isim konusunda tıkanıyoruz.. lütfen yardım :(

jpgrenouille

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
768
1.568
26
Günaydın kk.
Hazar ismine yakın, uyumlu olacak bir kız ismi önerir misiniz? lütfennnn çıldırma noktasına geldik artık. kız ismi bulamıyoruz. anlamı güzel olan bir isim arıyoruz. en son çareyi buraya yazmakta buldum. şimdi bu da dert mi diyeceksiniz ama bence büyük dert.. çocuk ismiyle büyür, yetişir sonuçta.
fikirlere açığımmm

not: yoksa isimsiz kalcak çocuk
not1: hazar'a yakın olmasa da olur. genel olarak güzel kız ismi olsun yeter.
not2: beni bu dertten ve ablamdan kurtarın nolur amin :)

Son düzenleme:
Günaydın kk.
Hazar ismine yakın, uyumlu olacak bir kız ismi önerir misiniz? lütfennnn çıldırma noktasına geldik artık. kız ismi bulamıyoruz. anlamı güzel olan bir isim arıyoruz. en son çareyi buraya yazmakta buldum. şimdi bu da dert mi diyeceksiniz ama bence büyük dert.. çocuk ismiyle büyür, yetişir sonuçta.
fikirlere açığımmm

Hazan,Azra geldi benim aklıma

Günaydın kk.
fikirlere açığımmm

Hazal, hazel, hazan

Uyumlu olsun isterseniz on isimden fazlası olmaz diye düşünüyorum . Ses benzerligi yerine seveceğiniz bir ismi koyun .Olmuyor mu ?
bende öyle düşünüyorum ama ablam öyle düşünmüyor maalesef. isim konusunda aşırı kararsız. tabii ki hazar'a yakın bir isim de olabilir genel anlamda kulağa hoş gelen isim arıyoruz.. her türlü isim önerisine açığız :)

bende öyle düşünüyorum ama ablam öyle düşünmüyor maalesef. isim konusunda aşırı kararsız. tabii ki hazar'a yakın bir isim de olabilir genel anlamda kulağa hoş gelen isim arıyoruz.. her türlü isim önerisine açığız :)
Yaa ben bu isim konusunda size yardımcı olamayacagim maalesef. Ben pek isim bilmiyorum onu anladım 😄

Günaydın kk.
fikirlere açığımmm

Hazal çok güzel bir isim

Hazan, hazal, hale, hazer, hilal, hümeyra, hüma....
Ama neden illa uyumlu? Bence farkli olmasi daha guzel 😁

Annem iki erkek kardesime T ile baslayan y ile biten isimler koymus. Az kalsin bana da ayni sekilde ( Tülay) bir isim koyacakmis ki vazgecmis ve tamamen ayri bir isim secmis. Eger o ismi koysaydin bunalima girerdim, allah beni korumus derim hep 🤣

X