Işık Dolgusu Yaptırmak İstiyorum

Attis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
62
5
Arkadaşlar ışık dolgusu yaptırmak istiyorum tüm yüz. Yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilirmi lütfen. Nasıl bir süreç yaşanıyor yaptırdıktan sonra şişlik vb ne gibi sıkıntılar oluyor? Bilgisi olan yaptıran duyan varmı? :KK3::KK3:

Arkadaşlar ışık dolgusu yaptırmak istiyorum tüm yüz. Yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilirmi lütfen. Nasıl bir süreç yaşanıyor yaptırdıktan sonra şişlik vb ne gibi sıkıntılar oluyor? Bilgisi olan yaptıran duyan varmı? :KK3::KK3:

Nasobial bölgede sıkıntı yasamssın hafif şişer hafif morarır bende oyle oldu enazından baska biyererime yaptırmadım canım bilenler yazar umarım

Nasobial nedir acaba? Yüzünemi yaptırdın göz altımı? Öyle ellediğinde yer değiştiren bişeymi bu yoksa serum gibi cildi canlandıran bişeymi ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nasobial nedir acaba? Yüzünemi yaptırdın göz altımı? Öyle ellediğinde yer değiştiren bişeymi bu yoksa serum gibi cildi canlandıran bişeymi ??

Nasobial burundan agıza dogru ınen cizgiler parantez gibi )))elledıgınde bişey degişmiyor canım içinde sıvı bişey

Cumartesi randevu aldım ama korkuyorum biraz doğrusu. İğneyi batırıp çıkarıyorya yüzünde o his korkutuyor canım çok acıcak endişesi var. Aşı gibi olsa neyse iğneyi dibine kadarmı sokuyor ayyy bilmiyorum belki yaptırmam belki prp yaptırırım kararsızım yani gidince karar vericem. Ama ışık dolgusu daha kalıcı ve tek seansta sonuç alınıyor bakalım

Cumartesi randevu aldım ama korkuyorum biraz doğrusu. İğneyi batırıp çıkarıyorya yüzünde o his korkutuyor canım çok acıcak endişesi var. Aşı gibi olsa neyse iğneyi dibine kadarmı sokuyor ayyy bilmiyorum belki yaptırmam belki prp yaptırırım kararsızım yani gidince karar vericem. Ama ışık dolgusu daha kalıcı ve tek seansta sonuç alınıyor bakalım

Anestezi kremi sürülüyor amma korktun yahu ))))

Işık dolgusu göz altında etkili oluyor diğer bölgelerde hiç bir şey anlamadım sanki hiç bir şey yapılmamış gibiydi, siz bilirsiniz ama göz altı dışındaki bölgeler için farklı dolgular yaptırsanız daha etkili olacaktır.

Teşekkür ederim bir kere denemeyi düşünüyorum cildim çok mat ve soluk belki iyi gelir bugün görüşeceğim sonuçları burdan size yazarım

Hakan Erbil ve Taner Bahar arasında kaldım. Bugün görüştüm ama gelecek ay yaptıracağım biraz pahalı çünkü

ışık dolgusunu duyuroum ama normal dolgudan farkı ne bilmiyorum..kalıcılığı ne kadar? bir de tüm yüze yapılıyor demişsiniz.dolgular genelde local olarak sorunlu bölgeye uygulanıyor.ışık dolgusu farklı bir uygulama mı?

Evet ışık dolgusu bir nevi besleyici serum gibi. İçinde bir çok vitamin de bulunuyor ve cilde nem verme özelliği var. Redensity 1 ismi internetten içeriği halkında bilgi alabilirsin. Yani bu madde cilde dolgu yapma amaçlı değil cildin kalitesini arttırmaya yönelik. 6 ayla 1 sene arasında değişiyor kalıcılığı daha sonra yenilemek gerekiyor ama cildi beslediği için cildin yaşlanma sürecini geciktirmiş oluyorsun böyle bir yararı var. Ben 2 fiyat aldım 1300 ve 1500 tl oldukça pahalı önümüzdeki ay yaptırıcam sanırım

Evet ışık dolgusu bir nevi besleyici serum gibi. İçinde bir çok vitamin de bulunuyor ve cilde nem verme özelliği var. Redensity 1 ismi internetten içeriği halkında bilgi alabilirsin. Yani bu madde cilde dolgu yapma amaçlı değil cildin kalitesini arttırmaya yönelik. 6 ayla 1 sene arasında değişiyor kalıcılığı daha sonra yenilemek gerekiyor ama cildi beslediği için cildin yaşlanma sürecini geciktirmiş oluyorsun böyle bir yararı var. Ben 2 fiyat aldım 1300 ve 1500 tl oldukça pahalı önümüzdeki ay yaptırıcam sanırım

mezoterapi gibi sanırım..ben de başladım 2 hafta oluyor.4 seans gerekiyormuş.yani 3 seansım daha var.aynı şekilde cildi besleyip elastikiyetini artırmak için yapılıyor.vitaminler ve hyluronik asit veriliyor..4 seansı 2200 TL ya gelecek..düzenli yaptırmayı düşünüyorum.ışık dolgusunu da sorarım farkı ne hangisi etkili vb..bir kez de onu yaptırırım belki..

Tavsiye ederim derken doktoru kadtetmiştim:KK66: ışık dolgusunu pek etkili bulmadım ben açıkçası, sadece gözaltında çok iyi duruyor.

X