işıklı ledler

papatya_77

kaplumbağahızıyladevam
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
335
1
gece lambası gözünüzü rahatsız ediyorsa metreyle satılan ledlerden (ışklı hortum diye geçiyor)aldığınız yer fiş takıyor zaten yatak başınızın arkasına takıyorsunuz iyi geceler

Eklentiler

• $PHOT0007.jpg
    $PHOT0007.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 175
paylaşım için teşekkürler ama ben pek bişiy anlayamadım,resim de çok büyük,canım

malzemeyi aldım genelde otel mağaza vb yerlerde kullanılırya onlardan gece lambası olarak kullanmak belki düşünülmemiştir diye göstermek istedim

bunlar çok güzel ger.ekten .. hani otobüslerde gece koridorlarda yanar ,veya dolmuşlarda , büyük salonlarda LED ışıkları işte onlardan bunlar ...hem az yakıyorlar bunlar... ben kendim uygulamadım daha ama çok güzle olduğunu biliyorujm

Bir arkadasin yatak odasinda ve dolabinda vardi cok begenmistim bir arkadasinda mutfaginda gordum o da cok guzeldi yatak odasinda ve cocuk odasina yaptirilabhlir

gece lambası gözünüzü rahatsız ediyorsa metreyle satılan ledlerden (ışklı hortum diye geçiyor)aldığınız yer fiş takıyor zaten yatak başınızın arkasına takıyorsunuz iyi geceler

Bu dediğinizi dün akşam yaptım, ilk olarak mutfak dolabının altına yerleştirdim o kadar güzel oldu ki, mutfak tezgahında yemek yapma zevkim bir kat daha arttı..

Sonra onu oradan söktük eşimle doğru yatak odasının başına monte ettik orada da süper durdu.. Gün ışığı rengi tavsiyem olsun arkadaşlar. : :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK53::KK53::26::KK25::KK24::KK23::KK22::21::KK20:

X