İŞ SORUNUM

Merhabalar

önceki konularımı bilenler vardır 2 ay olacak işe başlayalı her geçen yoğunlaşıyorum 10 küsür projeye bakıyorum. Otomotv firması Yemek molasına zor çıkıyorum. O kadar mutsuzum ki eve gelince eşime çocuğuma yansıyor bu durum.
Geçen hafta küçük bir firmayla görüştüm 30 kişinin anca çalıştığı,
Kendi çalıştığım yerde de 4-5 bin kişi çalışıyor büyük kurumsal bi firma ama hiç mutlu değilim. 5 küsür maaş alıyorum.

şimdi bu görüştüğüm yerde daha az alacağım büyük ihtimalle servisim falanda olmayacak ama yol parası veririz en azından benzininizi karşılarız dediler ama içim ısındı.

sizce ne yapayım?
yeni firmada uzun sureli calışma durumu olacak mi, kısa vadeli olursa sorun olabilir.
para birsekilde gelir gider ama hayatta en onemli sey huzur.
cocugum dogdugunda uzun sure calismadim. herkes maddi kaybimi dile getirdi.
para bi sekilde yerine konur dedim, zaman yerine konulmuyor.

Açıkçası şöyle borcumuz var ama eşimin maaşı iyi hani ben çalışmasam da ödenir, ama dayanacak gücüm yok aşırı yoğun sürekli toplantı vs
Bence durumunuz iyiyse mutlu olacağınız bir yerde çalışın. Düşünmeye değmez. Kim için çalışıyorsunuz? Aileniz için. Ama ailenizi uzuyorsunuz bunun için.. değer mi? Bence hayir

Merhabalar

önceki konularımı bilenler vardır 2 ay olacak işe başlayalı her geçen yoğunlaşıyorum 10 küsür projeye bakıyorum. Otomotv firması Yemek molasına zor çıkıyorum. O kadar mutsuzum ki eve gelince eşime çocuğuma yansıyor bu durum.
Geçen hafta küçük bir firmayla görüştüm 30 kişinin anca çalıştığı,
Kendi çalıştığım yerde de 4-5 bin kişi çalışıyor büyük kurumsal bi firma ama hiç mutlu değilim. 5 küsür maaş alıyorum.

şimdi bu görüştüğüm yerde daha az alacağım büyük ihtimalle servisim falanda olmayacak ama yol parası veririz en azından benzininizi karşılarız dediler ama içim ısındı.

sizce ne yapayım?
Eşin çocugun mental saglıgın daha onemlı bence

iş stresi kadar iğrenç bir şey yok. hasta oldum ben o sebepten. lütfen bir kağıt alıp ortasından çizin şu anki işinizin eksilerini yazın katlanabileceğiniz düzeyde değilse bırakın gitsin. kendinizi üzmenize sıkmanıza değmez hiçbir şey

herkese yorumları için çok teşekkürler , Bugün yöneticimle konuştum bana destek olsun biri dedim. Biz seni destek için aldık dedi güldü tamam dedi. 2 aylık olmama rağmen diğer 5 10 senelik insanlarla aynı iş veriliyor. İş bakıyorum inşallah başka sakin bir iş denk gelir

Her geçen gün hayattan soğuyorum çok zor sevmediğin bi yere gitmek iş bulmadan da ayrılmak istemiyorum

X