İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zeynep canım cüzdanının içine iyice baktın mı? Bi kağıt bi farklı birşey gördün mü?
Ve bence o cüzdanı at çöpe yenisini al.
İştende çık kurtul bu huzursuzluktan.

Rüyada akrep görmek, azılı bir düşmanla karşılaşılacağı manasına gelir. Rüyada akrebin kendisini ısırdığını görmek, düşmandan zarar görüleceği anlamında yorumlanır. Akrebi öldürdüğünü görmek ise bu düşmandan zarar görmeden kurtulmayı ifade eder.(alıntıdır)
Gerçekten amaç ne?konu sahibi çoktan bakmıştır anlamına,neden yangına körükle gidiyorsunuz?
Konu sahibi arkadaş iseniz bir gözden geçirin derim
Unutmadan " bazen bir pipo sadece bir pipodur"

Amacı para olan parayı alırdı zaten Bugün yönetici bayan bana zeynep sen kaç doğumlusun dedi çok dikkatimi çekti ama şunuda ekliyeyim işe başlamadan önce bu bayan benim gözlerime baktı derin derin sende bi ışık var sen 1 ay sonra bana geliceksin xhanım sizinle birşey konuşabilirimiyiz diyceksin dedi o sıradada ortagı yani o adam bana bakıp şarkı söylüyordu ben aptallık yapıp işe başladım ama zararın neresinden dönlürse kardır

İnsan kaçakçılığı diye bir şey var. Türkiye’de de ne yazık ki organ mafyası, fuhuş mafyası, çocuk ticareti oluyor. Bildiğin ülkeler arası çocuk ve insan kaçırılıyor. Neler oluyor neler. Bunu yapan insanların para için yapmayacağı şey yok. Dünya ne olaylarla çalkalanıyor. Buradan çıkış yok ne demek? Bir de bunu yapan hiç mi kadın yok? Aleyna Çakırı pazarlayan çete hala ortalıkta.

Amacı para olan parayı alırdı zaten Bugün yönetici bayan bana zeynep sen kaç doğumlusun dedi çok dikkatimi çekti ama şunuda ekliyeyim işe başlamadan önce bu bayan benim gözlerime baktı derin derin sende bi ışık var sen 1 ay sonra bana geliceksin xhanım sizinle birşey konuşabilirimiyiz diyceksin dedi o sıradada ortagı yani o adam bana bakıp şarkı söylüyordu ben aptallık yapıp işe başladım ama zararın neresinden dönlürse kardır
Bayağı sallamış.

Gerçekten amaç ne?konu sahibi çoktan bakmıştır anlamına,neden yangına körükle gidiyorsunuz?
Konu sahibi arkadaş iseniz bir gözden geçirin derim
Unutmadan " bazen bir pipo sadece bir pipodur"
Ben konuyu içinde yalan yanlış barındırmadan okudum, cüzdanın 3. Açılışında çantam gözümün önündeydi diyor. Yoksa kötü bi amaç gütmüyorum.
"Yok ya öyle şey olmaz imkansızdır" diye bakmadım olaya.
Unutmadan "bazen sabit fikir, sadece bi sabit fikirdir" 🤣

Allahım düzelir inş. Çok amin 🤲😂
Bu zincire ben de katılayım nolur. Zeynos kendine iyi bak yeni banın mübarek olsun.
[/QUOTE]
Haydaa güldünüz güldünüz bak ne oldu 😁
[/QUOTE]
Kendimi durduramıyorum. :KK70:
[/QUOTE]
Kimin alintisiii buuuuu :KK70: siteyi cokerttik 🥲

Sizler beni yeterince tanıyamadınız sanırım, konu başlığına hatta içeriğin tamamına mune beni banlama diye yazsanız bile, bir konu yasaksa yasaktır bunun tavizi olmaz.

Konuya gelirsek, belli ki bir şebekeye denk gelinmiş, muhtemeldir ki kaçakçılık yapan bir yer, herkesin bir korkusu vardır, bu şebekelerde insanların korkularından faydalanır, ki şunu asla unutmayın bir şeye inanmanızdan ziyade ona duyduğunuz korkudur sizi ele geçiren.

Bakın koronaya, virüsü kapmasanız da korkusu herkese yetiyor.

Neyse, konu yasak olduğundan kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X