İşin İçinden Çıkamıyorum

Hayatında kimse olmasa bir süre ölür müsün..? Olmasın bir süre kafan bi dünya şahsen ben o kadar dayak yiyip apandisitimi patlattırtsaydım kolay kolay kimseye eyvallah diyemezdim korkardım birini hayatıma almaya az bekle nolur yaşın küçük okulun bitsin mesleğe başla iş hayatına atıldığında aklı başında işi gücü olan biri illa çıkacaktır seni seviyor diye sevmediğin biriyle sırf biri olsun diye ilişki yaşama.. O yaşlarda kavak yelleri çok eser üşütme...

Hoşlandığınızı söyleyerek yanlış yapmışsınız. Bırakın erkek söylesin ilk.
Kadın söyleyince itici oluyor.
Bir de kek götürmeniz falan resmen onu görmek için bahane olmuş. Çocuk da bu saplantınızı anlamış ki karşısına alıp konuşmuş,
Diğer çocukla görüşmeyi deneyebilirsiniz. Bir kez çıkın ne kaybedeceksiniz? Bakarsınız güzel ve karşılıklı bir aşk başlar.

Ders çalış mezun ol iş bul ailenle vakit geçit onları sev . Otuz yaşına az kala o aralar iyi biri çıkarsa evlenırsın..... Erkeklerden uzak dur faydası olmaz onların çoğunun en azından anlamıyorsun seni isteyip istemefıgını onlardan medet umma ya

Illa biriyle sevgili olmak zorunda degilseniz hoslanmadiginiz biriyle devam etmeyin bence.

X