İshal ve kusma

XSNM

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
99
33
26
Merhaba arkadaşlar 11 haftalık gebeyim sabahları mide bulantım oluyor bide ishal oluyorum böyle karnımda gaz gibi ağrı oluyor kalkıyorum yataktan bir kaç gündür ama tek sabahları oluyor sonra iyiyim sabahları kusma ve ishal neden oluyor acaba bilgisi olan varmı🙈🙈

Ben de bugün aynı senin dediğin gibi oldum sonra devam etmedi özelikle sabah uyanır uyanmaz mide bulantısı oluyor

Ben de bugün aynı senin dediğin gibi oldum sonra devam etmedi özelikle sabah uyanır uyanmaz mide bulantısı oluyor
Doktoruma gittim bugün ilaçlar yapa bilir dedi ama ishal rengim de yeşil olunca mikrop olabilir dedi dahiliye ye yönlendir di mikrop varsa ilaç vericek ona göre 🙈 mikrop yoksa verdiği ilaçları kesicek sıra sıra hangisi yapıyor bakicak

Ayyy canim 7 haftalik gebeyim aynisini yasiyorum sonunda benim gibi birini buldum sabah sadece ishalim var aynen aksamlari ve sabahlari kusmam cok oluyo gündüz biseyim yok dr normal deyip duruyor hadi kusma normal de ishal neyin nesi

Ayyy canim 7 haftalik gebeyim aynisini yasiyorum sonunda benim gibi birini buldum sabah sadece ishalim var aynen aksamlari ve sabahlari kusmam cok oluyo gündüz biseyim yok dr normal deyip duruyor hadi kusma normal de ishal neyin nesi
Canım ilaç kullandırıyor mu ben verdiği ilaçları kestim ishal gecti 16 17 haftalık gebeyim sabahları bulantı bazen oluyor bazen olmuyor şuan ama ishal yok çok şükür kan ile magnezyum ilacı yapmış bana

Multivitamin kullaniyorum demir folik asit omega falan hepsi var benimde 2 gundur ishalim kesildi ama ben dr a bulanti hapi yazdirdim o mu kesti bilemiyorum

Multivitamin kullaniyorum demir folik asit omega falan hepsi var benimde 2 gundur ishalim kesildi ama ben dr a bulanti hapi yazdirdim o mu kesti bilemiyorum
Vitamin felande yapıyor Canım evet belki bulantı ilacı aldın da kesmiş olabilir ama vitamin folik asit felan de İshak yaptığı çok oluyor ben ilaçları bıraktığım gibi kesildi çünkü benim ishalim

Vitamin felande yapıyor Canım evet belki bulantı ilacı aldın da kesmiş olabilir ama vitamin folik asit felan de İshak yaptığı çok oluyor ben ilaçları bıraktığım gibi kesildi çünkü benim ishalim
Anladim canim evet bence de vitamin ilaclari yapiyo ishali gecti simdilik şükür ..... bu arada ben sık acıkmaya başladım sende de oluyo mu daha 8 haftalik çok erken degil mi

X