İş yerindeki entrikalar ve yaşadığım psikolojik çöküntü

işi öğretmek için maalesef acımasız oluyorlar
siz yine birkaç ay benim çoğu muhasebeci arkadaşım ilk yıl ücretsiz ikinci yıl yarı asgari ücretle işi öğrenmek için çalışıyorlardı

neyse
duruşma varken gitmemezlik yapman ayıp olmuş

ama 3 kuruş para vermekten kaçınan adama nasıl güvendinizde babanıza sormagereği duydunuz şaşırdım ben olsam sormadan hayır derdim

Ayrılın hemde hemen...
Bu devirde bir baskasinin sorumlulugunu ustune almak akıl kârı degil ustelik avukatsiniz en iyi sizin bilmeniz gerekir.
Patronunuzda tam bir şark kurnazıymış. Başka büro mu kalmadı bundan kötüsü olamaz herhalde...

Ayrılın,kesinlikle ayrılın zira amiyane tabirle patronununuz binmeye alçak eşşek arıyor.
Bu kadar yüzsüzlük olmaz yani. Hem maaş verme,hem üzerine iş ve sorumluluk yık hemde kendi imkanlarından feragat etmesini,kendi sigortasını ödemesini bekle. Oldu başka bir isteği varmıymış?
Anladığım kadarıyla maddi anlamda aileniz destek,gebe değilsiniz bu işe ,dolayısıyla eminim evde otursanız dahi bu kadar harcama yapmaz bu kadar içeri girmezsiniz maddi anlamda.

Durduğun kabahat

Bu kadar ofisi olan vs büyük büroda stajyere bile maaş verilir ki iyidir o maaş bile

Hem Nasıl ofis o yemek parası vs olmayan

Sigortan vs özel durum da ofisi senin üzerine açıp vergiyi Nasıl sana ödetecekmiş gelir ona gider sana olur mu öyle saçmalık

Ayrıca başka bir halt mı dönüyor yani diğer ofisler vs deniyorsa sizin orada sadece 4 kişi olmanız anormal

50 si avukat 120 kişinin çalıştığı bir büroda yıllarım geçti bu kadar saçma bir çalışma şartı ne duydum ne gördüm

X