İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

ya bu adam bence tedavi falan görüyo. o sultan şerefsiz yazan resimde görünen ilaç ne ilacı onu görünce aklıma geldi bence hasta.

çünkü bu gerizekalı değilse bi insanın başvuracağı bişey değil.

adam ne iş yapıyo? allah aşkına mesleği ne? kaç yaşında?

Şuan anladım ki, KK nın kadınları bir araya geldiğinde hiç bi sorun çözümsüz, hiç bi sır hiç bi şifre gizli olarak kalmıyor, kalamıyor :oha::oha:
O kadar inceledim, söylediğiniz harfleri yerine koymaya çalıştım yinede çözemedim. Helal olsun valla.
Konunun devamını merak ediyorum.
Sultan kimmiş ?
Bu adam ne tür bi değişik ?
Karısı öğrendi mi durumu ?
Öğrendiyse naptı ?
Çocukları var mı ?
Kaç yıllık evliler ?
Adam kaç yaşında neyin nesi nasıl bi manyak ?
Sultan, karısını aldattığı kadın mı ? Yani adam evliyken mi bulmuş bu sultanı, yoksa karısından da önce varmıymış ?
KİM BU SULTAN ?!
Sultan kim ?
Sultan kim ??
Sultan kim ???
Konu sahibi bi özet geçse keşke sorularımla alakalı :KK53:

evet bi rahatsızlığı var ama psikolojik değil
mesleğinide söylemeyim ama o sektörde kısa bi süre çalıştım malesef. bu tarz işler orda fazlaca dönüyo.
yaşı 45 civarı
3 çocuğu var
sanırım 22 yada üstü evliler
Ablam olayı öğrendi hiç saklamadım.
ama olay iyice karışık bi hal aldı. mesajlar 2014 yılının ortasında falan başlamış ve özledim diyerek başlamış.
zaten daha önce yakalanmış vukuatlı diyorum ya. snırım bu kadın o kadın. adam kadının adınıda sonradan öğrenmiş sanki.
mesajın birinde " senin adın sultanmı " yazıyo.

bunları yaşamak için biraz ihtiyarmı evlenecek çocuğu var adamın, oturup bu çocuklar yarın evlenecek diye düşünse ...

evet bi rahatsızlığı var ama psikolojik değil
mesleğinide söylemeyim ama o sektörde kısa bi süre çalıştım malesef. bu tarz işler orda fazlaca dönüyo.
yaşı 45 civarı
3 çocuğu var
sanırım 22 yada üstü evliler
Ablam olayı öğrendi hiç saklamadım.
ama olay iyice karışık bi hal aldı. mesajlar 2014 yılının ortasında falan başlamış ve özledim diyerek başlamış.
zaten daha önce yakalanmış vukuatlı diyorum ya. snırım bu kadın o kadın. adam kadının adınıda sonradan öğrenmiş sanki.
mesajın birinde " senin adın sultanmı " yazıyo.

bunları yaşamak için biraz ihtiyarmı evlenecek çocuğu var adamın, oturup bu çocuklar yarın evlenecek diye düşünse ...
hangi sektörde şifreli işler fazlaca döner arkadaşım? söylr gitsin adamı tanıyan yazdıklarından zaten tanır ki. bir de direkt fotoğrafı koymuşsun zaten tanınır tanınsa.

rezalete bakın allah aşkına. allah ıslah etsin. kahbe yazmış bide sevgiye bak. kahpe yazmaktan aciz herif evdeki karısını beğenmeyip başkasını arıyo.

hangi sektörde şifreli işler fazlaca döner arkadaşım? söylr gitsin adamı tanıyan yazdıklarından zaten tanır ki. bir de direkt fotoğrafı koymuşsun zaten tanınır tanınsa.

rezalete bakın allah aşkına. allah ıslah etsin. kahbe yazmış bide sevgiye bak. kahpe yazmaktan aciz herif evdeki karısını beğenmeyip başkasını arıyo.

şifreli işler değilde o sektörde dönen. en hızlı evlilik ve boşanma sektörü demişti benim o zaman ki müdürüm.
malesef market

Anam kim bu sultan ????? Kızlar helal olsun size pesssss çözmüşsünüz yav :confused::confused::confused:

X