İşi bırakmayı düşünüyorum

Yazarım, Allah kolaylık versin 🤲 elinden bayağı iyisi geliyor bence,sen bana bakma,panigim o yüzden işte .
bnde paniğim titizim takıntılıyım huylarımız aynı hatta ayni kurumda bile çalışıyor olabiliriz 😂😂yaz bekliyorum cnm kurumunu bnde yazcam bakal im

Evet özele de gitmiştim, tavsiye edilen hatta lüks diyebileceğim bir yer İstanbul da ama dinlemiyodu pek, giderim daha düzgün yere , evet ilaçlar düzgün dusunmeni sagliyorlarmis. Geçenlerde öğrenmiştim bunu.korku ve panikle cidden çok zor,ben artık huzurlu sağlıklı ,kendine güveni olan bir insan olarak yaşamak istiyorum, ömrümün geri kalanını , o kadar istiyorum ki ağlıyorum bunları yazarken :KK43: hayatımın her ama her alanında öyle olsun istiyorum, ve o kadar sorgulanıp, eleştirildim ki,benim pasif olmam kımseye beni devamlı yönlendirmeye çalışması hakkını vermez
lüks , reklamı çok iyi yapılan yerler falan düşünmeyin. anlaşamamış, enerjiniz uymamış, sizi anladığını düşünmemiş olabilirsiniz. bu da normal. enerjinizin uyacağı çok sayıda uzman vardır, bu kesin.
ben size güveniyorum, seneye bu zamanlarda bu sorunların üstünden gelmiş olacaksınız.

Anladınız sanırım kurumu, merkez olsa tarama olurdu,ben de düşünmedim değil. Ki her isteyeni de almıyorlar,süt izninde calisicam evet,son kararım, neredeyse yarım gün çalışıp,rahat bir izlenim vermeye çalışıcam, dikkat ediyorum rahat tiplerle beceriksiz bile olsalar kimse ilgilenmiyor, nasıl olsa moral bozamiyorlar. Çantamı alıp çıkarken bile "çık çık" lafa bakar mısın, ben nasıl stres olmayayım, çok zorlanıyorum çok. Diğer arkadaş benden hızlı jet gibi cikiyor laf yok ama bana var çünkü basit işlerin adamı oluyorum maalesef , öyle zor ki .

Bı kere maaş yetmeyince evet panik olup şüphelendim ama o konuyu çok iyi çözdüm.zerre tereddütüm yok, genel depresyon olamaz çünkü kendimi bildim bileli iş stresi yaşıyorum

Heh işte evet. Onlar ben diğer ise başlamadan gelseler sorun yok, amir falan kimse bı şey demez ki zaten , ama bu sefer kafama koydum, diyelim yine aynı hareketi yapıyorlar ki yapacaklar, bir gün sora geç gelip Alicam hakkımı, evet dalga gececekler, ayy sen dün geç çıktın hakkıni mi aldın diyecekler, gulecekler, içimden sinir küpü olucam ama hem sinir olup hakkımi kullanamamaktansa bu sefer hakkımı kullanmis olucam, onlar da bal gibi biliyor çıkamama sebebimin onlar olduğunu.

Evet özele de gitmiştim, tavsiye edilen hatta lüks diyebileceğim bir yer İstanbul da ama dinlemiyodu pek, giderim daha düzgün yere , evet ilaçlar düzgün dusunmeni sagliyorlarmis. Geçenlerde öğrenmiştim bunu.korku ve panikle cidden çok zor,ben artık huzurlu sağlıklı ,kendine güveni olan bir insan olarak yaşamak istiyorum, ömrümün geri kalanını , o kadar istiyorum ki ağlıyorum bunları yazarken :KK43: hayatımın her ama her alanında öyle olsun istiyorum, ve o kadar sorgulanıp, eleştirildim ki,benim
Aynı şeyleri yaşadım ve ben işyerinden kaçtım tam iki yıl.oyle pişmanım ki.su an daha ıyiyim.benim süt izni kullanan personelim olsa onu evrak işlerine ya da arşive veririm.
Evet, Ama artısı da var, pratik_hizli diilim.en çok canımi sıkan da, mesela vatandaşa cevap veriyorum ya yüzyüze veya telefonla,hemen arkadaşım vatandaş gidince bana başlıyo,soyle yapman lazım,böyle yapman... İşte adamı başından savamiyosun,,, gülümseyerek diyor alaysı gibi .iyi de o kadar sinir oluyorum ki belli etsem kavga da edemem,yani kim olsa sinir olur, habire benim naaptigimi ettiğimi takipteler,iş bölümüne de onlar karar veriyor resmen
Belki de arkadaşlarınız sizin sikintilari görüp yardımcı olmaya çalışıyordur.hakkaten de işiniz harici kişilere gereğinden fazla bisi izah etmeyi bırakırsanız dünya varmış ddiyeceksini.

