İş yeri dedikodularına nasıl kulak tıkıyorsunuz

Yazgul vardi eltilerim guzelligimi kiskaniyo diyodu

Valla cok guzel olursunuz kiskanilirsiniz
Digrlerinden daha fazla ulke gezmis olursunuz kiskanilirsiniz
Esiniz/sevgiliniz digerlerininkinden daha yakisikli olur kiskanilirsiniz bunlarin hicbirine cozum yok maalesef
Kendi kendinizi guclendireceksiniz

Kimseyle yakınlık kurup derdimi paylaşmıyorum, sırrımı vermiyorum, iş ve işteki kişilerle ile ilgili bir şikayetim varsa kendime saklıyorum ki dedikodu malzemesi bulamasınlar. Çokta umursamadığım, hayatımda yeri olmayan, beni doğru düzgün tanımayan insanlar için de asla canımı sıkmıyorum. Kimseyle bi yakınlığım olmayınca da dedikodumu yapacak malzemeleri olmuyor. Soğuk duruşumu da istedikleri kadar konuşabilirler hiç problem değil, kendilerine dedikodu arayan, işsiz sapsız insanlar işte.
Bu arada eskiden insanları yakın bulup samimi zannettiğim ve yakınlıkta kurduğum olmuştu, arkamdan konuştuklarını bizzat duyunca bana ders oldu iş yerindeki kimsenin samimiyetine inanmadım. O zamanlar çok kafaya takıp üzülmüştüm ama şimdi zerre umrumda değil. Zamanla boşvermeyi, umursamamayı öğreniyor sanırım insan. Hem neden önemseyeyim ki hiçbir yakınlığım olmayan insanları.
Çok doğru bende eş ailesi ve kendi aileme bir şey anlatmayacağım artık darbe yedim. Ders oldu kimseye sırrını vermeyeceksin.... Bir malzeme buldu mu hemen eksiğini kusurunu yüzüne vuruyorlar..... En güzeli ketum olmak en iyisi....

Ölseniz bile dedikodunuz yapılır nasıl da öldü iş bize kaldı diye, orası iş yeri ne bekliyorsunuz ki? Size laf taşıyanlara dikkat edin bazı insanların canı sıkılır ortalık karıştırmayı severler.

Eskilerden bir haber vardi cocugun teki isini cok iyi yapiyor patronu tarafindan ovuluyor diye diger is arkadaslari oldurmstu onu

Dunyanin civisi falan kalmadi

Benim hakkımda da eşimi sevmediğime dair dedikodu çıkarmışlardı. Eşimle fotoğraf paylaşmıyormuşum. 😂
Ben hiçbir zaman kocam da kocam kadınlardan olmadım. Sosyal medyada oğlumu paylaşırım eşimle beğendiğim bir pozum olursa koyarım. Ama kocam çok aşk kalp kalp kalp yapmam. 😂
Ben bunu şöyle yorumladım bunları yapmadan da mutlu olduğum için beni kıskandılar dedim geçtim dkdjsjdksk
Siz de takmayarak baş edebilirsiniz. :)
İnsanlara bak ya ne dedikodu meraklısı eleştirel bir toplumuz 😆😆

Benim hakkımda da eşimi sevmediğime dair dedikodu çıkarmışlardı. Eşimle fotoğraf paylaşmıyormuşum. 😂
Ben hiçbir zaman kocam da kocam kadınlardan olmadım. Sosyal medyada oğlumu paylaşırım eşimle beğendiğim bir pozum olursa koyarım. Ama kocam çok aşk kalp kalp kalp yapmam. 😂
Ben bunu şöyle yorumladım bunları yapmadan da mutlu olduğum için beni kıskandılar dedim geçtim dkdjsjdksk
Siz de takmayarak baş edebilirsiniz. :)
Of bende eşimle aynı yerde çalışıyorum. Arabadan ineriz herkes kendi yoluna gider olması gerektiği gibi. Eşimle yan yana yürümüyorum diye aramızın soğuk olduğuna dair dedikodu çıkarmışlardı🙄İnsanlar dedikodu yapmak isterse birşey bulup yapıyor cidden.

