İş yerimde tuvalet yok :(

ayakkabidelisii

🐾🐾🐾
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2014
392
483
Evet hanimlar, bir dukkanda çalışıyorum ve dukkanda sadece el yıkama lavabosu var. Tuvalet yok, yer de yok zaten ama ben gunde en az 2 kez disarda bir polikinlige yuruyup lavabosuna giriyorum. Hem ordan fark ederler diye korkuyorum cunku hakli insanlar hemde sogukta usuyorum disari cikip. Su bile icmiyorum idrarim gelmesin diye(ki gunde 3n az 1.5 2 litre icerdim ise girmeden once) ama yinede en az 2 kez çıkıyorum lavaboya. Sizce ne yapabilirim?
Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol soyle bi aparatla el yikama lavabosuna yapsam cok mu pislikce bi davranis olur? Cildiracagim artik lutfen fikir verin

Umumi tuvalet de yok hic etrafta maalesef. Olsa pis mis demeden gireceğim ama yok

Senden başka çalışan kimse yok mu onlar tuvaletlerini ne yapıyor.??
Yakınlarda cami yok mu o aparatla lavaboya yapmanız hiccc hijyenik değil

Calisan baska kimsey ok kucukbir dukkan :KK43:

Evet bencede dimi ne yapacabgimi bilemedim. Cami var pek yakin sayilmaz ama var hatta ilk baslarda oraya gidiyordum ama cok tenha ve bi erkek duruyor surekli, karanlik. Bu tecavuz taciz olaylarindan ve adamin bakislarindan korktugum icin oraya gidemiyorum maalesef

el yikama lavabosu kapali bir yer miki nasil kullanacaksınız bu aleti.Hem hijyenik olmaz ellerinizi yikadiginiz hatta belki orda cay filan ictiginiz bardaklari yikiyorsaniz oraya tuvaletinizi yapmanız olmaz.Absurt gelebilir ama isinizimi degisseniz.

el yikama lavabosu kapali bir yer miki nasil kullanacaksınız bu aleti.Hem hijyenik olmaz ellerinizi yikadiginiz hatta belki orda cay filan ictiginiz bardaklari yikiyorsaniz oraya tuvaletinizi yapmanız olmaz.Absurt gelebilir ama isinizimi degisseniz.
Bir tarafi aciksadece kosede bir yer disardan gözükmez kapiyi da kitlerim içerden yaparken diye dusundum ama evet bencede dogru pislik bi fikirdi zaten bu :KK43:

X