Var evet ama belli de edilmez bu tip yerlerde. İnsanlar ne hatalar yapıp duzeltiyor, diliyle falan,ama ben yapsam kabak gibi ortada olur,işi kıvırıyorlar benden kötüler
Yaptığım hatalarla ilgili şunu öğrendim 40 yaşında hatalıysa n da ben hata yaptiiiiim diye abartarak anlatmayın.hatalarinizi söyleyin ama abartmadan...

Kişiliğimle alakalı işte, çıkarken bile telaşlı olduğumu saklasam da anlaşılıyor.biraz ciddi takılmaya çalışsam, ooo rose ye bak pas vermiyor diyorlar.eger ise devam edersem ücretsiz izne ayrılmayip, bu izni o gün iş uzamasından kullanamazsam,diğer gün o gün ziyan olan süre kadar geç gelicem, amir ya da arkadaşım ooo saat kaç rose hanım derlerse, dün işler uzadı kullanmadığım kanuni hakkımı kullanıyorum diycem,evet yine alaysı olacaklar,ezik gibi bakacaklar,eminim çünkü kişiliğim ve tavirlarimdan herkes beni biliyor.o cümleyi bile kendime guvenemeden, güveniyormus gibi kurdugumu anlayacaklar, arkadaşlarım diğer günler sıklıkla tekrarlayarak ooo roseye bak,hakkını yedirmiyor diyecekler, bı yanlışım olduğunda göstermeye yanasmayi bırak,komple uzaklasacaklar.cunku yıllardır herkes birbirini tanıyor.benim ne kadar stres olduğumu bile bile yapacaklar bunu.onlara muhtacım diye onların istediği gibi olmami istiyorlar. Onlara muhtaç olduğum için kizamadigimi, tartışmaya giremedigimi biliyorlar,bazen mecburi Şirinlik yaptığımı... İznim hakkında değil, genel olarak diyorum panigim ya,yanlış olduğunda veya değişik bı iş geldiğinde sormam lazım , sırt cevirecekler , işte ben bunlara dayanamıyorum artık, hep bı panik, stres, muhtaclik nelluniverso nelluniverso
Ya arkadaşım bebeğin var bebeğin. Öyle düşünürler böyle düşünürler deyip duruyorsun valla kızıyorum. Bebeğin herşeyden önemli değil mi? Devlet memurusun. Maaşını bu insanlar vermiyor. Süt iznin neyse o. Herkes kendini ona göre ayarlasın. Ben olsam müdürümle konuşurdum. Ne kadar önemsiyorsun. Böyle yaptıkça üzerine gelirler tabi

Ya arkadaşım bebeğin var bebeğin. Öyle düşünürler böyle düşünürler deyip duruyorsun valla kızıyorum. Bebeğin herşeyden önemli değil mi? Devlet memurusun. Maaşını bu insanlar vermiyor. Süt iznin neyse o. Herkes kendini ona göre ayarlasın. Ben olsam müdürümle konuşurdum. Ne kadar önemsiyorsun. Böyle yaptıkça üzerine gelirler

+1

Evet,bağımsız yapmam lazım, ilkokulda karnemde bağımsiz iş yapma yeteneğim pekiyi değildi,iyiydi o zaman bile ,şimdi karne verseler , 2 alırım ,geçer 🤦
Kendinizi bukadar küçümsemeyin nolur,
bilmediklerinizi sorun,yapa yapa akılda kalıyor zaten,gerekirse not alın,
ben ilk zamanlar öyle yapıyordum,hala takılınca soruyorum,ama baya oturttum sistemi.
Hatta bölümleri bile karıştırıyordum ilk başladığımda,kimseye söylemedim bunu tabi 😂
Önemli olan istemek,çaba sarfetmek, zamanla hızlanırsınız sizde, kendinizi sevin, pozitif olun ve güvenin ❤️

bnde paniğim titizim takıntılıyım huylarımız aynı hatta ayni kurumda bile çalışıyor olabiliriz 😂😂yaz bekliyorum cnm kurumunu bnde yazcam bakal im aynımi
Ah canım ya,benim kadar diildir korkma,yazicam az sonra,senin kurumunu biliyor olabilirim, açtığın konulara göz gezdirmistim
bnde paniğim titizim takıntılıyım huylarımız aynı hatta ayni kurumda bile çalışıyor olabiliriz 😂😂yaz bekliyorum cnm kurumunu bnde yazcam bakal im