Aldirmayarak mesafeyi koruyarak sonuçta iş yani bu ... Bir Alkahin selamı sonradi iş hakkında konuşma mesela ben şahsi konulara hiç hiç girmiyorum anlatilirsa dinlerim ama hiç anlatmam zaten yapı olarak ağzımdan çıkan sözün kölesiyim cümlesini kendime felsefe edindim birşey olsa paylaşacağım son insan işyerindekiler olur .....Ama gıcık değilim nefret etmem arkamdan konuşulmaz konuşulacak birşey yok ....varsada tın yani ciddi bişey olamaz

Of bende eşimle aynı yerde çalışıyorum. Arabadan ineriz herkes kendi yoluna gider olması gerektiği gibi. Eşimle yan yana yürümüyorum diye aramızın soğuk olduğuna dair dedikodu çıkarmışlardı🙄İnsanlar dedikodu yapmak isterse birşey bulup yapıyor cidden.
Ay icim sisti hepsini bacaklarindan ipe ascaksin valla daraldim okurken

Sevdiğim insanlarda var işyerinde onlarlada mesafeliyim 😂😂😂ay benden iş arkadaşı olmaz iş calisani olur

Ay icim sisti hepsini bacaklarindan ipe ascaksin valla daraldim okurken
Eşimle aynı yerde çalıştığım için çok dedikodumuz dönüyor. Ben dışardan sert görünüyorum ondan evde eşime eziyet ediyormuşum, eşime yazıkmış, neler yapıyormuşum diye dedikodu yapıyorlardı🤣 Özel hayatımı asla anlatmam o sebeple kafalarından uyduruyorlar amaç biraz da ağzımı aramak. Ruh hastası çok maalesef böyle insanların çok huzursuz, mutsuz olduğunu düşünüyorum.

Bizim şirkette de eşiyle çalışan bir kadın vardı. Şirket içinde görüşmezlerdi öğlen yemek yemezlerdi. Kocası hiç sallamıyor diyorlardı ona da 😮‍💨😮‍💨

Bizim şirkette de eşiyle çalışan bir kadın vardı. Şirket içinde görüşmezlerdi öğlen yemek yemezlerdi. Kocası hiç sallamıyor diyorlardı ona da 😮‍💨😮‍💨
Haha bizde öyleyiz, gün içinde hiç görüşmezdik bizim arkamızdan da çok dedikodu dönmüş kağıt üstünde evliymişiz öyle olmasa gün içinde sürekli görüşürmüşüz🤣 Ben özel hayatımı hiç anlatmam bu arada napacaklarsa benim evliliğimi, niye bu kadar umurlarında garip bence.

Eşimle aynı yerde çalıştığım için çok dedikodumuz dönüyor. Ben dışardan sert görünüyorum ondan evde eşime eziyet ediyormuşum, eşime yazıkmış, neler yapıyormuşum diye dedikodu yapıyorlardı🤣 Özel hayatımı asla anlatmam o sebeple kafalarından uyduruyorlar amaç biraz da ağzımı aramak. Ruh hastası çok maalesef böyle insanların çok huzursuz, mutsuz olduğunu düşünüyorum.
Tam da bunu kast etmiştim akıl okuyorlar.

Haha bizde öyleyiz, gün içinde hiç görüşmezdik bizim arkamızdan da çok dedikodu dönmüş kağıt üstünde evliymişiz öyle olmasa gün içinde sürekli görüşürmüşüz🤣 Ben özel hayatımı hiç anlatmam bu arada napacaklarsa benim evliliğimi, niye bu kadar umurlarında garip bence.
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışsam suratıma bile bakmazdı kesin 😂😂
Evet çok garip insanlar birilerinin boşanmasından mutsuz evliliklerden zevk alıyor ya

Ben eşimle aynı iş yerinde çalışsam suratıma bile bakmazdı kesin 😂😂
Evet çok garip insanlar birilerinin boşanmasından mutsuz evliliklerden zevk alıyor ya
Evet zevk alıyorlar başkasının mutsuzluğu bir insana niye zevk, mutluluk verir hiç anlamıyorum cidden bana garip geliyor.

X