İş kurmak isteyenler toplanalımmm

Bahan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
567
119
28
Bir bayan olarak iş kurma niyetiniz olsa hangi alanda iş yapardınız? Sizce kazançlı işler hangileri?

Ben microblading öğrenip küçük çapta başlamayı düşünüyorum ama herseyi öğrenip kendi yerini açma süresi baya uzun sürer tanınmak vs. Derken
Benim bi arkadaşım 2 ay kadar eğitim aldı açtı hemen merkezi 😀 ama senin dediğin daha mantıkyı

Güzellik üzerine kurslara kayıt olun.Sertifika ve eğitiminizi alın açın işyerinizi.
Ben 4 ay önce açtım.Cok çok şükür 🥰

Güzellik üzerine kurslara kayıt olun.Sertifika ve eğitiminizi alın açın işyerinizi.
Ben 4 ay önce açtım.Cok çok şükür 🥰
Ya süper.. nerde açtınız il olarak sakıncası yoksa tabi? Bide nelerle basladınız merkezinizde? Ne kadr zaman aldı eğitimden sonra bi yerlerde calısıp işi iyice öğrenmeye calıstınız mı?

Ya süper.. nerde açtınız il olarak sakıncası yoksa tabi? Bide nelerle basladınız merkezinizde? Ne kadr zaman aldı eğitimden sonra bi yerlerde calısıp işi iyice öğrenmeye calıstınız mı?
Ben İzmir de açtım.Kuaforluk kursuna gitmiştim zaten.Sonrasinda manikür pedikür protez tırnak eğitimi aldım.Ustalik belgemi aldım ve açtım.Ben öncesinde kuaförluk kursuna devam ederken teyzemin işyerinde çalıştım.Birebir müşteri alınca öğrenmem hızlı oldu tabi

Karlı bi iş mi peki sonuçta çevre ve deneyim gerektiren bi iş bu
Kârlı iş.Yetenek ve dilinle müşteriyi bağlarsan başlangıçta 10-15 bini rahat görürsun.Ama üstüne çıkmakta senin elinde.Cevreyi araştırıp iş yapacak bir yer bulmakta çok önemli

Ben İzmir de açtım.Kuaforluk kursuna gitmiştim zaten.Sonrasinda manikür pedikür protez tırnak eğitimi aldım.Ustalik belgemi aldım ve açtım.Ben öncesinde kuaförluk kursuna devam ederken teyzemin işyerinde çalıştım.Birebir müşteri alınca öğrenmem hızlı oldu tabi
Tecrübeniz varmış.. Ama hiçbi zaman geç değil tabi hayırlı bol kazançlarınız olsun inşallah

Tecrübeniz varmış.. Ama hiçbi zaman geç değil tabi hayırlı bol kazançlarınız olsun inşallah
Geç değil tabi.Ben atanamayacagimi düşündüğüm zaman meslek edinmeye karar verdim.İyi ki de yapmışım atanamadim ama işimin patronu oldum🙃Siz de isterseniz yapabilirsiniz.

Bence gıda sektöründe faaliyet göstermek de mantıklı.

Ev yemekleri yapan bir işletme planım var. Hem insanlara en sagliklisindan yemekler hazırlamak, hem bundan para kazanmak bana çok mutluluk veriyor. Bır dönem ev yapımı poğaçalar yaptım sattım. Piyasadaki Lee gibi katı yağ, katkı maddesi kullanmadan. Çocuklarıma pisirdigim gibi. Tertemiz ev ortamında.

Geç değil tabi.Ben atanamayacagimi düşündüğüm zaman meslek edinmeye karar verdim.İyi ki de yapmışım atanamadim ama işimin patronu oldum🙃Siz de isterseniz yapabilirsiniz.
Bende hep başkalarına para kazandırıp kendi işimi kurmaya cesaret edemedim😂mesleğimde ticarete uygun değildi. şimdi 34 yasında aldatılmış boşanmış bi kadın olarak herseyi düşünüp kıpırdamıyorum. Ama bu güzellik merkezi işi acaip aklıma yatıyo banada cok iyi gelir diyorum hem eğitimler hem sosyalleşme bakalım hayırlısı inşallah

Bence gıda sektöründe faaliyet göstermek de mantıklı.

Ev yemekleri yapan bir işletme planım var. Hem insanlara en sagliklisindan yemekler hazırlamak, hem bundan para kazanmak bana çok mutluluk veriyor. Bır dönem ev yapımı poğaçalar yaptım sattım. Piyasadaki Lee gibi katı yağ, katkı maddesi kullanmadan. Çocuklarıma pisirdigim gibi. Tertemiz ev ortamında.
Evet gıda da baya iş var düşünülebilir hangi şehirde düşünüyosunuz

X