ısırgan çayı ve yağ yakımı

evet canim duydum fakat isirgan otu cayi ödem attiriyor bildigim kadariyla. yag yakan cay yokda metopolizmayi hizlandiran var galiba, isirgan otu hizlandirirmi bilmiyorum:nazar:

yağ yakımına yardmcı oluyomu bilemiycem amaaa çok faydalı bir bitkii tüketmek lazmmmm....

evet canim duydum fakat isirgan otu cayi ödem attiriyor bildigim kadariyla. yag yakan cay yokda metopolizmayi hizlandiran var galiba, isirgan otu hizlandirirmi bilmiyorum:nazar:

- Isırgan otu çayı pek bilinmese de zayıflamak için kullanılabilecek olan bir şifalı bitkidi
Isırgan otu çayı, oldukça etkili bir ödem atıcı ve idrar söktürücü özelliği olan bir bitkidir. Bu yönüyle vücuttan fazla ödemlerin atılması için ısırganotu çayı tüketilmelidir.
- Isırgan otu çayı,bağışıklık sistemini güçlendiren ve nezle, grip, romatizma, alerjiler, cilt hastalıkları gibi değişik sağlık sorunlarına çözüm sunan bir bitkidir. Isırgan otu çayı, hastalıklara karşı direnç katar.
- Isırgan otu çayı, kepek sorunu için de kepeklenmeye iyi gelen bir bitkidir.
- Isırgan otu çayının bir diğer önemli faydası ise romatizma hastalarının muzdarip olduğu romatizmal ağrılara bitkisel çözüm teşkil etmesidir.

odem atıyor yapmıyor sen deyınce sasırdıdm bırden ben ıcıyorum cayını gunde 1-2 bardak ıyı gelıyor benım agrım oluyordu ozel bolgede suanda hıc bır agrım kalmadı zayıflama olarakta ıdrara cok gıtmeye basldım kı cok fazlada su ıcmıyorum

arkadaşlar ısırganı anneannem içiyodu başka bi rahatsızlığı yüzünden kendisi de kiloludur baya ben bi sene görmemiştim anneannemi tatile yanına gittim kapıyı bi açtım ton ton nenem gitmiş yerine zapzayıf bi kadın gelmiş ısıragnı hergün düzenli içerek bi 10-15 kilo vermişti ama ne kadar zamanda verdi bilmiyorum. ısıragn zaten baştan aşağıya her derde devaymış

bana da diyetisyenim önerdi yağ yakımına yardımcı olduğunu söyledi. ayrıca redoxon diye suda eriyen bir c vitamini de almamı söyledi. bilmiyorum ne kadar faydalı olacak!

Horoncu arkadaşım ananen günde ne kadar içiyomuş bir sorabilirmisin

X