İş yerinde hoşlandığım bey hakkında

Yazdıklarınızda Ayhanın ilgisi olma ihtmali kısmı hariç, diğerlerni göz önünde bulundurup cebe atıyorum.Ama yorumların çoğunun olumsuz gelme sebebi,adamın açıkça hamle yapmamış olması gibi geliyor bana.Yani muhalefet olmak için yazmıyorum asla yanlış anlaşılmasın belki de göremediğim bir nokta vardır.Gerçekten de şu haliyle toscana seni seviyorum dese yorumlar değişir miydi mesela?

Değişmezdi. Oluru olan adam sana böyle davranmazdı. Çoktan ilgisini belli etmiş, hamlesini yapmış olurdu. Gerçekten hoşlanan erkek beklemiyor, bekleyemiyor. Doğrusu bu.

Yani...hepsine uzun uzun cevap vermek isterdim ama değişkenlik gösteriyor cevaplar.Onun kadar heyecanlandıran olmadığı için başkasına bakmıyorum.Ama mesela ilgimi hiç bariz belli etmiyorum, hep belli bi mesafe çerçevesinde kalmaya özen gösteriyorum.Emin olun “Toscana da bana aşık ya,ilgisi var kadının” diye rahat rahat diyemez bu adam.
Evet, ben de buradaki herkes gibi dedim ki; o da ilgilense gelir açılırdı.Fakat emin olun çok real görünse de bu bakış açısının gerçek hayatta dar ve yetersiz kaldığı,bazı etkileşimleri açıklayamadığı anlar oluyor,oldu.Şu var mesela,ben bu 1,5 yılda bu adamdan tam 3 kez vazgeçtim,bıraktım kafamda bitirdim.Fakat her seferinde kendimi bir süre sonra onun alanında gezinirken buluyorum,bir bakıyorum yine ona çekilmişim.3.de artık dedim ki bunu ben yapmıyorum.bilinçli ya da bilinçsiz,beni o çağırıyor.burada yazarken basit olsa da yaşarken başka.sadece bu adamla bir hikayemin olmasını istiyorum en çok.

Bi benzerini yasadım vazgeçmek değil uzaktan bakıyordum begeniyordum ama çekim alanımdan o da cıkamıyordu ben de ondan çıkamıyordum hatta bu dönemde ben baska birileriyle görüştüm o da görüştü eminim ama bu çekim devam etti. Ve ne oldu bi şekilde evren bizi yan yana getirdi müthiş bi hafta geçirdim ve bitti. Asla pişman değilim🙈
Velhasıl zorlama olacağı varsa oluyor

Konu yaz dizisine döndü ama sana kötü bir haberim var. Burak bey başroldeki yakışıklı ve iyi kalpli olup şirketteki masum kıza aşık olan patron değil. Başrolün kötü, kısmen yakışıklı sayılabilecek ama itici ve kötü niyetli zengin kuzeni.
Ayrıca özlem hakkında o şeyleri söyleyenler emin ol ki senin arkandan da söyleyecekler.

X