İş yerinde hoşlandığım kişi?

Hımmm. Ya önce biraz samimiyet kurmak gerek gibi geldi bana sanki tepkisini ölçmek için. Ondan sonra aksiyon almak daha mantıklı olur adam da bi anda ne alaka olmaz böylece 😊
Sizin başka konuda da tavsiyelerinize denk geldim.Bir gün ilişkiler konusunda tavsiye almak istersem size danışayım ben de :)

Hımmm. Ya önce biraz samimiyet kurmak gerek gibi geldi bana sanki tepkisini ölçmek için. Ondan sonra aksiyon almak daha mantıklı olur adam da bi anda ne alaka olmaz böylece 😊
Hımm o zaman haftayaki toplantıyı mı beklesem ki bilemedim. Mesaj atsam da numarasını almış olucsm tabi.

Haberleri ver. Yoksa çatlarız😄 ben böyle işleri takip ettiğim için iş yerinde günah çukuru diyor arkadaşlar bana😄 ne yapayım entrikayı ve kurguyu seviyorum 🤣

Önce adamla karşılaştığınızda bir gülümsemeyi deneseniz. Gerçek iletişim bu şekilde olur genelde.

Hiç yüzüme bakmayan biri mesajla yürüse ne oluyoruz derim. Bence önce ufak tefek sohbeti gülümsemeyi deneyin sonra ilerletirsiniz.

Önce adamla karşılaştığınızda bir gülümsemeyi deneseniz. Gerçek iletişim bu şekilde olur genelde.

Hiç yüzüme bakmayan biri mesajla yürüse ne oluyoruz derim. Bence önce ufak tefek sohbeti gülümsemeyi deneyin sonra ilerletirsiniz.
Haklısınız karşılaşma 1 hafta sonra olacak tatlış bir mesaj atarım ama iş durumuna göre ki yarın onla ilgili bir iş olabilie gibi

Sağlam stalk lazım bence çünkü ortak iş yapıyorsunuz hayatında birisi varsa ters tepebilir durum bu iş hayatınızı etkiler. Hayatında birinin olup olmadığını öğrenebilirseniz bir şekilde adımlarınızı ona göre daha kolay sekillendirirsiniz.

Evet yarin aticam hatta aksam aticaktim ama iş halloldu yarin atayim bakalim🙈
iş yerinde ilişkiler sıkıntı. bazı yerlerde yasak da . sizin iş yerini bilmem. ayrılsan sıkıntı barıssan sıkıntı işe yansıtmamak ayrı bi olay. adam bekar mı sevgilisi var mı bi arastır oyle msj at. dan dıye msj atılmaz :)))

Arkadaşlar iş yerinde birini beğenmeye başladım. Haftada bir toplantıda görüşüyoruz. Aslında kendimde beğendiğimi anlamamışım. Bugün arkadaşlara şöyle cool diye anlatırken arkadaşlar e sohbet kurup arkadaş olsana dediler. Tabi ben soğuk nevale olduğum için bilemedim nasıl yapsam. Sosyal medyadan direk eklemek olmaz gibi. Ortak işler var yarın bir bahaneyke mesaj atsan diyorum ne dersiiniz.?
Ama diğer onu tanıyan kişiler o kötü biri sallamaz hiçbişeyi filan diye yorumladılar o açıdan geri mi dursam bilmiyorum tabi.
Yüz yüze tanış mesajla olmaz bence de

iş yerinde ilişkiler sıkıntı. bazı yerlerde yasak da . sizin iş yerini bilmem. ayrılsan sıkıntı barıssan sıkıntı işe yansıtmamak ayrı bi olay. adam bekar mı sevgilisi var mı bi arastır oyle msj at. dan dıye msj atılmaz :)))
İşle ilgili mesaj atıcam dan diye açılmıycam ki

X