Ya arkadas olalim mi:KK43: ben de bu ruh hali içindeyim. Dışardan belli etmesem de pek her gün diken üstü. Hele toplantı sunum varsa...
Allah sizin de yardımcınız olsun, olalım tabi
lüks , reklamı çok iyi yapılan yerler falan düşünmeyin. anlaşamamış, enerjiniz uymamış, sizi anladığını düşünmemiş olabilirsiniz. bu da normal. enerjinizin uyacağı çok sayıda uzman vardır, bu kesin.
ben size güveniyorum, seneye bu zamanlarda bu sorunların üstünden gelmiş olacaksınız.
İnşaallah, çok ve vaktinizi aldım, çok sağolun tekrardan
Aynı şeyleri yaşadım ve ben işyerinden kaçtım tam iki yıl.oyle pişmanım ki.su an daha ıyiyim.benim süt izni kullanan personelim olsa onu evrak işlerine ya da arşive veririm.

Belki de arkadaşlarınız sizin sikintilari görüp yardımcı olmaya çalışıyordur.hakkaten de işiniz harici kişilere gereğinden fazla bisi izah etmeyi bırakırsanız dünya varmış ddiyeceksini.
Müdür olmuşsunuz ne guzel, ben de olabilseydim keşke .bana mudur uğradığımda demişti, sana ... İşi yaptırmayı düşünmüyorum diye , ama ise başlayınca öyle olmadı.hep o tip sözler verip salliyo, iş yerinde bana serte yakın davraniyor, ayrılırken ve başlamaya yakın da öyle neşeli ugurlayip karşılıyor ki, gerisi fıss... Çocukmusum gibi işte anladın mı,o da biliyor benim stresli bı tıp olduğumu, e zamanında iyi davransana, çalışırken disipline ediyorum hani yüz vermiyorum hesabı mi anlamadım, hatta doğum iznine çıkarken,odada dedi ki, dönüşte bekliyoruz, burada sana zulmeden de yok, gelirsin yarım gün çalışırsin diyo... Eee ben çalışırken niye rahat davranmıyo bana, ciğerimi biliyorlar bak eminim buna , evet çok açıklama,izahla uğraşmam da kötú.size de geçmiş olsun size ne gibi şeyler oldu ki böyle 2 sene işten iten sizi ?
Yaptığım hatalarla ilgili şunu öğrendim 40 yaşında hatalıysa n da ben hata yaptiiiiim diye abartarak anlatmayın.hatalarinizi söyleyin ama abartmadan...
Evet evet
Ya arkadaşım bebeğin var bebeğin. Öyle düşünürler böyle düşünürler deyip duruyorsun valla kızıyorum. Bebeğin herşeyden önemli değil mi? Devlet memurusun. Maaşını bu insanlar vermiyor. Süt iznin neyse o. Herkes kendini ona göre ayarlasın. Ben olsam müdürümle konuşurdum. Ne kadar önemsiyorsun. Böyle yaptıkça üzerine gelirler tabi
Kelimenin tam anlamıyla o işte ,ben öyle yaptığım için üzerime geliyorlar, özgüvenim olsa bunların zerresini yaşamam,benim naapip edip rahat olduğum izlenimi vermem lazım ki hayatı zindan etmeyeyim kendime. Yarın uğramayı düşünüyorum neşeli şekilde.
Kendinizi bukadar küçümsemeyin nolur,
bilmediklerinizi sorun,yapa yapa akılda kalıyor zaten,gerekirse not alın,
ben ilk zamanlar öyle yapıyordum,hala takılınca soruyorum,ama baya oturttum sistemi.
Hatta bölümleri bile karıştırıyordum ilk başladığımda,kimseye söylemedim bunu tabi 😂
Önemli olan istemek,çaba sarfetmek, zamanla hızlanırsınız sizde, kendinizi sevin, pozitif olun ve güvenin ❤️
İnşallah çok sağolun 💕

