Islak mendil koleksiyonu

Ben de yıllardır biriktiriyorum geçenlerde annem açmış bi tanesini, kurumuş bunlaaaaaar dedi kızdı bi de bana boşu boşuna biiriktiriyorsun dedi :KK70:DD

Ben de yıllardır biriktiriyorum geçenlerde annem açmış bi tanesini, kurumuş bunlaaaaaar dedi kızdı bi de bana boşu boşuna biiriktiriyorsun dedi :KK70:DD

Abovv, biri benim koleksiyonumun bi parçasını heba edecek var ya, çıngar çıkarırım kötükedihüso
hiç katlanamam yaa kaydirigubbakcemile3

ben de eşimle her gittiğim yerin 1 tane ıslak mendilinin üzerine tarih yazar saklardım opuyorumnanaktan
sonra çoluk çocuk büyüyünce zaten her yeri kaırştırıyorlar, biraz onlar ziyan etmişti kaydirigubbakcemile
bir gün taşınırken kurumuş olanları da görünce dedim napıcam bu böyle gitmez yavaşyavaş tüketeyim guclubacismile
ıslak mendil paketimi yanımda taşımamak içim 3er 5er çantama attım tükettim kaydirigubbakcemile3

bekarken de kardeşimle desenli peçete koleksiyonu yapardık evlenince bıraktık.
ben tekrar başlamak istiyorum ama 1 peçete için koca paketi almak istemiyorum. alınca da kıyıp kullanamıyorum sempatiksalakcinni

Bende eşimle gittiğimiz yerlerden ıslak mendilleri ve peçeteleri alıp üzerine tarih yazıp saklıyorum. Yıllar önce ilk gittiğimiz yerlerdeki peçetelerim hala durur. Bakıp iç geçiriyorum o günlere.. ne güzel günlerdi :dance:

aaa bi ben böyleyim sanıyordum iyi benden başkalarıda varmış :13:
bende lahmacuncu kabapçı falan nereye gidersem alırım valla
:KK1:

X