kusura bakmayın tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim
Diğer yorumlari ve onlara verdiginiz cevaplari okudum ve haklısınız(!) benim yazdığım üstünkörü olmuş kusura bakmayın. Ben de size teşekkür ederim sayenizde bazılarına yardımcı olmaya çalışmanın vakit kaybı olduğunu öğrenmiş oldum.

Hiç kimseye güvenme, hiç kimseye en ufak bir sır bile verme, kimsenin gerçek dostu yoktur, burada hergün neler okuyoruz en yakın arkadaşı evinden altınlarını çalıyor, kocasını ayartıyor, hakkında dedikodu yapıyor daha neler neler, önünüze bakın kimseyle samimi olmayın, işinizi yapın çıkın kimseyle muhatap olmayın, dünyanın huzuru burada gizli.
Aynen öyle ic sesim gibi konuştunuz sânki

Haklisiniz kotu insanları bi tek kendi cevremde zannediyorum heryerde olduklarini unutuyorum
Şimdi onları bırakıp umursamayıp görmezden gelip kendi hayatına yoğunlaştığında ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunu görecek, kendini danimarkada sakin bir kasabada gibi hissedeceksin.

Şimdi onları bırakıp umursamayıp görmezden gelip kendi hayatına yoğunlaştığında ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunu görecek, kendini danimarkada sakin bir kasabada gibi hissedeceksin.
Pazartesi günü itibariyle başladım zaten hala kendimi danimarkada hissedemesene oralara doğru yoldayım:-)😋

X