10 yildir ayni işi yapiyosan artik o iş otomatige baglanmistir, ezbere yaparsin aslinda, acaba panikatak vs stres tetikleyen bi ruhsal problemin mi var farkina varmadigin?
Yıllarca boğuştugum en iyi zamanlarımın cehenneme döndüğü o günleri hatırlamak bile istemiyorum...yaşamayan bilemez..yaşadım ve sizi çok iyi anlıyorum.ve inanıyorum ki bizi bizden başkası da anlayamaz..ya güler geçer.. ya hiç bulaşmaz vs. Ama yasayan bizzat ilgilenir hele de benim gb izin yıllar mücadele edip kurtulmuşsa bunu görev bilir.. Ben yıllarca kadınlar kulübünde benim gb olanlardan destek buldum.simdi ise destek olmak için girdim. Eger sizde bu illetten kurtulmak istiyorsanız seve seve sizinle ilgilenirim.şifa önce Rabbimden ama bir aracı da şart.. Ben reiki şifa enerjileriyle şu an bu durumdayım son zamanlarda çok popüler olmuş aslında atalarımızdan gelen fakat ne yazık ki hiçbir bilgiye sahip olmadığımız yaradanımızın bizlere bahşettiği o muazzam enerjiler.. hele de yerinde ve layıkıyla kullandık mı hayat daha güzel olmasında ne yapsın..burda detaylarla belki ilgisini çekmeyen arkadaşlarımın kafasını karıştırmak istemem..eğer gerçekten kurtulmak isteyen ve önce allah a sonra da onun bize verdiği bu güzel hayata dört elle sarılmak ve her nimetinden yararlanmak isteyenleriniz varsa bana özelden ulaşabilirler.. hepinize sevgiler

Yıllarca boğuştugum en iyi zamanlarımın cehenneme döndüğü o günleri hatırlamak bile istemiyorum...yaşamayan bilemez..yaşadım ve sizi çok iyi anlıyorum.ve inanıyorum ki bizi bizden başkası da anlayamaz..ya güler geçer.. ya hiç bulaşmaz vs. Ama yasayan bizzat ilgilenir hele de benim gb izin yıllar mücadele edip kurtulmuşsa bunu görev bilir.. Ben yıllarca kadınlar kulübünde benim gb olanlardan destek buldum.simdi ise destek olmak için girdim. Eger sizde bu illetten kurtulmak istiyorsanız seve seve sizinle ilgilenirim.şifa önce Rabbimden ama bir aracı da şart.. Ben reiki şifa enerjileriyle şu an bu durumdayım son zamanlarda çok popüler olmuş aslında atalarımızdan gelen fakat ne yazık ki hiçbir bilgiye sahip olmadığımız yaradanımızın bizlere bahşettiği o muazzam enerjiler.. hele de yerinde ve layıkıyla kullandık mı hayat daha güzel olmasında ne yapsın..burda detaylarla belki ilgisini çekmeyen arkadaşlarımın kafasını karıştırmak istemem..eğer gerçekten kurtulmak isteyen ve önce allah a sonra da onun bize verdiği bu güzel hayata dört elle sarılmak ve her nimetinden yararlanmak isteyenleriniz varsa bana özelden ulaşabilirler.. hepinize sevgiler
Çok teşekkür ederim, cidden durumu yaşamayanlarin anlaması imkansız gibi.bu arada üyeliğimi kapatmıştim, hiç niyetim yoktu açmaya,diğer konumda arkadaşlar merak etti ve hâlâ yazdıkları için, açtım, şimdi tesadüf açtığım konulara tıkladım, son mesaj dün diyo, merak ettim ne alaka diye,bı baktim bu mesaj, yalnız ben sabirii da diilim nasıl olacak ki, dediğinizi duydum ama bakayım biraz Google'dan yazayım size.

Çok teşekkür ederim, cidden durumu yaşamayanlarin anlaması imkansız gibi.bu arada üyeliğimi kapatmıştim, hiç niyetim yoktu açmaya,diğer konumda arkadaşlar merak etti ve hâlâ yazdıkları için, açtım, şimdi tesadüf açtığım konulara tıkladım, son mesaj dün diyo, merak ettim ne alaka diye,bı baktim bu mesaj, yalnız ben sabirii da diilim nasıl olacak ki, dediğinizi duydum ama bakayım biraz Google'dan yazayım size.
Canım yaaa sana şu kadar diyim bu anlattığın adımlar var ya..hesap kapattım bi anda girmen ve benim mesajınla karşılaşman bunlar benim çalışmalarımın gücünü gösteriyo bana çünkü ihtiyacı olanları cekiyorum..burdan bir arkadaşımız bu ay ki çalışmaya dahil oldu istersen ınsta da ... sayfasından da bilgi alabilirsin...ben çok mutlu oldum. Sabır konusuna gelince inan bende öyleydim sihirli değnek değsin bi anda gitsin bitsin istiyodum ama içerden çözümlenmesi zaman alıyo ve inan sabır da gelişiyo..Bir de sadece bu değil birçok sorununa çözüm buluyo olman yeni seylerin farkına varman o kadar haz veriyo ki panik atağı unutuyosun...benim de ınsta sayfam var ... ekleyebilirsin ..bu işi hafife alma ve inan 😊💪 onunla alay ediyorum sende yapabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
X